Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

ba ce draq este cu off-topicul asta ?!

 

maine poimaine incepeti ( DOAMNE FERESTE ) sa vorbiti de ... MOTOARE ( bleahhhh ).

 

V-am crezut baieti seriosi

 

 

 

 

se considera cheltuiala naplanificata / nejustificata ? daca DA eu nu ma bag :rusinica:

Asa! Prea mult dezmat aici...fir-ar sa fie. Parca suntem pe EVA.ro!

 

Pai daca am zis ca este pe banii companiei :))) Cum sa fie cheltuiala nejustificata? :))

Editat de Leviatan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bun. Clar. Unii au prea putin de lucru la birou :)

Vreau si eu asa..

Domnu' Alexandru, ma vad nevoit sa va cert si pe dumneavoastra! Pai ce inseamna asta? La fiecare intalnire popcorn? Saptamana viitoare este randul nostru sa dam popcorn-ul. Nu mai aveti voie la bar :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Alexandru, ma vad nevoit sa va cert si pe dumneavoastra! Pai ce inseamna asta? La fiecare intalnire popcorn? Saptamana viitoare este randul nostru sa dam popcorn-ul. Nu mai aveti voie la bar :)

 

eu pentru asta vin la intalniri.

 

Am o reclamatie totusi:

 

VREAU POPCORN CU CHESE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza banii, te prostesti stand degeaba. Eu zic ca in comparatia asta, banii nu inseamna nimic. :P

Pepeni, pepeni, pepeni, pepeni!

Pepeni, da-i dracu' de bani! La urmatoarea intalnire luam 5 pepeni! Cu bere, desigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bow: in viata mea n-am baut intr-o seara de 750 euro. Pentru mine esti un ZEU !

Eu de banii asta iau o motocicleta. Si pe masina tot atat am dat. Pretul de achizitie, nu vorbesc de investitiile care au urmat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de banii asta iau o motocicleta. Si pe masina tot atat am dat. Pretul de achizitie, nu vorbesc de investitiile care au urmat :D

Pai normal, daca mai si functiona in parametri, la banii aia...:)))

» Post actualizat in 29 Aug 2014 10:45

Nici nu te intreb ce masina :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de banii asta iau o motocicleta. Si pe masina tot atat am dat. Pretul de achizitie, nu vorbesc de investitiile care au urmat :D

mare adevar graiesti.

 

Oricum am stabilit deja, Costin nu a baut banii astia. A "beut" 100 euro cu restul a aruncat in lautarii din Giurgiu :))

 

 

App. - aseara ai trecut pe langa parc cu o motocicleta cu atas ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum am stabilit deja, Costin nu a baut banii astia. A "beut" 100 euro cu restul a aruncat in lautarii din Giurgiu :))

Hahahahahahahahahahahhaahah, nu mai poooooot! Asa, Costin?

Dar lautarii din Pitesti ce-au? :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah, da, am uitat de atasisul de aseara.. Falkenberg, n-ai voie sa comentezi decat dupa ce vii la intalniri :)

 

Nu conteaza banii, te prostesti stand degeaba. Eu zic ca in comparatia asta, banii nu inseamna nimic. :P

Pepeni, pepeni, pepeni, pepeni!

 

Adevarat, inteleptule.. eu spuneam, ironic, ca daca te prostesti, macar sa aiba un pret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah, da, am uitat de atasisul de aseara.. Falkenberg, n-ai voie sa comentezi decat dupa ce vii la intalniri :)

 

 

Adevarat, inteleptule.. eu spuneam, ironic, ca daca te prostesti, macar sa aiba un pret.

Ironie? Ce-i aia? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai normal, daca mai si functiona in parametri, la banii aia... :)))

» Post actualizat in 29 Aug 2014 10:45

Nici nu te intreb ce masina :)))

In parametri erau.. consumabile cer toate, daca le folosesti si vrei sa le intreti. E usor sa spargi sute de euro pe un set de cauciuri, sa zicem.

 

Masina? Asa arata cand am cumparat-o, a fost 3mii de Roni in 2010.

» Post actualizat in 29 Aug 2014 11:09

Oricum am stabilit deja, Costin nu a baut banii astia. A "beut" 100 euro cu restul a aruncat in lautarii din Giurgiu :))

De obicei asa se intample, se lasa cu collateral damage.

» Post actualizat in 29 Aug 2014 11:10

App. - aseara ai trecut pe langa parc cu o motocicleta cu atas ?

Nu, nu mai posed nimic functional, a fost un sezon mai problematic asa.

» Post actualizat in 29 Aug 2014 11:12

Ah, da, am uitat de atasisul de aseara.. Falkenberg, n-ai voie sa comentezi decat dupa ce vii la intalniri

Am venit odata si nu era nimeni. Folosesc intamplare asta drept wild card.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In parametri erau.. consumabile cer toate, daca le folosesti si vrei sa le intreti. E usor sa spargi sute de euro pe un set de cauciuri, sa zicem.

 

Masina? Asa arata cand am cumparat-o, a fost 3mii de Roni in 2010.

Ai pus la misto linku'? Sau ai gresit? Apare ceva cu niste buze de femei :))) Eram chiar curios sa vad masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar lautarii din Pitesti ce-au? :))))

aia vor marci nu euro. Costin nu a avut rabdare sa-l asculte pe tinganul antreprenor din parcare care incerca sa-l ajute. Drept urmare, s-a trezit ca nu are cu ce sa arunce in laurarii pitesteni. Pacat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iese cineva la o tigara/suc azi? M-am plictisit la serviciu groaznic asa ca nu luati in considerare ce am spus mai devreme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

 

nu luati in considerare ce am spus mai devreme!

te referi la ce-ai spus despre gsxr-ul lui Teo, de ziceai ca este coaja si ca si-a luat teapa ? si ca mai bine isi lua un vfr din 94 ? Citez "VFR-ul din 94' aia da motocicleta adevarata, de barbati domle' "

 

 

 

edit

 

oh shit, asta mi-ai zis in PM :| , scuze ...

 

Nu a zis asta, stai linistit Teo ;) misto bike ai :)

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pffffu, in cazu' asta, tare-mi plac motocicletele astea de femei :)))

@Costin, ma bag eu, dar putem sa-l bem in timp ce-mi schimb uleiul la masina. Ai vreo idee de service(spre moca, ca sunt blaaanaaaa cu banii, deh, mi-a trebuit motocicleta de femeie) :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pus la misto linku'? Sau ai gresit? Apare ceva cu niste buze de femei :))) Eram chiar curios sa vad masina.

lol, eram serios, probal e un site dubios. Mai incerc. Momentan e in reparatie; a aparut rugina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol, eram serios, probal e un site dubios. Mai incerc. Momentan e in reparatie; a aparut rugina.

Foarte tare, frate! Poate mi-l arati si mie odata, am si eu unul, un pic mai nou, dar nu cu mult. :D

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...