Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna dimineata!


» Post actualizat in 08 Sep 2014 07:59

Iar este liniste si pace aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la mine !

 

Ionule, imi place avatarul tau :-) ...

 

am stat si m-am gandit ... eu sunt dispus sa donez 10 euro pentru mobra ta :)) mai tre' sa gasesti inca 499 de donatori si mobra este gata :).

 

Daca merge la tine urmez eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la mine !

 

Ionule, imi place avatarul tau :-) ...

 

am stat si m-am gandit ... eu sunt dispus sa donez 10 euro pentru mobra ta mai tre' sa gasesti inca 499 de donatori si mobra este gata :).

 

Daca merge la tine urmez eu :P

Ma bag si eu! Dupa Gabi, urmez eu atunci :)))

 

Palaria este jobenul lui Porta sa inteleg, domnule Obergefreiter?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai fost, m-am trezit la 6, am facut bagajul, am mancat, cand sa ies pe usa imi dau seama ca ar trebui sa-mi verific contul, sa vad si io de ce bani dispun(stiind ca trebuia sa mai am niscaiva bistari). Cand ma uit, surprise, surprise, mothafucka! 250 de lei! Am inceput sa arunc cu morti prin casa, au intervenit niste raniti, ba chiar si cativa dumnezei, ziceai ca-s intr-un film din ala bun in care apar tot felul de chestii.
Dupa ce mi-am umplut singur frigiderul, mi-am dat seama ca n-am nicio sansa si c-o sa mor. M-am dus inapoi in pat unde m-a asteptat sfarsitul...
Evident ca am visat ca mi-au intrat banii si ca puteam sa merg, dar ghiciti ce?! Yep, am stat acasa :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pffff....pai ce draq ... puteai sa dai un stigat de ajutor pe forum ... pun pariu ca se gaseau ceva "benjamins" de dat cu imprumut ... in caz de ceva ... stiu unde stai :lool:

 

Sa nu mai faci asa ! :P


» Post actualizat in 08 Sep 2014 10:02


apropo de " surprise, surprise, mothafucka!" :crack:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vBNSIQGcHbM

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaahahahah, cat de tare! N-o stiam pe asta cu extended version.

Vizavi de Benjamins, apreciez mult, dar am o chestie care m-a tinut mereu pe linia de plutire, nu iau cu imprumut bani de la oameni, poate 20 de lei pentru o bere, dar nu iau sume mari. Mai bine imi pun pofta in cui si ma duc cand sunt pe banii mei. Poate reusim sa intram in weekend pe Adancata, daca nu, mai fac un AMCKart pana vine frigu' si asta este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine imi pun pofta in cui si ma duc cand sunt pe banii mei. Poate reusim sa intram in weekend pe Adancata, daca nu, mai fac un AMCKart pana vine frigu' si asta este.

:agree: dar din cand in cand mai este nevoie. Daca faci un AMCKART vin si eu sa te vad, sunt curios de ce esti in stare pe circuit cu mobra noua :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino, ca sa te amuzi un pic :))) . Putem intra amandoi, ca sa rad si eu, nu numai tu :)))

aaa...nu bre ... nu bag eu baba pe circuit, nu are rost ... i-am promis ca merg frumos, fara blana, fara curbe ... cuminte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teo, nu îl mai învăța la prostii, nu sunt cheltuieli planificate!

:crack: mare adevar graiesti :))

 

 

Hahahaha, exact asa m-am simtit si io sambata. Lasa-i sa vada. Baba o rupi doar pe strada, pe circuit sa nu!

 

s-a intamplate de doua ori ... na ... de-ale tineretii valuri. Eram mai mic atunci

 

 

L.E. - NUUUUUU...s-a mai dezabonat cineva :(

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) grozava manarie ... sa inteleg ca te pregatesti pentru plimbarea de saptamana viitoare :P ?

 

mi-ar placea sa te vad cu joben peste casca moto :))

 

nu-i panica, ramane creme du la creme

yeah..right :disappointed:

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putem face si saptamana asta dar Ion parca a zis ca este plecat pana vineri ... poate in we ... eu sunt pentru :)

 

poate bagam o bulgareala in we :X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, care a mai fugit? Pe Ion nu trebuie sa-l iertam. Trebuie sa iasa, indiferent ca merge sau nu motorul. Il luam pasager in cel mai rau caz.

 

Gabi, mai lasa bulgareala aia :)) Ai un fetish, pe bune :))) Dar o facem si pe asta :)

 

Daca mai pleaca cineva, eu ma mut pe ilfov! Sau colentina, vad eu!

Editat de Leviatan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merge, ca acolo nu prea e actiune si in plus, oamenii vin la intalneala cu motoarele, nu ca noi :)))) N-ai tu ce sa cauti acolo, mai ales ca acum iti place berea. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merge, ca acolo nu prea e actiune si in plus, oamenii vin la intalneala cu motoarele, nu ca noi :)))) N-ai tu ce sa cauti acolo, mai ales ca acum iti place berea. :))

La asta nu m-am gandit :( Bine, raman aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...