Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

scuze Teo, m-a luat gura pe dinainte, ma rog ... oricum este adevarul :P

 

Costin nu o sa fie prezent in vietile noastre saptamana asta, este plecat :)

 

 

So ... diseara 18:15 la izbiceni, be there or be square ! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut!

Ionule/Gabi, m-am reindragostit de biciclete in weekend-ul trecut. I think i wanna buy one. Bbine, sunt rupt cu banii, dar tot as vrea una.

Am mers pe un mountain bike(al unui văr), a fost demential, dar cred ca a costat o gramada de bani. :( Cum faaaaaaaaaaac?


» Post actualizat in 17 Sep 2014 08:16

Revin, bicicleta este Scott aspect 630, i want one, sau una asemanatoare care sa fie moca. Gabi, vorbesti cu baietii de pe la Gara de Nord? :)))) Sau tu, Costin? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ti un second. Vezi pe dirtbikepunctro. Daca nu faci downhill dur, poti sa-ti iei ceva bunicel la 5-6 mil - fara frane pe disc, desigur, dar suficient pentru oras si forestier. Io in weekend am tura cu bicla - ma duc sa bag turul lacului Sinoe. Abia astept plajele alea pustii de pe grindul Chituc... Daca iti iei bicla si vrei sa te bagi la 100 km de forestier prafuit cu dormit la cort pe plaja, be my guest.

 

In cealalta ordine de idei, la fotbal o sa absentez, ca am niscaiva issues diseara. In schimb astept cu interes bericioaica de maine. Fara motocicleta, ca pana mi-o veni releul de incarcare, stau si balesc la vremea perfecta de afara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

» Post actualizat in 17 Sep 2014 08:16

 

Revin, bicicleta este Scott aspect 630, i want one, sau una asemanatoare care sa fie moca. Gabi, vorbesti cu baietii de pe la Gara de Nord? Sau tu, Costin? :D

Oameni seriosi aia, Se lucreaza pe baza de precomanda ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni seriosi aia, Se lucreaza pe baza de precomanda ..

Pai da, stiu la ce sa ma uit :)))) Am niste gusturi, mama-mama!

Ia-ti un second. Vezi pe dirtbikepunctro. Daca nu faci downhill dur, poti sa-ti iei ceva bunicel la 5-6 mil - fara frane pe disc, desigur, dar suficient pentru oras si forestier. Io in weekend am tura cu bicla - ma duc sa bag turul lacului Sinoe. Abia astept plajele alea pustii de pe grindul Chituc... Daca iti iei bicla si vrei sa te bagi la 100 km de forestier prafuit cu dormit la cort pe plaja, be my guest.

 

In cealalta ordine de idei, la fotbal o sa absentez, ca am niscaiva issues diseara. In schimb astept cu interes bericioaica de maine. Fara motocicleta, ca pana mi-o veni releul de incarcare, stau si balesc la vremea perfecta de afara...

Sunt pe site, am gasit una http://www.dirtbike.ro/bazar/biciclete/mtb-hardtaill-all-around/kona-fire-mountain-201588.

Stiu, nu ma uit la ieftinaturi :))) Trebuie sa-mi fac niste rate pe viata...e clar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă, cum dispar cum apar evenimente! Teo, caută un model și vedem ce rezolvăm :) distracție plăcută la bere/fotbal :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...