Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

subtil, subtil...

 

 

:blbl: ... si mai ales discret, ca doar ma stii... P.S. O sa-mi iau caietelul pentru notitze. :D Promit. :burnout:

 

P.S. ce-i cu privighetoarea, ca nu i-am mai auzit trilu' de ceva vreme?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vb de motor...e ceva mult mai complex....vino si vei afla :hug:

 

 

 

Te Mariti ???? ;) :unsure: :cheers: :blbl: :rose: :kiss: :blbl: :lol: :D :burnout:

 

 

Sorry ..ma plictiseam si eu...:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te Mariti ???? ;) :cheers: :blbl: :rose: :kiss: :lol: :D :hug: :unsure: :blbl:

 

 

Sorry ..ma plictiseam si eu...:P

 

 

da mai....si oricum stai linistit ca sunteti toti invitati :burnout:

acum asta este...ai stricat surpriza .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai....si oricum stai linistit ca sunteti toti invitati :D

acum asta este...ai stricat surpriza .

 

 

 

:cheers: :blbl: :rose: :hug: :kiss: :lol: :unsure: ;)

 

Vreau sa aflu primul...:P asa ca voi veni in seara asta pe la 19.00 :burnout: :blbl: si dupa aceea plimbarica...

 

 

Cine vrea...ma gaseste acolo...(Logan , Ecostin...valabil si pt voi...ati AUZIT BAHHH ??? :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai....si oricum stai linistit ca sunteti toti invitati :blbl:

acum asta este...ai stricat surpriza .

:D :unsure: :cheers: :blbl: :rose: :kiss:

Sunteti ....si cine zice dom'le ca romanul nu e voios la munca????? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu draku va mai descurcati voi... da` cu 2 muieri belea v-ati gasit.

 

PS: si inca n-a intrat in hora shefa si privighetoarea ...

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :blbl: :rose: :hug: :kiss: :lol: :unsure: ;)

 

Vreau sa aflu primul...:P asa ca voi veni in seara asta pe la 19.00 :burnout: :blbl: si dupa aceea plimbarica...

 

 

Cine vrea...ma gaseste acolo...(Logan , Ecostin...valabil si pt voi...ati AUZIT BAHHH ??? :P)

 

Marti, 8 iulie, ora 19 intalnire in Biker's Matei V. Sedinta de partid!

 

vezi sa nu ajungi prea devreme :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marti, 8 iulie, ora 19 intalnire in Biker's Matei V. Sedinta de partid!

 

vezi sa nu ajungi prea devreme :D

 

 

E DREPTUL MEU ....SI FAC CE VREAU CU EL....

Ps: din cauza caldurii ..am luat-o si eu razna....

Cry o sa ne injureeeeeeeeeee.... :unsure:)

 

:burnout: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: :rose: :kiss: ;) :lol: :hug: :cheers: :P

 

Vreau sa aflu primul...:P asa ca voi veni in seara asta pe la 19.00 :blbl: :D si dupa aceea plimbarica...

 

 

Cine vrea...ma gaseste acolo...(Logan , Ecostin...valabil si pt voi...ati AUZIT BAHHH ??? :P)

 

 

Wader are din nou o propunere in spiritul sau chopper/intruder>>>> daca noi ne organizam sa mergem la munte, el propune si organizeaza o iesire la mare, in vama, daca noi ne propunem sa ne intalnim in biker's (voievod), el ne asteapta la otopeni sau la apasu, daca noi ne propunem sa ne intalnim marti, iaca si propunerea alternativa pentru luni.... :burnout:

 

Si cine zice ca la academia chopper nu exista diversitate (adica si cursuri optionale/facultative) dupa cum vedem avem si programa alternativa.... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cry o sa ne injureeeeeeeeeee.... :unsure:)

:burnout: :blbl:

 

 

LoooL el care citeste pe litere... iti dai seama cat o sa-i ia sa citeasca tot?... :D

 

@cry: frate ieri am cazut ca soldatul in transee lovit de schija. n-am mai stat sa pun pozele. dar le punem diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wader are din nou o propunere in spiritul sau chopper/intruder>>>> daca noi ne organizam sa mergem la munte, el propune si organizeaza o iesire la mare, in vama, daca noi ne propunem sa ne intalnim in biker's (voievod), el ne asteapta la otopeni sau la apasu, daca noi ne propunem sa ne intalnim marti, iaca si propunerea alternativa pentru luni.... :D

 

Si cine zice ca la academia chopper nu exista diversitate (adica si cursuri optionale/facultative) dupa cum vedem avem si programa alternativa.... :unsure:

:blbl: :cheers: :burnout: :blbl: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wader are din nou o propunere in spiritul sau chopper/intruder>>>> daca noi ne organizam sa mergem la munte, el propune si organizeaza o iesire la mare, in vama, daca noi ne propunem sa ne intalnim in biker's (voievod), el ne asteapta la otopeni sau la apasu, daca noi ne propunem sa ne intalnim marti, iaca si propunerea alternativa pentru luni.... :burnout:

 

Si cine zice ca la academia chopper nu exista diversitate (adica si cursuri optionale/facultative) dupa cum vedem avem si programa alternativa.... :blbl:

 

 

 

maine e sedinta......de partid (cica) ...in seara asta e plimbarica....prezenta nu e obligatorie .:cheers:)

 

PS: Kawalin avea dreptate: m-am bagat intre doua.... :D :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine e sedinta......de partid (cica) ...in seara asta e plimbarica....prezenta nu e obligatorie .:rose:)

 

PS: Kawalin avea dreptate: m-am bagat intre doua.... :cheers: :blbl:

 

 

Kawa...sper ca ai vazut...tot tu ai dreptate... :burnout: :blbl: :D :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: ... si mai ales discret, ca doar ma stii... P.S. O sa-mi iau caietelul pentru notitze. :D Promit. :burnout:

 

P.S. ce-i cu privighetoarea, ca nu i-am mai auzit trilu' de ceva vreme?!

 

Nu mai iti lua notite ca la cat scri tu si Kawalin s-ar putea sa va angajeze de la motociclism.ro sa le intretineti forumul :unsure: :cheers:

 

Privighetoarea canta :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti maniaci! 7 pagini???

@kawalin aseara mi s-a terminat sticla de jack, nevasta-mea a adormit, asa ca, daca te doare pe la coaste sa sti ca e de la andreaua mea, ti-am hacuit papusa. :burnout:

pana la urma, maine in biker`s?

Editat de cry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai iti lua notite ca la cat scri tu si Kawalin s-ar putea sa va angajeze de la motociclism.ro sa le intretineti forumul :blbl: :D

 

Privighetoarea canta :blbl:

 

 

 

Lasati, lasati, domnu'...ca daca ne uitam la numaru' tau de posturi...un caietel mic pentru notite tot ar fi bun :burnout: dar oricum...asteptam propuneri de la administratori :rose:

 

P.S. pe unde canta, ca pe aici nu s-a mai auzit niciun tril?... :unsure: :cheers: Poate vine si ea maine ca nu am mai vazut-o de mult...

 

Oare ce o sa zica Larry cand vine si vede cat s-a postat....daca si Cry se miraaaaaaaaa...pai Larry intra iar in concediu fo 2 zile, doar ca sa citeasca

Editat de Kawalore
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: hai sa va spun ce-am facut eu azi...m-am dus in Biker's, la 19 trecute fix...eram ferm convins ca Luni era intalnirea...asa de ferm convins ca l-am sunat pe Marius (OldMax) si pe catalin (Raider82)... eram asa de mirat ca n-a venit nimeni... dar cel putin sucul a fost bun, si cafeaua tare...

 

deci maine, adica MArti...ufff...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: hai sa va spun ce-am facut eu azi...m-am dus in Biker's, la 19 trecute fix...eram ferm convins ca Luni era intalnirea...asa de ferm convins ca l-am sunat pe Marius (OldMax) si pe catalin (Raider82)... eram asa de mirat ca n-a venit nimeni... dar cel putin sucul a fost bun, si cafeaua tare...

 

deci maine, adica MArti...ufff...

 

 

Horia, telefonul tau nu prea a ajuns la mine din pacate. Te-as fi anuntat ca sedinta/intalnirea de partid este azi.

Imi pare rau ca ai batut drumul de pomana....defapt nu chiar, te-ai racorit cu un suc. :blbl:

Editat de Oldmaxbucuresti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...