Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

A citit si ei forumul :unsure: :cheers: :rose: :kiss: :blbl: :D

 

 

/index.php?showtopic=216293

 

Aia motocicleta nu "gingasele "noastre sensibile si emotive !! :blbl:

 

PS:nu ma facut mama de 1,80 m macar sa vezi ce KTM 990 imi luam :burnout: si va dadeam fum la astia cu cioapere pe soselele patriei:blbl:

 

:lol: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba.. pardon. de fapt e dupa 1:01-1:02 ... nu-sh de ce am gresit cred ca m-am uitat stramb.

 

 

Man.... sta omu si asteapta sa incarce.... sta si vede minutu unu si dupa vre-o 5 minute... pica si fisa ca sigur ii dupa o ora de emisiune.... da-o ba in pusca tobei mele.... zi man precis ca dupa cred ca vrei sa promovezi "frumoasa" emisiune....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man.... sta omu si asteapta sa incarce.... sta si vede minutu unu si dupa vre-o 5 minute... pica si fisa ca sigur ii dupa o ora de emisiune.... da-o ba in pusca tobei mele.... zi man precis ca dupa cred ca vrei sa promovezi "frumoasa" emisiune....

same thing here.

Vezi ca in coltul filmuletului, dreapta ta sus ai varianta: Open with Windows MediaPlayer. Deschide cu asta si nu o sa mai pice, in plus poti da direct la acel minut fara sa astepti sa se incarce 1 ora de emisiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

same thing here.

Vezi ca in coltul filmuletului, dreapta ta sus ai varianta: Open with Windows MediaPlayer. Deschide cu asta si nu o sa mai pice, in plus poti da direct la acel minut fara sa astepti sa se incarce 1 ora de emisiune.

 

 

Mai Rave,

 

LE mai avem unii si cu computatoarele astea... da io m-am luat de omu care a postat cu tag la minut si secunda... de dadea si el corect .... stii tuh... ca la ceasurili alea cu melodii d'altadata.... 01:02:00 incolo mai era ceva ...

Asa am stat vre-o cateva minute sa vad aberatiile alora..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Rave,

 

LE mai avem unii si cu computatoarele astea... da io m-am luat de omu care a postat cu tag la minut si secunda... de dadea si el corect .... stii tuh... ca la ceasurili alea cu melodii d'altadata.... 01:02:00 incolo mai era ceva ...

Asa am stat vre-o cateva minute sa vad aberatiile alora..

Aa...scuze, nu am vrut sa para ca nimic altceva decat o idee rapida. Imi cer scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam oricum, intentia conteaza si apreciez.

Ce-ti mai face picioru?

O salata de vinete :D Adica e mai ok, nu ma mai doare asa tare, dar e vanat cat casa... :unsure: Merci de gand! :burnout:

Diseara daca ajung in Bikers, dupa sedinta voastra am sa va arat minunatia :blbl: (genunchiul bre, nu va ganditi la prostii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O salata de vinete :D Adica e mai ok, nu ma mai doare asa tare, dar e vanat cat casa... :unsure: Merci de gand! :burnout:

Diseara daca ajung in Bikers, dupa sedinta voastra am sa va arat minunatia :blbl: (genunchiul bre, nu va ganditi la prostii)

 

Sanatate maxima si sa iti treaca genunchiul cat mai repede ca sa te vedem din nou calare (pe motor fireste).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O salata de vinete :D Adica e mai ok, nu ma mai doare asa tare, dar e vanat cat casa... :unsure: Merci de gand! :burnout:

Diseara daca ajung in Bikers, dupa sedinta voastra am sa va arat minunatia :blbl: (genunchiul bre, nu va ganditi la prostii)

 

 

Multa rabdare....

cat @oldmaxx... ureaza-i bre si d-alea ca nu se stie... nu-i vrei binele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima si sa iti treaca genunchiul cat mai repede ca sa te vedem din nou calare (pe motor fireste).

:burnout: pai...eu...merg deja calare...mai un "chiu", mai un "vai" dar ies :unsure:

Merci!

 

Multa rabdare....

cat @oldmaxx... ureaza-i bre si d-alea ca nu se stie... nu-i vrei binele?

:D :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa rabdare....

cat @oldmaxx... ureaza-i bre si d-alea ca nu se stie... nu-i vrei binele?

 

Fireste ca ii vreau tot binele din lume desi nu o cunosc, si ii urez si.....d-alea cum spui tu

ca vorba aceea toata lumea spune" Da Doamne!" si tocmai eu sa spun nu?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maaaaaaaaamaaaaaaa!!!!!!!!!! cate pagini s-au scris.................

in stilul asta ii depasim pe cei de la matrimoniale :burnout: :blbl: :D

ne vedem diseara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am fost iesit cu motoreta prin oras!

CRIMA!

Nu iesiti! Mori, te coci, urla prostii din conserve la tine, urla intre ei! CALVAR!

Daca aveti musai nevoie atunci alegeti rute raide, printre blocuri, stradute necirculate (de parca ar fi asa ceva prin Bucuresti!), fugiti fratilor ca afara ARDE!

 

Bafta tuturor indraznetilor (elor) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

legat de viitor, cititi aci: /index.php?...=236532&hl=

si bagati la cap...

este ca la accidente: toti vad, emit pareri, se pun intr-o tabara, pleaca de la calculator si unii fac exact aceeasi greseala pe care au blamat-o cu 20 de min. inainte. Nu toti pot invata din greselile altora, preferand sa dea singuri cu capul de prag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari tuturor,trec si eu deseara prin Bikers,poate reusesc sa vin si sambata la intalnire ,as vrea sa facem cunostiinta....daca Academia nu se supara,ptr inca un membru la drum. :burnout: ....am vazut pozele de la Calarasi,traznet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am fost iesit cu motoreta prin oras!

CRIMA!

Nu iesiti! Mori, te coci, urla prostii din conserve la tine, urla intre ei! CALVAR!

Daca aveti musai nevoie atunci alegeti rute raide, printre blocuri, stradute necirculate (de parca ar fi asa ceva prin Bucuresti!), fugiti fratilor ca afara ARDE!

 

Bafta tuturor indraznetilor (elor) !

Vai eu tocmai vin de afara...subscriu!!! :blbl: Mai sa lesin pe motor nu alta...Fierbe asfaltul, fierb masinile pe langa care treci, fierbe motorul (eu am si racire pe aer, fara lichid, etc)... Cred ca tre sa imi spal casca, ca la cata sudoare mi-a curs pe frunte... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai eu tocmai vin de afara...subscriu!!! :blbl: Mai sa lesin pe motor nu alta...Fierbe asfaltul, fierb masinile pe langa care treci, fierbe motorul (eu am si racire pe aer, fara lichid, etc)... Cred ca tre sa imi spal casca, ca la cata sudoare mi-a curs pe frunte... :burnout:

 

 

Bre Wom

ALte consoarte d'ale matale dau bani pe sauna, impachetari cu tate cele ptr ceva... ce nu am aflat inca si matale jelesti de putina sudoare?

 

Hai ca-i gluma Rave!

Dragilor, NU FACETI PROSTIA SA VA DATI PE MOTORETE ACUM!

Pentru cei ce chiar vor... "SUCCESURI"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...