Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Care din voi poate vedea clipul cu interviul dat de Sigmund la Realitatea Tv, emisiunea Fabrica din 13.09.2008 ????

iata link aici: http://www.realitatea.net/emisiuni/fabrica_23952_45302.html

Ca la mine nu se incarca nici batut, acest interviu. :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SE PARE CA A VENIT TIMPUL SA FIM VAZUTI SI DE ALTII, NU DOAR DE NOI. icon_wink.gif icon_lol.gif

HEAVY RIDER FEST - PAULESTI aici:

KRONSTADT BIKERS FEST - RASNOV aici:

P.S.MAI EDITEZ UNUL ACUM, CE VA APAREA IN CURSUL ZILEI DE MAINE 15.09.2008 icon_lol.gif

Ups, a aparut.Iata-l si pe al 3-lea:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru participarea la parastasul lui Traian si al Elei. V-am vazut la stiri pe TVR 2. Din pacate eu am fost in delegatie pe la aeroporturile din transilvania si nu am putut sa particip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru participarea la parastasul lui Traian si al Elei. V-am vazut la stiri pe TVR 2. Din pacate eu am fost in delegatie pe la aeroporturile din transilvania si nu am putut sa particip.

Am fost si noi aproape de familie, asa cum sade bine oricarui motociclist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze de ieri

 

:grinbandit: va multumesc ca ati venit ieri la mine de ziua mea , sper k totul a fost ok si k vati simtit bine

dak vremea va fi buna pe 11 oct venim si noi la Party pe 2 roti

asfalt uscat :blink:

 

PS: scuzati micile greseli de ortofgrafie dar acum am facut si eu ochi

post-9393-1221975429_thumb.jpg

post-9393-1221975715_thumb.jpg

post-9393-1221975900_thumb.jpg

post-9393-1221976060_thumb.jpg

post-9393-1221976231_thumb.jpg

post-9393-1221976377_thumb.jpg

post-9393-1221976891_thumb.jpg

post-9393-1221977133_thumb.jpg

post-9393-1221977191_thumb.jpg

post-9393-1221977242_thumb.jpg

post-9393-1221977388_thumb.jpg

post-9393-1221977418_thumb.jpg

post-9393-1221977442_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai "fetelor" scularea, soarele este pe cer si canta cucu-n dormitor :blink: :) :D , azi este "BRRC de la ora 17:00" , traditie initiata de Larry pe care nu vrem sa o dam uitarii :grinbandit: , asa ca la ora 18:00 azi (s-a decalat ora), la Apasu-Bar, hai sa "socializam".

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru participarea la parastasul lui Traian si al Elei. V-am vazut la stiri pe TVR 2. Din pacate eu am fost in delegatie pe la aeroporturile din transilvania si nu am putut sa particip.

Iata si ceva poze, ca sa vezi pe cativa dintre cei care au participat la acel parastas...

post-32984-1222023408_thumb.jpg

post-32984-1222023419_thumb.jpg

post-32984-1222023510_thumb.jpg

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai "fetelor" scularea, soarele este pe cer si canta cucu-n dormitor

 

Servus

Ce nai dat bre un tilifon ca veneam si io la 6 sau macar la 7 ... am vazut mesajul la 22... :grinbandit: Obisnuita sa nu-mi raspunda nimeni... la mesajele postate :) am plecat linistita in Ikea ca nu se intampla nimik.

 

Traditorre :blink: Glumesc sper ca nu teai suparat:)

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. sint si eu nou in brasa cu un vs 800. daca nu cunosc pe nimeni inca pot participa si eu la intalniri ? (invitat desigur de catre cine organizeaza)

 

 

asfalt uscat :D

 

Salutare, sa stapanesti sanatos bestia si fara incidente, cel mai bine intri pe www.chopperacademy.ro (forum) , pentru a afla de intalnirile noastre. Intalnirea sau plimbarea saptamanala este in fiecare sambata la ora 10:00 in fata Academiei Romane de langa Casa Poporului pe strada 13 Septembrie.

Noi ne intalnim si in cursul saptamanii la Apasu-Bar (vezi ca are topic ) , este pe langa Restaurantul Pui de Urs.

Te astept la una din intalniriile noastre sa ne cunoastem mai bine si sa ii cunosti si pe academicieni :D

 

Sanatate si asfalt uscat

 

Servus

Ce nai dat bre un tilifon ca veneam si io la 6 sau macar la 7 ... am vazut mesajul la 22... :grinbandit: Obisnuita sa nu-mi raspunda nimeni... la mesajele postate :) am plecat linistita in Ikea ca nu se intampla nimik.

 

Traditorre :blink: Glumesc sper ca nu teai suparat:)

m

 

Eu nu am fost la Berea RC de la 5 la Apasu , am facut anuntul ca prea uitase lumea de traditia asta si nu vreau sa o trecem in nefiinta.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...