Sari la conținut

Popa Prostu'


grumpy
 Share

Postări Recomandate

pfff bafta la despagubire ... cat despre "bolnavi psihici" si "drogati " , scuza`mi ironia ...pe motor scria death .... bine ca nu a zis "satanist" :) probabil tzaranu nu stia engl ....anyway la faza cu inghetatza sper sa fi fost o gluma :blink:

 

 

 

salut . "tzaranul " este fratele meu si afla ca nu este tzaran ci asta este porecla lui de foarte multi ani "moartea" , ai priceput draga , dar un simplu nume pe motor nu indseamna nimic ; doar ca sunt prea multi "soferi de weekend " . bafta celor cu motoare , sa nu aveti parte de asa ceva .

Editat de death25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut . "tzaranul " este fratele meu si afla ca nu este tzaran ci asta este porecla lui de foarte multi ani "moartea" , ai priceput draga , dar un simplu nume pe motor nu indseamna nimic ; doar ca sunt prea multi "soferi de weekend " . bafta celor cu motoare , sa nu aveti parte de asa ceva .

 

Prietene, se referea la cel care s-a luat de ne-a facut drogati, nu la motociclist ! Succes fratelui tau, si bravo ca s-a ridicat din scarite ca sa nu se opreasca cu capul in masina. Astfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa fii prea prost sa cazi de pe moto daca iti arunca unu o inghetata in cap. si care e ala prost sa arunce o inghetata, suntem in romania, ce pana mea. in era mea de bicicleala, am primit in cap cutii de suc de la mec, bulgari de pamant si chiar si o varza. suntem intr-un teritoriu locuit de babuini si nimic nu ma mai mira.

:) varza, sa primesti o varza in cap??? pe unde d-zeu te plimbai de ai primit o varza in cap??...bine ca nu era murata...referitor la topic, bine ca a scapat intreg, moto se repara sau se schimba...tu sa te schimbi e mai dificil:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja nu pot sa ma mai abtin !! Daca stii de unde sa-l mai iei pe dobitocul ala cu faza cu inghetata, zi-mi si mie, ca vin si eu.....

 

 

Genul asta de indivizi care nu pot sa respire din cauza motociclistilor trebuie starpiti. Cum facem sa-l exterminam ?

 

Stiu ca multi nu inteleg dar o sa vina si timpul lor. De la zi la zi se inmultesc specimenele de genul asta si trebuie sa facem ceva. Majoritatea dintre motociclistii pe care-i cunosc sunt terorizati de asemenea specimene care nu au liniste si nu pot sa doarma noaptea pentru ca un vecin are motocicleta. Capete seci pentru care singura solutie e sa ne stie de frica. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem pe strada in cateva zile ,cat despre acel numar si porecla de pe mobra le va purta si freewind-ul care il am ,sper totusi sa nu aibe aceeasi soarta. Cat despre CRETINU care a aruncat cu inghetata intentionat.........ce poti sa zici despre un berbec ca asta? Nu putem decat sa speram ca vre unu din copiiilui(ca presupun ca la luat vre-o p[roasta de barbat)se va indragosti subit de moto si nu va mai face magarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem pe strada in cateva zile ,cat despre acel numar si porecla de pe mobra le va purta si freewind-ul care il am ,sper totusi sa nu aibe aceeasi soarta. Cat despre CRETINU care a aruncat cu inghetata intentionat.........ce poti sa zici despre un berbec ca asta? Nu putem decat sa speram ca vre unu din copiiilui(ca presupun ca la luat vre-o p[roasta de barbat)se va indragosti subit de moto si nu va mai face magarii

 

cool post! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genul asta de indivizi care nu pot sa respire din cauza motociclistilor trebuie starpiti. Cum facem sa-l exterminam ?

 

Stiu ca multi nu inteleg dar o sa vina si timpul lor. De la zi la zi se inmultesc specimenele de genul asta si trebuie sa facem ceva. Majoritatea dintre motociclistii pe care-i cunosc sunt terorizati de asemenea specimene care nu au liniste si nu pot sa doarma noaptea pentru ca un vecin are motocicleta. Capete seci pentru care singura solutie e sa ne stie de frica. :)

 

hehe credeam k e un caz aparte: eu stau la curte, si in fiecare seara la orice ora ajung acasa iese in poarta o baba cu acelasi text: avem si noi copii care dorm, opreste motocicleta aia ca ne-ai innebunit cu ea etc etc.

 

Dar asta se intampla exact cand ajung acasa, fara sa turez fara nimic, pur si simplu opresc deschid poarta si intru in curte atat.

 

Odata i-am spus: dar cand trec masini pe strada tot asa faci? TZACANITOOO! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...