Sari la conținut

in sfarsit mi-am luat motoras


adir
 Share

Postări Recomandate

Dupa indelungi cautari si tentative am reusit sa-mi iau si eu o motocicleta maimica pentruinceput, dar bunicica cred . :makeout:

post-49-1117543599_thumb.jpg

Editat de adir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci, chiar ca arata bine, cu toata modestia.

Si acum mai intorc capul dupa orice motor prin oras, chiar daca am si eu unul de care sunt multumit.

In plus am fost la un mecanic meserias (zice lumea) care dupa ce l-a vazut a spus ca e intr-o stare exceptionala, asa ca sunt si mai fericit. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine, si pun pariu ca se si misca bine. Oricum de 400 nu e tocmai mic, poti sa faci fata destul de bine la majoritatea situatiilor.

 

Drum uscat si spune-mi si mie cati cai are si din ce an este...si apropos....care e mecanicul ala 'super meserias' ca poate mai avem si noi nevoie.

 

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt Kawa, e super frumoasa :wave: . S-o stapinesti sanatos si fara incidente!

E foarte buna si la inceput si nici nu te plictisesti de ea prea repede. Cu toate ca e un 400, stie sa fie si nervoasa cind tragi de ea. Bafta si multi km impreuna fara evenimente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are 65CP si mecanicul la care am fost eu cu motorul, e tocmai prin Baia Mare asa ca nu e prea accesibil.

 

Am facut sambata o tura cu el, merge superb, stie si sa fie nervos, si se tine pe drum super fain.

 

merci tuturor pentru incurajari si poate ne intalnim la o :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...