Sari la conținut

SMAEB Transilvania, 3-5 Iunie


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

K. :ok:

Daca vin cu trenu' ne vedem acolo! Nujt inca sigura daca vin oricum!

Ne vedem la :makeout: diseara in Bucales poate!

 

Bye!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0743104246... dati si voi un semn daca nu aveti cu cine sa beti o bere maine :makeout:

 

Am fost azi.. am vazut... faine motorete :moto: pozele le pun maine, ca acum nu cred ca sunt in stare :blbl:

 

ne vedem maine :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... sa nu uitam ca e vorba de un salon zonal, de aici si numarul mic de modele prezentate de putini dealeri; spre surprinderea mea, desi zona montana, la Brasov au fost cam putine modele enduro, compensat oarecum de multe ATV-uri si quad-uri.

 

Expozantii mai au de lucrat la dotarea cu pliante de prezentare si la prezentarea unor solutii de finantare ... practic, motocicletele de acolo aveau o medie de pret in jur de 6000E CIP, ceea ce nu mi se pare deloc putin.

 

In plus, cred ca ar trebui insistat mai mult pe modelele mai mici, pentru incepatori, nu iti cistigi piata cu modelele de top, ele sint frisca de pe tort, blatul il constiutie motoarele mai ieftine, de volum.

 

Una peste alta, un eveniment frumos, bine organizat, din pacate foarte putin mediatizat pe plan national, nu stiu cum a fost pe plan local.

 

O mentiune pentru public: doar 10% pustani cu " cit are pe vitezometru?", restul oameni seriosi :makeout: ; totusi, nu m-am putut opri sa am un sentiment de tristete vazind citiva oameni cu piciore in gips ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, intradevar a fost lume putina, motoarele frumoase :makeout:

 

Eu am mers prima oara sambata dimineata dar am crezut ca e asa putina lume din cauza orei matinale. M-am gandit ca o sa vina puhoiul mai tarziu dar se pare ca nu a fost asa. Am stat vreo 2 ore pe acolo cu prietenii de la Silver Pistons din Ploieni cu Dan in frunte, cativa prieteni din Bucureni si Mihai din Brasov, cel care avea un "Dragstar", defapt numai motorul este de dragstar...in rest de prin lume adunate + un spatar sa isi usuce toate hainele pe el :blbl:.

 

Dupa ce am mers sa mancam ceva am plecat in Poiana sa lenevim oleaca pe acolo si apoi am coborat pana in Rasnov unde ne-am despartit, eu cu Mihai , Dan si Pedala am mers inapoi in Brasov, iar o parte din cei de la Silver Pistons si toti cei din Bucuresti au plecat spre meleagurile natale.

 

Im cz. salonul a fost simpatic, mi-e unu mi-a placut chiar daca a fost putina lume, plus ca mi-a dat sansa sa ma intalnesc cu o parte din prietenii de pe alte meleaguri, ne-am dat si cu trotinetele :moto: , per total nice weekend.

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce m-a frapat ca si la Bucuresti este ca nu stiu sa vinda:

m-am uitat la motoare si nu a venit nimeni sa imi ofere/prezinte vreun model

ba mai mult la unele standuri nici nu s-au uitat la mine si a trebuit sa cer fluturasi.

 

iar fetele erau mai mult ocupate sa-si etaleze calitatile (frumos si asta)

decit de motoare sau erau speriate ca nu cumva sa se lege cineva de ele.

 

sau poate n-aveam fata de cumparator :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...