Sari la conținut

Mi-am luat cascaaaa !


Midnight_Caller
 Share

Postări Recomandate

la ce vad scris pe aici imi vine sa nu imi pun mintea cu voi.... dar nu pot sa ma abtin si asa am sa fiu scurt ca ma grabesc sa plec la servici....

1. casti la 100 - 200 ron nu sunt casti mai bine iti pui o oala in cap... oricum o casca mai serioasa incepe cam de la 300 ron in sus

2. baiatul cu nolan care a fost la smaeb... ia si te uita prin cataloage si ai sa vezi cam cat costa ultimul model de nolan

3. am vazut la unii ca aveti ca incheire "salutari cu farul".... nu prea este indicat.... nu stau sa fac teorie cu voi dar are cu totul alte intelesuri ... incercati sa va limitati la o mana ridicata sau o simpla aplecare din cap, daca nu puteti ridica mana... sunt observabile....

 

PS: nu zic la repros treaba cu castile .. este de apreciat faptul ca le luati dar e vorba de viata voastra incercati sa faceti investitia in ceva mai bun.....

 

Bafta si drumuri bune!

Editat de Chucky_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce vad scris pe aici imi vine sa nu imi pun mintea cu voi.... dar nu pot sa ma abtin si asa am sa fiu scurt ca ma grabesc sa plec la servici....

1. casti la 100 - 200 ron nu sunt casti mai bine iti pui o oala in cap... oricum o casca mai serioasa incepe cam de la 300 ron in sus

2. baiatul cu nolan care a fost la smaeb... ia si te uita prin cataloage si ai sa vezi cam cat costa ultimul model de nolan

3. am vazut la unii ca aveti ca incheire "salutari cu farul".... nu prea este indicat.... nu stau sa fac teorie cu voi dar are cu totul alte intelesuri ... incercati sa va limitati la o mana ridicata sau o simpla aplecare din cap, daca nu puteti ridica mana... sunt observabile....

 

PS: nu zic la repros treaba cu castile .. este de apreciat faptul ca le luati dar e vorba de viata voastra incercati sa faceti investitia in ceva mai bun.....

 

Bafta si drumuri bune!

1. esti genul pentru care pretul mare = calitate?! ... mai stiu din astia

2. la faza cu salutatul din mana, spunea careva ca nu prea se recomanda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATI SE scrie legat....dar in fine,probabil vroiai sa pari mai intelectual...

hmm....cam degeaba ca tot nu te-ai scos :crack:

 

se mai intampla greseli ... si parca am mai repetat de multe ori ... nu va mai luati fratilor de gramatica altora ... cand vorbeste cineva cu voi fata in fata nu va luati aici nu aveti ce face? sau vreti posturi ... sau care e motivu ...? mai lasa-ti idea asta prosteasca de a va lua de gramatica altora...

 

Re;) :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat si eu un MTR K10 de pe louis. Nu e f scumpa, dar e cel mai ieftin flip-up (port ochelari si am nevoie de asa ceva). La 1840 g e grea, mai grea decat Airohul meu de 1200 g, dar m-am obisnuit repede. E destul de silentioasa, inca nu se abureste si se respira bine in ea.

E omologata ECE 22-05 parca, deci ofera si ceva protectie.

 

felicitari de achizitie..insa cred ca o sa te cam doara capul putin ,la greutatea care o are...si eu am purtat odata la un drum mai lung o casca grea si dupa cca o ora de mers simteam o apasare incomoda in varful capului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai intampla greseli ... si parca am mai repetat de multe ori ... nu va mai luati fratilor de gramatica altora ... cand vorbeste cineva cu voi fata in fata nu va luati aici nu aveti ce face? sau vreti posturi ... sau care e motivu ...? mai lasa-ti(se scrie legat ca vorbesti la persoana a 2-a plural si nu te adresezi la persoana a 2-a singular) idea asta prosteasca de a va lua de gramatica altora...

 

Re;) :crack:

La tine sunt numai greseli! :rusinica: Mai invata gramatica, for fuck sake, ma doare retina!

Si gata cu atata offtopic peste tot! Asta e topic din 2005 si e hot topic? WTF? STOP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La tine sunt numai greseli! ;) Mai invata gramatica, for fuck sake, ma doare retina!

Si gata cu atata offtopic peste tot! Asta e topic din 2005 si e hot topic? WTF? STOP!

 

lasa-ma pe mn in greselile mele da nu mai tot comenta de gramatica ... daca vrei sa majuti cand am probleme daca nu nu ... da lasa-ma ... nu ma mai tot critica atata

Editat de GeorGEBlaCKRidER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai certati mei ;)

 

Hai ca va pun 2 bancuri lungi ca sa nu va plictisiti:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

S-a creat un elicopter super performant. Au gasit pilotul potrivit si inainte de decolare i-au dat instructiuni:

Baza: In cazul in care se intampla ceva ne anunti pe noi prin statie.

Pilotul: Bine.

Toate fiind spuse a decolat. Dupa o perioada de zbor continuu aripa elicopterului s-a rupt.

Pilotul: Alo baza, alo baza;

Baza: Aici baza, aici baza;

Pilotul: Mi-a cazut aripa;

Baza: ti-a cazut aripa

repeta dupa mine

Pilotul: Repet dupa tine;

Baza: In stanga ta e un buton rosu

Pilotul: In stanga mea e un buton rosu;

Baza: Apasa pe el;

Pilotul: Apas pe el....si ca prin minune aripa a aparut din nou la elicopter.

Dupa o alta perioada de zbor ia din nou legatura cu baza:

Pilotul: Alo baza, alo baza;

Baza: Aici baza, aici baza;

Pilotul: M-ia cazut elicea;

Baza: Ti-a cazut elicea;

repeta dupa mine

Pilotul: Repet dupa tine;

Baza: In dreapta ta e un buton galben;

Pilotul: In dreapta mea e un buton galben;

Baza: Apasa pe el;

Pilotul: Apas pe el....si tot ca prin minune a aparut o alta elice la elicopter.

Si iar dupa o alta perioada indelungata de zbor i-a legatura din nou cu baza:

Pilotul: Alo baza, alo baza

Baza: Aici baza, aici baza

Pilotul: Mi-a cazut motorul;

Baza: Ti-a cazut motorul

Repeta dupa mine

Pilotul: Repet dupa tine;

Baza: Tatal nostru care esti in ceruri, Sfinteasca-se......

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Leului ii era foame....face un concurs de bancuri si care nu zicea un banc la care sa rada toata lumea era mancat.

Iepurasul vine, zice un banc, toti rad numai girafa nu.Leul il mananca pe iepuras.Vine ursul zice un banc prost, nu rade nimeni, girafa rade.

Leul:De ce razi girafo?

Girafa:De bancul iepurasului

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Cius!

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi baieti si fete ;)

 

Asa cum am promis solemn in niste post-uri mai vechi, am investit primii mei bani intr-o casca. E made in China, ce-i drept, am luat-o cu 1.300.000 lei, dar pare solidutza. Evident, ca orice chestie chinezeasca, arata bine in poze dar daca o iei nitel la puricat descoperi ca nu e inchegata bine. Adica aerisirile cam sar de pe "inchis" pe deschis (plasticele aluneca f. usor unul peste altul), interiorul e lipit doar pe ici-pe colo de scoica, daca tragi de el se dezlipeste foarte usor cand "oftezi" mai violent se abureste viziera, desi casca e destul de aerisita, ma rog, eu sunt multumit de ea, momentan, desi imi sta cam larga pe ridiche :laugh:

O sa iau de la un prieten niste burete sa o mai micsorez in zona bojocilor, ca in rest mi-e buna.

Sper sa nu o probez prea curand !!! Pun niste poze cu ea aici, sa vedeti despre e vorba...

 

Bafta si asfalt uscat ! ;)

 

Scuze ca iti spun dar casa ta la noi in gr este 500 miii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci ma comentezi la "taticu" tau?;))

 

Iati motor si hai pe cheia sa vezi ca sunt tatal tau pe acolo :laugh:) ;)

Bey obelix,hai pe amkart ca acolo nu mai conteaza asa mult dif de cc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...