Sari la conținut

Atentie Pt Cei Care Se Duc La Mare


emylyo
 Share

Postări Recomandate

In comuna Bucu este radar fix mascat in spatele unei masini de pol,nedetectabil radar,GATSO-vaduva neagra.Lucreza in banda K si radiatiile emise sunt detectabile doar de la 5 mentri.Este activ din spate si este pe o portiune de drum unde este linie continua si sosea ca in palma.SUCCES!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In comuna Bucu este radar fix mascat in spatele unei masini de pol,nedetectabil radar,GATSO-vaduva neagra.Lucreza in banda K si radiatiile emise sunt detectabile doar de la 5 mentri.Este activ din spate si este pe o portiune de drum unde este linie continua si sosea ca in palma.SUCCES!

 

merci

de cand e?

te opreste pe loc sau bine biletelul acasa

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine acasa dupa cateva saptamani.Este activ de cateva saptamani,dar eu l-am luat cu masina abia ieri.Azi m-am dus langa el sa vad daca simte detectorul ceva

.La 4-5 m abia l-a simtit desi am unul care in mod normal il simte de la peste 3 km in linie dreapta.Este pus in asa fel incat ia din spate,treci de el si nu il vezi si stai linistit pana vine hartia acasa.Macar un permis daca salvez cu mesajul asta si tot e binevenit! :rusinica:

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he he, stiu deja unul inregistrat cu 220 kmh care-i relaxat prin Costinesti acum :rolleyes: good to know though, sarumana :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a nu, momentan are chef, ca i-au gresit adresa in buletin, sunt curioasa cine primeste amenzile lui :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala este pe un stativ fix exact ca teodolitul.Nu are operator.Vine omul ia caseta si le scoate direct la imprimanta procesele verbale.Seara il strange is ia acasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi'e lene sa caut topicul in care jurai ca te cumintesti, esti tu bun sa pui link? :rolleyes:

Nu am specificat cum! :rusinica: Mai dau cate o mana din cand in cand!Pt distractie!Stai linistit ca am lasat-o mai moale fata de cum mergeam inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ieri am oprit langa inculpatul si l-am tras in poza.A primit cineva vreo amenda de acest gen si daca mai exista pe undeva sa ne atentionati.Detectorul de radar il ia doar de la cativa metrii(2-3) si este acolo zilnic.Aviz amatorilor de senzatii tari prin posta.

post-6602-1213301262_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...