Sari la conținut

Excursie Brasov


Castravete
 Share

Postări Recomandate

Si uite asa ne'am adunat noi sambata dimineata la arc , si am plecat sa vizitam salonul moto de la Brasov. De la stanga la dreapta au evoluat pe 2oo roti urmatorii : Rinno , Mark , Didinescu ( partenera de borcan ) , Castravete , Samolapraga , Magicianu si Alex.

DSCF6830.bmp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite asa am plecat noi spre Bucuresti .. cand .. la iesirea din Brasov.. GPZul Magicianului .. a facut o magie ... si l'a lasat fara cablu de ambreiaj .. multumim pe aceasta cale baietilor din Predeal care l'au ajutat sa'si continue drumul normal , fara plecari de pe loc pe o roata ...

DSCF6883.bmp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. si penultima oprire inainte de Bucuresti la paralela 45 virgula ceva(ne'am mai oprit in Ploiesti la OMV pt o cafea dar am uitat sa mai imortalizez momentul )

DSCF6901.bmp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ultima .. de la mine ... restul o sa mai vina de la Magicianu.. + completarile de rigoare. A fost o drumetie deosebita , fiind si primul meu drum cu serpentine. A fost super, vremea a tinut cu noi si asfaltul la fel ( in afara de cateva bucatele mai in sus de Cheia ).

Bafta si la cat mai multe iesiri de genul asta.

:ok:

:makeout:

:moto:

DSCF6909.bmp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breavos domnilor!!!

 

Bah, ce-ash fi mers shi io, tu-lemumankoor astora cu actele lor... :makeout: :ok: Oricum, pozele arata bine shi excursia pare intr-adevar o reusita. Mishtooooo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. si penultima oprire inainte de Bucuresti la paralela 45 virgula ceva(ne'am mai oprit in Ploiesti la OMV pt o cafea dar am uitat sa mai imortalizez momentul )

Bravo! cu timpul o sa faceti mai putine poze(adica mai putine opriri) :moto: :ok:

E tare misto drumul ala pe la Cheia :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi de aia am ajuns eu mai repede ca voi desi am mers numai cu 70 - 80 ca nu m-am oprit deloc si apoi am ajuns si in Poiana.

Asta era unul cu un tenere mai vechiut dar mergea bine

post-13-1118044485_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...