Sari la conținut

Am polizat-o si eu


ZORRO
 Share

Postări Recomandate

Probabil clasic, dar la mine de 8 ani de cand am permis (si am si mers cate ceva), nu era clasic ca nu mai cazusem. Eram la Obor, treceam linia de tranvai, atent la linie si la gropi, imi iese in cale din parcare o dacie papuc (care transporta geam termopan) si ocupa toata banda 1, ma bag pe banda 2, acolo o dacie tunata se opreste in mijlocul drumului sa claxoneze o gagica de pe margine, eu deja aplecat buf. Nu vroiam sa postez aici (niciodata), dar pentru ca m-am laudat ca pana acum nu am cazut niciodata, aruncati in mine cu vb aia ca nu exista motociclisti care au cazut sau care vor cadea. Probabil vina mea a fost ca eram prea atent la gropi. De patit nu am patit nimic, doar niste zgarieturi, iar motorul, putin polizata carena. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... trece (shtiu io din experientza proprie :moto: ). Eu daca aveam carene cre'ca le "polizam" un pic mai mult pe pamantul ala ... noroc ca-i naked :ok:

 

Asta sa fie cel mai nasol din cariera!

 

Asfalt uscat! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare atentie la manelarii cu masini tunate: multi le tuneaza pt a atrage privirile si admiratia gagicilor. Deci sa nu te mire ca tipul a oprit sa claxoneze niste tipe, macho din el nu a putut trece fara ca tipele sa-i arunce o privire :makeout: .

 

Noroc ca nu ai patit tu ceva, ar fi fost nasol sa te accidentezi.

Bafta la noroc si cat mai putini prosti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e, toti le tavalim, unii din prima zi si altii dupa mai multi ani :ok:

Bine ca "botezul" a fost lejer :moto: si ochii cat cepele, daciile "tunate" :makeout: sunt o categorie speciala la care trebuie sa acordam atentie sporita, alaturi de taximetristi, pustani de bani gata in masini cu staif, soferi de institutii samd...adica mai toti :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

okii mari si pune talpa in fata :makeout:

Bine mai, da ce eu am DR? Cand s-a oprit ala in fata mea eu eram aplecat deja cu genunchiul la pamant. Am zis si eu ca daca eram cu IJ-ul nu cadeam, datorita pozitiei, ca as fi putut pune piciorul jos. Asta e. Va multumesc pentru urari si sper si eu sa raman cu asta ca ultima cazatura. Asta sa-mi fie "botezul" si atat. Cand oi avea bani, pt oras imi iau si eu enduro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun un drum cu motoarele la biserica....pentru a fi iertati

Sa stii ca asta nu e o idee rea, eu cu Dacia am fost si in 4 ani nu am avut nici un accident, nici o pana, nici macar odata nu m-a lasat in drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare atentie la manelarii cu masini tunate: multi le tuneaza pt a atrage privirile si admiratia gagicilor. Deci sa nu te mire ca tipul a oprit sa claxoneze niste tipe, macho din el nu a putut trece fara ca tipele sa-i arunce o privire  :wave: .

 

Noroc ca nu ai patit tu ceva, ar fi fost nasol sa te accidentezi.

Bafta la noroc si cat mai putini prosti!

:

baldy: jenel tea claxonat si pe tine?

de unde stiau ca tu esti?

JIHAD..ba ce va tot zicem noi(DAC MOTORS )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ai scapat doar cu atat,doar in tanc esti in siguranta,nu conteaza ce motocicleta ai daca e s-o pui pe jos tot o pui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e, toti le tavalim, unii din prima zi si altii dupa mai multi ani :o

Bine ca "botezul" a fost lejer :o si ochii cat cepele, daciile "tunate" :wave: sunt o categorie speciala la care trebuie sa acordam atentie sporita, alaturi de taximetristi, pustani de bani gata in masini cu staif, soferi de institutii samd...adica mai toti :)

bine spus :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...