Sari la conținut

Tura Valea doftanei


Postări Recomandate

Sambata asta am avut si eu parte de prima mea incercare mai enduristica cu motorul. Am plecat in grup din bucuresti, dupa cum se poate vedea aici: /index.php?...opic=20393&st=0 ..... o gasca foarte pestrita "if i may add" :ok:

Dupa cheia si inainte de sacele eu m-am despartit de grup, care si-a continuat drumul spre brasov, eu luand-o prin pasul predelus spre valea doftanei... singur :makeout: .

Drumul a fost un pic mai greu decat ma asteptam, insa am reusit si nu m-am imprastiat pe acolo.. ajutat, cred io de experienta de pe MTB, si mai ales de faptul ca nu erau noroaie nasoale... Pe scurt.. a fost super!

Pun si eu cateva poze slabe calitativ din pacate, ca sunt facute cu telefonul.

post-7-1118043371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare curaj ai avut sa pleci singur daca se crapa ceva la moto sau o dadea-i pe tine si nu mai puteai so scoli ramane-ai acolo pana te vedea careva. Eu am patit-o sa nu mai pot sa o ridic de pe mine cei drept eram pe un traseu greu dar nu eram singur asta a fost norocul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"curajul" a fost dat si de faptul ca am ceva neamuri prin traisteni.. si am zis ca daca e ceva nasol pot sa apelez la ei.... mai nasol cand am descoperit ca pe acolo nu prea e semnal... :makeout:

Editat de samolapraga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti pui niste gume mai bune daca te mananca de off-road.macar ceva gen E-09 de la Mitas. :makeout: parca tu ma intrebasesi la arc daca te poti baga pe acolo :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, eu te intrebasem, dar intre timp mi-am luat un michelin t66 pentru spate... e tot in genul lui e09 cred io...

Nu e ,e in genul lui E 07. Da dupa cum vedem te descurca-si si cu asta foarte bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...