Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

sunt niÂşte poze de Âşanț, după cum bine spui. alea le păstrez în arhiva mea personală.

 

încă ceva, poate sunt eu nebun, dar voi ați participa la aÂşa ceva

 

 

Liviule ce rost are chestia AMR-ului, neautorizata, (buna aia cu bananele prin gard), cand exista altceva autorizat pt smaeb. adica asta: Mars moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba lipele nu am retinut daca ai fost cu ei sau nu dar i-am vazut pe oamenii astia sambata pe dn1...frumos mai ales ca am vazut si un sv cu ei dar pareau certati ca au trecut in 2 grupulete la interval de 1-2 minute...

cat despre buton nu l-am vazut asta ori era inainte ori in urma :bounce:

 

 

 

 

 

p.s. imi cer scuze pentru interventie promit sa nu se mai intample :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa ne avem ca fratii... :bounce:

 

azi m-am trezit impaciuitor... :D

 

coco, merci ca incerci sa am aperi de sacali, dar ma pot descurca si singur...sunt baieti buni care doar latra din cand in cand pt. ca strugurii sunt acri :cheers:

 

ar fi dragutz sa particapam la cateva marsuri!!...voi fi acolo

 

@piticu...la 100 de km prin petrom ai si alimentat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cateva marsuri, da. dar miting... din cate stiu amr-ul a organizat un singur mars. mi-ar fi placut sa vad si altceva, sustinere, implicare etc. de cate ori a fost nevoie. dar nu am vazut. e absurd sa te numesti asociatia motociclistilor din romania si sa ai vizibilitate 0. poti sa te numesti asociatia mototciclistilor invizibili, sau asociatia invizibila a motociclistilor, ar fi fost mai aproape de corectitudine. atata vreme cat nu vad ceva din partea lor... nu ii mai sustin. ma duc la miting ca simplu pieton!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba lipele nu am retinut daca ai fost cu ei sau nu dar i-am vazut pe oamenii astia sambata pe dn1...frumos mai ales ca am vazut si un sv cu ei dar pareau certati ca au trecut in 2 grupulete la interval de 1-2 minute...

cat despre buton nu l-am vazut asta ori era inainte ori in urma :bounce:

 

 

 

 

 

p.s. imi cer scuze pentru interventie promit sa nu se mai intample :cheers:

 

unde erai razvane? ca nu te-am vazut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai dar multe s-au mai discutat aici in ultimele zile. ideea mersului in grup nu mi se pare f complicata. chiar pe blogul nostru este filmuletul acela in care sunt expuse regulile de baza a mersului in haita. cu voi nu am apucat sa merg decat pana in Otopeni si atunci stiu ca in oras a fost debandada si apoi pe DN s-au format 2 grupulete. eu am fost in al doilea si s-a mers constant cu 80, in zig zag, fara depasiri aiurea.

 

mitingurile fara mars sunt un fel de l.aba facuta din plictiseala (scuzati cuv. plictiseala). nu au nici un impact si nu cred ca ma duc. un mars in schimb este complet altceva, asta si daca se merge bine organizat, fara teribilisme, turat motoare aiurea and stuff. la marsul de la smaeb ma bag sigur, pana atunci, sa se pastreze vremea buna ca e numai bine de dat cu mobra. aseara pe la 2 era atat de misto afara ca m-as fi carat pana la mare :cheers:

 

 

PS: Liviu, da-mi un semn ceva te rog ca tre sa-mi intind lantul si poate facem o jmegherie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne auzim la un telefon mai pe seara atunci :cheers:

 

in alta ordine de idei:

 

URGENT! Mishu (Amimagz) are nevoie de sange, joi se opereaza. Cine poate dona azi si maine, s-o faca la Centrul de Hematologie de pe Dr. Felix (in spate la Filantropia), sa aiba neaparat actele de identitate cu el. Este necesara grupa B3 pozitiv, daca nu, donati ce-aveti ca se da la schimb Neaparat pastrati bonul, el trebuie sa ajunga la Mishu (o sunati pe Oana - 0726137998 sa i-l dati)! Donarea o faceti pe numele Magdici Mihai, internat la Spitalul de Ortopedie Foisor, cnp 1820128440038. Donarea de sange se face intre 7:30 si 13:30. Dati mai departe daca nu puteti dona, este URGENT, Mishu intra joi in operatie!! Merci anticipat. Pt alte detalii sunati-o pe Oana, va rog

 

http://www.atentie.info/meniu/articol.php?...8&general=3

 

Aici sunt conditiile in care poti fi donator.

 

Eu nu pot sa donez din mai multe motive dar poate reusiti voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o treabă să vă duceți care puteți dona. De câte ori puteți chiar, nu doar acu'. Eu m-aÂş duce pe furiÂş, dar mi-e ca îmi verifică tensiunea Âşi mă trimit acasă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca nu se merge nici 2 pe banda nici in sir indian :cheers:

 

Si mobra din imagini e de vanzare de cand e ea doamna..... Si nu o vrea nimeni... :bounce:

ia mai citeste putin decretul ala rutier sa vezi ce scrie acolo referitor la circulatia rutiera a grupurilor de motociclisti ...si posteaza dupa...

 

Trebuie sa faci scandal in cartier si sa bei enorm ca sa faci parte din MONSTER LOUNGE.

 

Altfel .....exclus :D

 

 

daca a fi monsterist trebuie sa fi si betiv ,ies din grup:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si despre motoreta respectiva ...doar am amintit de ea ...oricum e mai tare decat tot ce am vazut eu la academie,o bate inclusiv pe a mea ...

 

si despre motoreta respectiva ...doar am amintit de ea ...oricum e mai tare decat tot ce am vazut eu la academie,o bate inclusiv pe a mea ...si merge mai repede si ca monsterul nou de 1100

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia mai citeste putin decretul ala rutier sa vezi ce scrie acolo referitor la circulatia rutiera a grupurilor de motociclisti ...si posteaza dupa...

 

 

 

 

daca a fi monsterist trebuie sa fi si betiv ,ies din grup:))

 

Stiai ca nu ai voie pe banda 2 conform decretului (decat de nevoie)???

 

Regula numarul 1 la mersul in grup este zig-zag !!!!

 

Bea enorm !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah coco, stii tu cu cine te certi? cu tovarasul dragos, zis si chur mare. asa ca faceti pace si dati-mi si mie cate o bere.

[/quot]

 

marfa pozele,

 

ma, zici ca a dat benga in monsteristi,

de cateva pagini tot va dati in gura....

 

- TIME OUT - :cheers:

 

PS:vreau si eu o bere

PS2: cainele era mort ?

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...