Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pentru kykobaw, vino si dumneata la academie miercuri, la 19.00, si discutam mai multe despre oportunitatea infiintarii unui club.

 

pentru voi, gasca de vulcani noroiosi, sunteti frumosi sunteti mah, manca-v-ar monsterul putina benzina! in alta ordine de idei, iesirea de sambata nu m-a multumit deplin, de fapt, sunt cam nemultumit. e mare haos in stilul nostru de a merge si nu stiu daca m-as mai baga la o asemenea corvoada. as zice ca e timpul sa stabilim niste reguli de deplasare in grup, pe care, daca se poate, sa le mai si respectam, la dracu!

 

cateva "atentii":

 

1. nu mai vreau sa fiu depasit prin dreapta, sub nicio forma, nici macar cand sunt pe jos, in bar, ori la academie. promit ca ala care o mai face primeste una bucata bata de baseball in viziera in momentul trecerii pe langa mine. e cea mai elementara regula pe care orice prost tre sa o stie, dar unii dintre voi se pisa pe ea.

 

2. aia dintre voi care aveti oglinzi, mai si folositi-le. se mai trece cu vederea sa nu vezi un coleg de drum (incercati sa va asezati astfel incat sa-i vedeti moaca aluia din fata voastra in oglinda lui), dar o ditamai masina cu xenoane si alte alea, care vine, si vine, si vine. faceti-i frate loc sa se duca, daca poate si are cu ce. scapati de sicane sau alte chestii periculoase si mai si aratati la soferi ca sunteti si altceva decat niste nenorociti de donatori de organe.

 

3. invatati sa mergeti in coloana, daca tot vreti gasca. e foarte simplu, te asezi pe drum pe partea cealalta a benzii fata de ala care merge in fata ta. doar asa vezi un eventual obstacol si poti frana in timp util, nu mergand in sir indian, ca cercetasii pe munte.

 

4. pe drum cu doua benzi, ocupati domle doar o banda, sa poata si bizonul cu 200 de cai sub capota sa va depaseasca, altfel decat pe contrasensul marcat de banda dubla.

 

5. daca nu stiti drumul, stati dracu in spatele aluia care il stie. toata lalaiala noastra m-a amuzat extrem, dar exista o limita. niciodata nu am facut atat de putini kilometri intr-un timp atat de lung. aveti un spirit de turma in voi de admirat, se arunca unul cu monsterul in balta, hop si voi, ca ce, doar suntem o gasca, nu? daca tot o luati inainte ca bezmeticii, uitati-va in phula calului si la indicatoarele cu localitati, astfel poate ajungeti aproape de destinatie, nu in sens contrar.

 

deocamdata, atat, daca imi mai vin cateva atentii in cap pentru voi, am sa le pun aici pe hartia veveveului.

SI NU MAI MERGETI BETI BAAAAA :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma feraru, acu si tu vrei sa faci caterinca de mine ca nu-s in stare sa fac o poza. dar recunosc, asa e. a iesit focusul pe gard, in loc de moaca lui buton. drept pentru care nu am sa pun acea poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa! nu fac nici măcar râs, d-apoi caterincă! Doar că nu postez cu numele meu poze care nu îmi aparțin.

 

Nu e vitezana fotogenică, fuge Âşi aparatu foto de ea :cheers:

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai piticule, unde vezi tu ca merge lumea beata? eu cred ca esti tu un pic luat ori ai ordin de la taftu sa tii spiritul lui viu?

ramane o boare de alcool dupa ce trec ducatistii....degeaba zici tu :cheers: ....tari pozele....cred ca a fost belea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ierbaru' e nebun (iar, că nu-i mai trece)! I s-a văzut capul tot timpul, că nu era full-camuflat :cheers:, la fel i s-au văzut palmele si picioarele :bounce:.

 

.... Âşi trabucu' de El Lider Maximo :D.

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ierbaru' e nebun (iar, că nu-i mai trece)! I s-a văzut capul tot timpul, că nu era full-camuflat :D, la fel i s-au văzut palmele si picioarele :).

 

.... Âşi trabucu' de El Lider Maximo :).

 

iar dezinformare :cheers: , ierbaru nu e nebun...am vazut capu stanislavului in permanenta dar cum plutea asa in aer (restu corpului fiind camuflat), mi-a fost frica sa va atrag atentia si sa va intreb daca si voi il vedeti la fel pt. ca m-ati fi considerat...nebun, si cum spuneam de la inceputul postului NU SUNT :bounce:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ierbaru' e nebun (iar, că nu-i mai trece)! I s-a văzut capul tot timpul, că nu era full-camuflat :bounce:, la fel i s-au văzut palmele si picioarele :D.

 

.... Âşi trabucu' de El Lider Maximo :).

 

 

duceti-l la un doftor pe telelica, ca uite pana si gunix a observat ca nu ii e bine...degeaba noi prietenii lui ii zicem sa mearga la un control, el nimic...zice ca e sanatos tun(cred ca vocile ii spun asta, sau una dintr personalitatile lui).

 

Gabriele te-ai dus cu ei sa le arati cum merge si cum arata o motocicleta adevarata? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar dezinformare :bounce: , ierbaru nu e nebun...am vazut capu stanislavului in permanenta dar cum plutea asa in aer (restu corpului fiind camuflat), mi-a fost frica sa va atrag atentia si sa va intreb daca si voi il vedeti la fel pt. ca m-ati fi considerat...nebun, si cum spuneam de la inceputul postului NU SUNT :D

Mo Weed-ule, parca-ti mai revenisei, bre... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mo Weed-ule, parca-ti mai revenisei, bre... :cheers:

 

 

isi lua medicamentele la timp, de aia...dar cum i s-a parut ca nu mai e asa pamantiu la fata si ca se simte mai bine, gata a intrerupt tratamentul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

isi lua medicamentele la timp, de aia...dar cum i s-a parut ca nu mai e asa pamantiu la fata si ca se simte mai bine, gata a intrerupt tratamentul...

macar il mai scoate lumea la aer, ca are nevoie ,saracu'... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi doi sunteti impreuna?

vrei sa fii cu noi? :bounce: :cheers:

 

 

si tocma' ce ma gandeam sa-mi cumpar un Monster la anu', ripperu', si el, doar, doar sa-ti facem o bucurie, sa-ti mai revii... :D

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...