Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda CBR125R


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreau sa va rog frumos pe cei care aveti cbr-uri sa imi raspundeti la o intrebare. Cand virati ghidonul maxim stanga , spatiul ramas intre ghidon si rezervor este acelasi ca si atunci cand virati maxim dreapta ? Va rog frumos sa va uitati cand aveti timp . Multumesc. E important pt mine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va rog frumos pe cei care aveti cbr-uri sa imi raspundeti la o intrebare. Cand virati ghidonul maxim stanga , spatiul ramas intre ghidon si rezervor este acelasi ca si atunci cand virati maxim dreapta ? Va rog frumos sa va uitati cand aveti timp . Multumesc. E important pt mine !

da, trebuie sa fie egal.

asa e la toate motocicletele.

vezi ca semighidoanele ar trebui sa fie reglabile, si sa poti face aceasi dinstanta in ambele parti. daca nu se poate inseamna ca a fost cazut si s-a strambat semighidonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, trebuie sa fie egal.

asa e la toate motocicletele.

vezi ca semighidoanele ar trebui sa fie reglabile, si sa poti face aceasi dinstanta in ambele parti. daca nu se poate inseamna ca a fost cazut si s-a strambat semighidonul.

 

Multumesc de raspuns . Asta era intr-adver problema , semighidonul stanga fiind putin deplasat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal , aveti ideie se poate schimba cauciucul de pe spate , in sensul sa pun unul de 130 , fara a aduce alte modificari ?

multumesc

da.

dar o sa fie aiurea dupa acea. nu va mai fi la fel de usor sa te dai pe curbe, se inclina mai greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce stiti despre tobele endurance? exista vreun importator la noi in tara? au cel mai deosebit sunet transforma cbrica intr-o fiara. ajutati-ma

 

din cate stiu eu, tobele endurance sunt race(incomode pt strada). cat despre importator, habar n-am. tin minte ca le-am gasit pe ebay, nici nu erau asa scumpe ~ 200euro vezi: userul cobraart, el tin minte ca avea endurance pe cbr-ul lui

bafta!! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur sa vad ca lumea are bani pe timp de criza :P ... uitati aici ce se poate face cu 40E :laugh: ...toba a fost de vanzare mai demult :huh:

post-29102-1239530892_thumb.jpg

prietene cum arata acum jos palaria..... cine a reconditionat toba mare meserias ,de la cum arata,de ce

nu ai vandut-o asa ca veneam pe jos la br,nu o vinde noul prop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma parca suna mai bine aia de cat actuala... asta cam behaie, e prea puternica.

da mai chivule...da acum depinde.... de exemplu mie imi place asta mai tare.....se aude mai deschis aia se aude mai infundata...+ca ai vazut azi RSV-ulala ce fel se auzea :huh: ....dar depinde de gustul fiecaruia;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai chivule...da acum depinde.... de exemplu mie imi place asta mai tare.....se aude mai deschis aia se aude mai infundata...+ca ai vazut azi RSV-ulala ce fel se auzea :) ....dar depinde de gustul fiecaruia;)

pai n-ai stat pana acum langa motor la semafor sa simti cum iti inteapa timpanul.

in schimb rateurile imi plac :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...