Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda CBR125R


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

75% merg cu motorul peste 6.000rot/min pentru ca atuncea incepe sa traga, chit ca motorul este in rodaj. Oricum nu are ce sa se intample la un 4 timpi. Plm ... totu sta in ulei, deci nu are ce sa sufere de la forja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
75% merg cu motorul peste 6.000rot/min pentru ca atuncea incepe sa traga, chit ca motorul este in rodaj. Oricum nu are ce sa se intample la un 4 timpi. Plm ... totu sta in ulei, deci nu are ce sa sufere de la forja.

Si daca e 4 timpi ce ma?Ba esti ratat?E monocilindru!Inca nu se stie daca un YZF ingrijit duce 30 000 km!E monocilindru e uzura esti prost!Rodaj se face la orice motor,ca 2 timpi ca e 4 timpi nu conteaza!Motorul ala nush daca o sa te tina 10 000 km la cat esti de prost :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Nu vreau sa ne certam. O sa te anunt la cati km imi cade setu.

 

 

PS: Daca ma tine 20.000 km eu sunt fericit.

Hai du-te in plm de copil ratat care nu stii sa tii la lucrurile tale!

 

200 posturi,la clasa 125?Ai permis ma?Aici sa postezi cand o sa ai permis A1,nu cand o sa ai o panarama de motocicleta pe care o conduci fara sa ai macar legistlatie!Ba astia din cta dc nu-l dati pe balauru' asta sifon?Sa pupe un dosarel ai lui ca au luat ce nu trebuia unui ratat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Ratat e tactu si cu toata familia ta de GAY.

Ma eu nu merit motor si tata nu a vrut sa-mi ia...si nici nu mi-a luat...oricum mi-l confisca din cand in cand :angry: .Dar eu am 16,am permis..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Ma pis pe varsta ta si pe permisu tau. Eu fara permis ma descurc mai bine decat tu fara permis.

Hai ma...chiar crezi ce spui? :angry: .Hai mars de aici si nu ma enerva ca a sa pupe ai tai dosarel daca imi ami faci nervi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
=)) Iar te lauzi mah pl bleaga.

Bai da-i drumu copil prost!Auzi ai 14 ani motor de 125 pe 50 si te lauzi pe forumuri.Asta ce dovedeste?Crezi ca e greu sa te dau eu sifoneala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"si fara permis merg mai bine decat tu" ... gramatica lui pocket loveste din nou !

 

bai pocketbike, o sa te tina setul 20.000 daca nu ii faci rodajul calumea, dar N-O SA TRAGA CUM TRAGE UN YZF INGRIJIT CU RODAJUL FACUT CUM TREBUIE. Vorbesc din propria experienta, intr-un fel :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma pis pe varsta ta si pe permisu tau. Eu fara permis ma descurc mai bine decat tu fara permis.

TU CREZI CE ZICI ??? doamne.... :( nici macar nu ai sustinut un examen in poligon. Crezi ca daca ai motor de 4000 d euroi esti ciumec... sa fim seriosi am eu 1300 de kilometrii si afara si in bucuresti si inca am foarte mult de invatat dar tu... Si apropo mai bine posteaza la aia cu scutere la 49cc

Mesaj completat

mi`e mila de fata cu care ai fost....1:24-ule!

:angry: mor de ras ti-a zis-o frana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
TU CREZI CE ZICI ??? doamne.... :D nici macar nu ai sustinut un examen in poligon. Crezi ca daca ai motor de 4000 d euroi esti ciumec... sa fim seriosi am eu 1300 de kilometrii si afara si in bucuresti si inca am foarte mult de invatat dar tu... Si apropo mai bine posteaza la aia cu scutere la 49cc

Mesaj completat

 

:( mor de ras ti-a zis-o frana

Numa 1300 km?Nu e mare dif intre voi atunci... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata voi face un filmulet si veti vedea ca dau mucu multor "piloti" gen malasorte.

Ti de pare ca ma dau eu pilot ??? Oricum cu mobra mea de 800 d euro iti dau fum in ochi . Fati un filmulet si da-te racing poate vedem R.I.P la stiri '' Era un baiat cuminte nu stim de ce s-a infipt in stalp " :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...