Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda CBR125R


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ma ca va ajut eu si cu piese si cu fise tehnice etc doar cereti.

Stefane mai ai nevoie de fisa cu instalatia electrica?

Ai finalizat in mare cbr`u? :lol:

 

Cagivel iti trimit pm unde sa cauti.

 

Pridon cum merge acum ceberica junior? :lol:

 

Si fetelor felicitari pentru achizitii , o motocicleta buna,fiabila nu o sa va para rau. :laugh:

 

In rest care mai aveti intrebari sau nevoie de ceva intrebati,ca va ajut cat pot.

 

 

@motociclistcom sectiunea scutere e mai sus.

Mirc gasesti altundeva.

Dar pana una , doar pentru tine : www.romania-matrimoniale.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma ca va ajut eu si cu piese si cu fise tehnice etc doar cereti.

Stefane mai ai nevoie de fisa cu instalatia electrica?

Ai finalizat in mare cbr`u? :(

 

Cagivel iti trimit pm unde sa cauti.

 

Pridon cum merge acum ceberica junior? :D

 

Si fetelor felicitari pentru achizitii , o motocicleta buna,fiabila nu o sa va para rau. :lol:

 

In rest care mai aveti intrebari sau nevoie de ceva intrebati,ca va ajut cat pot.

 

 

@motociclistcom sectiunea scutere e mai sus.

Mirc gasesti altundeva.

Dar pana una , doar pentru tine : www.romania-matrimoniale.ro

 

multumim :lol: asteptam sucul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Paul ( ca in nickname-uri ma incurc...le schimbi prea des pt memoria mea :laugh: ) CBR-ul aka LENUTA este super functionala, merge cum nu a mai mers vreodata, cu precizie de ceas elvetian si nu mai are absolut nicio hiba mecanica majora, ca sa zic asa (cei care ma cunosc, stiu ca asta conteaza cel mai mult pt mine) ....si de doua zi-le mi s-a lipit turul pantalonilor de sa! :lol:)

 

 

 

Bafta multa!

 

Mai asteptam foto, o sa mai pun si eu cand o sa am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Paul ( ca in nickname-uri ma incurc...le schimbi prea des pt memoria mea :lol: ) CBR-ul aka LENUTA este super functionala, merge cum nu a mai mers vreodata, cu precizie de ceas elvetian si nu mai are absolut nicio hiba mecanica majora, ca sa zic asa (cei care ma cunosc, stiu ca asta conteaza cel mai mult pt mine) ....si de doua zi-le mi s-a lipit turul pantalonilor de sa! :lol:)

 

 

 

Bafta multa!

 

Mai asteptam foto, o sa mai pun si eu cand o sa am.

E prima data cand il schimb , dar oricum to Paulikaa raman.Iti povestesc eu pe mes de ce l-am schimbat.

Da deaia intrebam. Ca pe tine te stiu asa , esti ca mine sa mearga aia e important :D

Oricum am majoritatea fiselor tehnice si toate astea,daca ai nevoie sti unde ma gasesti:D

Mesaj completat

multumim :( asteptam sucul :laugh:

e distanta , da cu prima ocazie il dau.Si doua sa fie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine vrea chestii tehnice, mai am si eu cate ceva...sunt chiar postate in paginile anterioare la fel ca si id-ul de messenger, nu ezitati sa-mi cereti ajutorul!

 

 

Apropos de cbr-ici de reparat. Omul de bine de la Codlea, domnu Ionutz (RedBaron) ai reparat domnule cbr-ul?! ...sapt viitoare cred ca ajung in Brasov, oricum, cand ajungeti pe meleaguri prahovene am de udat o datorie : :laugh: :lol: (oricum trebe sa discutam despre infiintarea filialei Junior Bikers de la brasov :( )

 

 

Bafta maxima! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de cbr-ici de reparat. Omul de bine de la Codlea, domnu Ionutz (RedBaron) ai reparat domnule cbr-ul?! ...sapt viitoare cred ca ajung in Brasov, oricum, cand ajungeti pe meleaguri prahovene am de udat o datorie (oricum trebe sa discutam despre infiintarea filialei Junior Bikers de la brasov )

 

 

Bafta maxima! :laugh:

Tineri inca mai am si cbr`u de 125 da am 18 ani,ma incadrez inca la Junior? :(

Da sper ca luati si Bistriteni ,nu fiti rasisti :lol:

Da harnici posesorii de cbr : eu l-am desfacut cat o fost necesar.Stefan complet.RedBaron,tu nu zici nimic,O ti in secret :lol: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul este ca duceati un pic de lipsa aici :lol: v-am mai pus 2 poze cu mine si caprita, ca sa nu ziceti ca am uitat cand mi-ati cerut

 

2TtU.H363152-02.jpg

 

3o.F2N368352-02.jpg

 

 

 

Buburuzo! stii cat de urat arata slidere alea intregi?! Foarte urat...eu zic sa mergi cu baietii pe cheia si sa le pilesti putin....atunci vor arata perfect!

 

 

Ba, nu dati cu pietre, dar trebuia sa ma leg si eu de o fata pe aici nu?! ...vad ca asa e moda :lol:

 

 

 

:laugh:

 

 

 

Posesori de CBR-ici si CBR-ele cu multa sinceritate va astept la heavy riders bike fest 2 in perioada 28-30 aug langa ploiesti, la paulesti!...sa facem niste beute si sa ne distram ca adevaratii cbr-isti! Junior Bikers va asteapta acolo! (cui vrea, tinem loc si de cort)

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te invit eu la arc , fac cinste cu un nestea :lol:

Tu plateste-ti ba amenda , lasa nestea-u' :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba zvastic...ai grija cum incerci s-o revergorezi...sa nu fie sucu' calda...berea calda...ca in perioada asta multe ie lesinate da caldura ...si oricum...pa la arc ie multe rebuturi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba zvastic...ai grija cum incerci s-o revergorezi...sa nu fie sucu' calda...berea calda...ca in perioada asta multe ie lesinate da caldura ...si oricum...pa la arc ie multe rebuturi :laugh:

 

 

si pe cine, ma rog,s-o revergoreze? :lol: zvastic este ca un pui ce trebuie protejat pentru mine.. ati putea sa-mi dati cu "saru'mana" :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe cine, ma rog,s-o revergoreze? :D zvastic este ca un pui ce trebuie protejat pentru mine.. ati putea sa-mi dati cu "saru'mana" :(

Pai nu de tine era vorba? :lol: da' nu s-a luat nimeni de zvastic draga :lol:

saru'mana? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se agita lumea, se incinge treaba..... si pokemonii isi deschid agentie matrimonEAla... ba baieti, nu stricati si topicu asta :laugh:

 

 

Hai iesiti cu cbr-icile, care mai de care mai frumos, eu am plecat pana la buzau...bafta multa! Foto nu o sa am ca plec singur cuc. Bafta maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se agita lumea, se incinge treaba..... si pokemonii isi deschid agentie matrimonEAla... ba baieti, nu stricati si topicu asta :laugh:

 

 

Hai iesiti cu cbr-icile, care mai de care mai frumos, eu am plecat pana la buzau...bafta multa! Foto nu o sa am ca plec singur cuc. Bafta maxima!

 

 

nu a zis nimeni nimic de matrimoniaci, era vorba doar ca baietii si fetele cu cbr sa iasa la un cico, ca prieteni/posesori de cbr-ici.si atat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca asa sta treaba, ne intalnim ca orice rideri la intrunirea de la ploiesti, ca doar este aproape de voi la fel si de noi. Pokemonilor va asteptam sa petrecem imrpeuna pana picam, la fel si pentru restul cbr-istilor si cbr-istelor si pentru cei care au motorete de 125!

 

 

 

Bafta multa!

 

Numai bine! :wink: :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius, daca e de ceva, da sfoara in tara si iesim, ca de luni eu imi pun bagajoiu si plec o tura la brasov cu motoreta si stau cam pana pe miercuri, joi ca sa vin sa ne pregatim cum se cuvine pt intrunire...oricum astea le mai vbim noi maine ca oricum ne vom intalni.

 

 

Bafta maxima baieti!

 

SI ca un sfat: incercati sa mergeti cat mai putin de unu singur....cam riscant... eu am trait-o pe pielea mea zilele astea.

 

 

Numai de bine sa auzim :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...