Sari la conținut

INTRUNIRE LA ARC ...CU SAU FARA 2 O


Joe Black
 Share

Postări Recomandate

- da ce ba ...

- sa zici merci...

- nici nu te ...

- las' ca ma fac...

- te dau af...

- ne cunoastem de...

- vezi ca stiu unde...

 

1.- da ce ba ... va datzi mari?!?! oricum am ajuns inaintea voastra in Corint de la Arc!!! normal ca suporta numai bitum scuterul!!! n-ai vazut ce dansam in Piatza Charles de Gaulle pe piatra cubica, ca nu mai era bitum :o

2. - sa zici merci... ca am venit sa te vad!!! :blbl: cui ii mai dadeai tu bere daca nu veneam :o shi cine te mai plimba cu scuteru' :)

3. - nici nu te ... recunosc cand te vad pe strada, am viteza prea mare :P

4. - las' ca ma fac... io mare shi iau carnetu' inaintea ta, incepatorule :blbl: :lol:

5. - te dau af... ara din casa de la tine mah cand mai trec pe acolo data viitoare :laugh:

6. - ne cunoastem de... undeva, mah :lol: :lol:

7. - vezi ca stiu unde... stai shi adun totzi scuterishtii din bucureshti shi-tzi facem o vizita :bounce: :drink: :laugh:

 

hai c-am obosit, vorbim mai incolo

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:wave: :o nu stiu cum vei iesi din asta...atat fizic cat shi mental ( :blbl: ) vei avea de suferit ... :o ... gandeste-te cum este sa nu te mai recunoasca parintii tai... :) ? ...stii te poti accidenta...nu eu ...

post-13-1118331172_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

Cristina nu te emotiona, ca gasesti tu pe cineva sa give u a ride... tu vino cu casca la tine si jumatate-i rezolvata problema.... Have fun si roaga-te sa nu ploua....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristina nu te emotiona, ca gasesti tu pe cineva sa give u a ride...  tu vino cu casca la tine si jumatate-i rezolvata problema.... Have fun si roaga-te sa nu ploua....

ce faci nenea, te-ai obishnuit cu pasager de cand l-ai pus pe joe in spate shi nu mai vrei fara???? :wave: :o :blbl: :o :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey da sunteti chiar funny!!! :o  :blbl:  :o

Chiar as fi vrut sa va vad pe ploaia aia ....poate data viitoare ma bag shi eu ...bineinteles dc i se face cuiva mila si ma ia si pe mine  :wave:

anyone? :) .......ok,ok i got it  :P

Completeaza shi tu profilul ala ca poate te plimba cineva dar cu "NO INFORMATION"... ce sa faci?

 

Poti sa pui o poza din care sa te recunoastem shi un cavaler pe un cal alb sa te ia la o plimbare...

 

 

Bronto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Completeaza shi tu profilul ala ca poate te plimba cineva dar cu "NO INFORMATION"... ce sa faci?

 

Poti sa pui o poza din care sa te recunoastem shi un cavaler pe un cal alb sa te ia la o plimbare...

 

 

Bronto

asaha-i mah, ca pe wizzie il recunoshteai dupa motanul din poza de la profil :wave: :o :blbl: pana acu 2 saptamani!!!

:) :P :bounce:

 

bronto, ce mai face laetitiza, te vede ca pe un CAVALER ALB :drink: :laugh: :laugh:

 

 

[quote name=ipman dush fierbinte :blbl: ]Sa se prezinte la raport cine are ceva cu dusul meu.

 

cauta shi tu un instalator!!!! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
ce faci nenea, te-ai obishnuit cu pasager de cand l-ai pus pe joe in spate shi nu mai vrei fara????  :wave:  :o  :blbl:  :o  :)

ce nenea esti invidios ca-ti moare "motoru" la intrare (in treapta 1 de viteza of course) daca iei pasager??? :P :bounce: :drink: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Liniste mai DMW ca citeste shi nevasta-mea... :o

lasa nenea, sa stie fata ce sa-ti faca de mancare deseara !!!! :wave: :o :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nenea esti invidios ca-ti moare "motoru" la intrare (in treapta 1 de viteza of course) daca iei pasager???  :o  :)  :P  :bounce:

NU MOARE NENEA!!!!

 

mare parte din km lui - 4.900 - sunt facutzi cu 2 persoane!! :wave: :o :blbl:

 

shi oricum am ajuns inaintea voastra in corint de la arc shi atzi plecat cu 1 minut inaintea mea :drink: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mah da io nu trec pa rosu si nici nu merg pe trotuare.. :wave: :o :blbl:

 

asta-i a doua oara : INSULTA SHI CALOMNIE

a treia oara nu te mai iert

 

pe trotuar merg ca nu vreau sa dau cu curu' de asfalt pe piatra cubica uda!!!

da pe roshu nu am trecut niciodata :lol: :lol: :lol:

se facuse verde cand tzi-am luat fatza la piatza charles de gaulle shi nu m-ai mai prins :o :) :P :bounce: :drink:

 

lasa ma topicu lu black in pace shi hai pe messenger ca aci nu-i chat, itzi dau vie tzie sa postezi pe forum ce discutam pe messenger :laugh: :laugh: :blbl:

 

ia uita-te in topicul tau cu lumea lipsa de la arc de saptamana trecuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ajung.... :o megadeath-ul ma pune in dilema... greu de decis.. :blbl:

Pai la Arc ne-am hotarat ca ne intalnim, astia care mergem la Megadeth. Eu ajung in jur de 6 in Bucuresti si direct la Arc vin :wave:

 

P.S. E Megadeth, nu Megadeath, ti-a mai zis si Purghy :o

Editat de Pacasac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oamene,

acu' nu mai scapatzi ... trebuie sa donatzi!!!

O sa las cutiutza pe motor (legata) ... shi voi trebuie sa bagatzi banutzi in ea. Vedetzi ce simplu este. :o

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...