Sari la conținut

Kawasaki Vn400, En500,honda Shadow Sau Steed


cristian72
 Share

Postări Recomandate

e super frumoasa en 500 c, insa care sunt preturile?

din 97-98, cu pana in 20000 km, e vreuna de vanzare?

eu am vreo 2500-2600 euro. gasesc ?

 

GERMANIA ,ITALIA ...

WWW.MOBILE.DE

WWW.MOTO.IT

 

UITE UNUL IN GERMANIA Visihttp://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=35574230&__lp=1&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.modelDescription=EN500C&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1t My Website

 

ASTEA SUNT PRETURILE DE GERMANIA DIN CARE DACA AI PAPAGAL ATAT SCRIS SI VORBIT MAI POTI SCOATE MAIXIM 300-400 EURO...

LA PRETUL PE CARE IL FACI CU NEAMTUL MAI PUI 500EURO PT ADUS IN TARA SI 150-200EURO PT ACTE.

IN TARA ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti=am dat PM

daca vrei ti-am lasat si ID-ul meu de mess

nu intentionez sa-l vand neaparat anul acesta dar daca te interesaeza ma poti suna sau contacta pe mess

EN 500 C

an 2000 , 13.000 km , carte service

1 proprietar unic in DE , 1 proprietar unic in RO.

stare impecabila

pret nenegociabil 3000 eur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre Italia avand sezonul moto mai scurt ca Germania. Acolo chiar nu vad cu ce am gresit. Gandeste-te mai bine la asezarea lor geografica. Ai fost de sarbatorile de iarna prin cele 2 tari, ca sa poti face o comparatie? Eu vorbesc din proprie experienta. De la Munchen pana la granita de sud a Germaniei zapada, dupa ce am ajuns in Italia - soare, cald, briza...

 

 

ai zis de 2ori aceeasi prostie....e zic ca e tocmai invers,adica nemtii au sezon mai scurt decat italienii....

futui mama ei de geografie....sau nu stiu eu si Germania are iesire la Mediterana??? :rolleyes:

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai zis de 2ori aceeasi prostie....e zic ca e tocmai invers,adica nemtii au sezon mai scurt decat italienii....

futui mama ei de geografie....sau nu stiu eu si Germania are iesire la Mediterana??? :lol:

 

Plm. Se mai incurca omu. Citeste posturile lui Sukhoi si o sa intelegi ce zicea. Ca in Italia e sezonul mai scurt ca in Germania. M-am incurcat si eu dupa aia. Sue me.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plm. Se mai incurca omu. Citeste posturile lui Sukhoi si o sa intelegi ce zicea. Ca in Italia e sezonul mai scurt ca in Germania. M-am incurcat si eu dupa aia. Sue me.

 

Plm. Daca Zana Maseluta si Mos Craciun nu ti-au dat de gandit ca remarca era la misto, poate ti-ar fi dat de gandit faptul ca italia are sezon 12 luni pe an si de aia motoarele aduse de acolo sunt cu 1,000-2,000 mai ieftine decat la germanica. Nu e nimeni atat de (cuvant urat) incat sa creada ca sezonul la mediterana dureaza mai putin decat cel la baltica.

 

e bine sa citesc pe aici, ba una, ba alta.

mai stie cineva en500 c, bun, in cautare de proprietar nou?

 

stiu si eu unul. ti-l arat maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact! Fix din toate punctele de vedere:

 

 

2. en500 consum mediu 5% fata de vt600 care arde 7%!

 

 

imi dau foc la motor daca shadow-ul consuma 7 litrii. nu mi-a trecut de 4,5 nici cand am facut autostrada cu 120-130 la ora,iar in rest un banal consum de 3,5-4! din propria experienta!

 

respecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu: unde naiba consum de 7% la shadow de 600???

In general este undeva intre 3,5 si 4,5, depinde de conditiile de drum.

In rest numai de bine: ramane cum am stabilit! Honda Shadow 600!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 5,otzara shadow`u ... obiectiv si nepartinitor privind problema ...

 

daca tot e CUSTOM , atunci sa aibe si niste tobe si genti care ridica olecutza consumu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbeam de consum mediu in oras. la drum intins daca merg cuminte, en-ul consuma 3%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...