Sari la conținut

Care Cu Gsxru' Te-ai Lipit De Taxi?


NVS
 Share

Postări Recomandate

Ca motociclist pana acum nu am avut probleme cu taximetristi, dar ca sofer pot sa imi aduc aminte destule. Unul care mi-a ramas in minte: pe la mall, mergeam pe vitan si s-a bagat un taximetrist si mi-a taiat fata. Daca nu franam brusc il loveam. I-am dat un claxon, dupa 50 m a franat brusc in fata mea, era sa il lovesc a doua oara. A venit la mine gata sa ma bata "de ce ma claxonezi ma?". L-am injurat si eu gata de bataie, a vazut ca nu ma sperie, s-a urcat in masina si a plecat. Cred ca sunt destui care au patit ceva cu taximetristi, pe 2 sau 4 roti. Asa ca "natural born guilty" mi se pare indreptatit.

 

Drive safe.

 

Motoru si geaca(casca nu o vad) le ai luat din Craiova?de la Cosmin?:lol:

 

Da, de la el. Au fost la pachet :lol: Acum moto are si aripa fata, iar casca nu mai e aceeasi.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai gata maaa ! mai dati-va si cu motoru.... nu mai rupeti atata tastele astea

ete ba, atata valva pentru un mic incident

a fost la momentul respectiv juriul de pe margine (gura casca de pe trotuar) care sustineau actiunea

... "N-AI FOST ACOLO , DECI NU STII CE-AM FACUT"...

pai zi dom'le ce a facut taximetristul de i-ai carat pumni? eu am intors privirea numai cand am auzit motor ambalat...

nu eram gura casca, ci doar ma aflam acolo in momentul ala, chiar facusem cativa pasi spre tine, dar tu ai rupt-o la fuga, asta e...nu am apucat sa dau si eu doi pumni, ca am niste intamplari mai vechi legate de taximetristi :lol:

mic incidentul, dar hazul e mare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cititi si voi mai cu attentie topicul

 

" iti taie calea , te duci dupa el si-l intrebi de stomatologie "

 

Ce o fi facut taximetristul, i-o fi taiat calea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cititi si voi mai cu attentie topicul

 

" iti taie calea , te duci dupa el si-l intrebi de stomatologie "

 

Ce o fi facut taximetristul, i-o fi taiat calea ?

ok, scuzele mele, am luat postul ala doar ca un exemplu, apoi am realizat ca blue_nightwish a fost motociclistul

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda..

io zic ca a fost vina taximetristului:))))

asa cm am mai zis pe forum.. cand eram in romania aveam manusi icon cu protectii de fier cizme cu metal in bot..

si un baston rabatabil de fier.. stii ce bine se muleaza asta pe oglinzi.. mamama...da.. tre sa ai mare grija.

Io m-am certat cu un tazimetrist de la romana pana la unirii pana cand nu am mai avt rabdare si iam rupt oglinda...i-am dat cateva bastoane pe masina..

i-am tunat masina in alte cuvinte... numarul bineinteles ca nu se vedea.. si.. am crezut ca am scapat..

Am ajuns la semafor la tineretului si stateam relaxat crezand ca am scapat de idiot..dar nu stiu ce mi-a venit sa ma uit in oglinzi si il vad pe debil cum alerga printre masini cu o bata in mana...atunci am luat primul rosu pe ziua aia:)) ..am plecat pe rosu ..nu am mai avt curaj sa ma dau jos la el

Km atat..:lol:)

P.S Fiti rau.. rupeti-le mufa la toti care ne se uita oglinzi... si mai ales la femeile care folosesc oglinzile doar la machiat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... si mai ales la femeile care folosesc oglinzile doar la machiat...

lor le aranjam altfel fatza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se machiaza trebuie sa se si demacheze; cu demachiant. Oare de unde?

:lol: , gasim noi :lol:

numai ca mai greu le putem rezolva din mers, trebuie sa punem moto pe cric :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o flegma drept in ochi este rezolvarea

te descarci si nici nu ai alte eventuale probleme(pentru lovire)

Aberezi .... Sa te vad pe tine cum flegmezi ... cu casca'n cap :-) eventual si cu viziera lasata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gandindu-ma la cele doua grave accidente petrecute ieri, spun ca trebuie sa ne pazim singuri si dreptatea tot singuri sa ne-o facem, chiar daca ea implica pumni soferilor care nu ne vad :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gandindu-ma la cele doua grave accidente petrecute ieri, spun ca trebuie sa ne pazim singuri si dreptatea tot singuri sa ne-o facem, chiar daca ea implica pumni soferilor care nu ne vad :lol:

 

Mai bine asa decat cu morti :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...