Sari la conținut

Dumnzeu Sa Te Aiba In Pace Milka


DimmU
 Share

Postări Recomandate

ok si eu o SA MAI VIN CU INCA CATIVA PRIETENI...NE VEDEM LA 11 LA CATREDALA SI VORBIM:)..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu provocam nici o durere...familia chiar ne-a rugat sa facem asta......marti la ora 11 toata lumea calare pe motoare in fatza la catedrala....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fie dureros... pentru toata lumea

va spun din experienta ca nu o sa va lasati de moto, amintirea se va estompa si o sa faceti ce a-ti facut acum1 sapt.

putini sunt cei care o sa inteleaga ceva din moartea lui, dar daca se va salva macar o viata, inseamna ceva...

R.I.P. prietene necunoscut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de el avea toata viata inainte, Odihneste-te in pace !

incerc sa ajung si eu maine la inmormantare dar vin cu masina ca nu mai am motor de strada sau daca ma duce cineva...cipri,andu care puteti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ..am ramas impresionata de iubita lui si de parinti...si de faptul ca putina lume care`l cunostea a avut taria sa vina.si eu am vb cu mai multi prieteni de-ai nostri care pur si simplu nu au putut face asta psihic...e dureros intr`adevar ...si baieti,ce ati facut voi cu motoarele in cimitir...cu siguranta ca v-a auzit de acolo de unde era sufletul lui si s-a bucurat pt ca ati facut asta pt el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ..am ramas impresionata de iubita lui si de parinti...si de faptul ca putina lume care`l cunostea a avut taria sa vina.si eu am vb cu mai multi prieteni de-ai nostri care pur si simplu nu au putut face asta psihic...e dureros intr`adevar ...si baieti,ce ati facut voi cu motoarele in cimitir...cu siguranta ca v-a auzit de acolo de unde era sufletul lui si s-a bucurat pt ca ati facut asta pt el...

sigur ne-a auzit:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ..am ramas impresionata de iubita lui si de parinti...si de faptul ca putina lume care`l cunostea a avut taria sa vina.si eu am vb cu mai multi prieteni de-ai nostri care pur si simplu nu au putut face asta psihic...e dureros intr`adevar ...si baieti,ce ati facut voi cu motoarele in cimitir...cu siguranta ca v-a auzit de acolo de unde era sufletul lui si s-a bucurat pt ca ati facut asta pt el...

 

 

Ne-a auzit si ne-a vazut de sus ! acum e un inger ! mi dor de plimbarile cu milca :( :) :moto: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand DUMNEZEU SA TE AIBA IN GRIJA DANI!!

Buna tuturor, eu sunt verisoara lui Dani, am citit tot ce ati scris despre el si vreau sa va mutumesc in numele familiei ca ati fost langa la inmormantare...........

Asi dori si eu pozele si filmuletele in care apare si dani ....asta este tot ce ne-a mai ramas de la el ...;)(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa pun la topicul "Turul judetului - 10 mai" pozele de care am facut rost in care apare si Milca in ultimele ore din viata. o sa le puteti descarca de acolo. Numai sa ma lase serverul asta sa le incarc, ca pana acum a tot facut nazuri cu pozele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca tot nu merge..;) in timp o sa mai incerc, dar pana atunci, cei ce vreti pozele, trimiteti-mi un e-mail pe PM si o sa va trimit pozele in mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUMNEZEU SA TE AIBA IN PAZA, DANY ! Ai lasat atata durere in urma ta ! Stiu ca plangi acolo unde esti si ca-ti pare rau ca ne-ai lasat... NU TE VOM UITA NICIODATA!

 

Va multumesc tuturor pentru gandurile frumoase si pentru ca ati fost alaturi de familia lui. Sunt matusa lui Dany, sora tatalui sau. Ati facut un gest extraordinar la inmormantare si nu avem cuvinte sa va multumim. Un singur lucru as putea sa va spun: e superba viata de biker... DAR NU AVEM DRUMURI IN ROMANIA PENTRU ASA CEVA ! Aveti grija fratilor ! Luati aminte din nenorocirea noastra. Ati vazut parintii si logodnica lui Dany ! Ganditi-va la familia voastra si, mai ales, la voi, la tineretea voastra ! E pacat,... mare pacat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost cel mai bun prieten biker eram zi de zi aproape cu el ....nici acum nu imi vina sa cred k s-a dus ! azi am vr sa merg pana la el sa ii propun ceva si intre timp am realizat k sa dus ! mare pacat ;) ! mi dor de tine Milca si eu te astept in continuare la o tura ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...