Sari la conținut

BURSA LOCALA


ride2live
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yamaha SZR 660,660cc,52cai, an 98, stare buna,bujii iridiu rezerva, oglinzi rezerva, manual service, consumabile schimbate in vara, unic proprietar pe carte + (casca shark s800 blade si geaca) 1500euro total usor neg, sau schimb cu o horneata plus diferenta sau cu transalp, ym:ripper964, tel 0746.675.619

 

SZR 660 VANDUT, caut hornet in pret rezonabi l:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

KAWASAKI EN500

M-am decis sa o vand intrucat in ultimii 2 ani nu am reusit sa stau in Romania mai mult de cateva saptamani pe an ..

Se afla in garaj si nu am mai scos-o de acolo de ~ un an jumate.

 

Stare de functionare - foarte buna.

Aspect exterior - incantator

An fabricatie: 1995

Numar de km: ~22.000 (asa imi amintesc acum, dar confirm ulterior)

 

Alte accesorii: coburi laterale piele, geanta piele pt chei (montata sub far, pe furca fata)

O dau impreuna cu:

- o pereche de pantaloni goretex, foarte buni pt vreme rece, cu protectii groase piele la genunchi.

(Sunt cumparati de mine de la Hein Gericke / Austria. N-am apucat sa-i port decat de cateva ori.. Sunt marimea 52.)

- cizme Bullson Sheltex (cumparate tot de mine dela Hein Gericke). Marimea 52. Sunte excelente atat vara la drum lung cat si iarna.

 

O mai dau si cu o casca albastra deschisa.

 

http://roman.workbench.ro/countries/Romani...s/P9163827.html

http://roman.workbench.ro/countries/Romani...luj_Moto_Gilau/

si din ultima excursie mai lunga in care am fost cu ea:

http://roman.workbench.ro/countries/Romani...s/P6257834.html

http://roman.workbench.ro/countries/Romani...i_Bv/index.html

 

Pret: 2500 euro negociabil

Pe data de 1 martie plec din tara si ma mai intorc numai in noiembrie

 

Ionut ( ionut.roman@gmail.com)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand cizme Soumy extreemeboots folosite un sezon,stare foarte buna,marime 42(pentru persoane care poarta 41) pret 100 euro

Vand combinizon Berik folosit un sezon,impecabil,slidere uzate 20%,marime 50(persoana maxim 1.75,maxim 75-80kg) pret 200 euro

 

Bogdan Pascu

0752.19.15.16

pas_bogdan@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand pantaloni textili similari cu codul 20870101 de pe louis, doar ca sunt marimea L, protectii hard la genunchi, captuseala detasabila, bretele. Au o zgarietura pe partea stanga,in zona genunchiului, de la un contact nedorit cu asfaltul.

Pret 100 RON.

tel 0747673783 sau mess lucescuciprian.

 

pantalonii au ajuns la mine ,mai caut o geaca ,nu conteaza materialul dar sa aiba ceva protectii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki gsx600 r an 2000 srad accidentat . Furca,roti,motor cadru totul ok,crapat bordul,carena fata.Pret 1000 euro f buna pentru piese,se face factura.

Vand Yamaha virago 535 inmatriculata,1994 deosebita,mearsa in romania 500 km 2400 euro se da garantie

Vand Aprilia Touareg 600 ,1994 nemearsa in Romania pregatita pt inmatriculare,perfecta,1400 euro sau 1600euro inmatriculata,factura si garantie.

vand scutere import italia en-detail si en-gros toate marcile stoc permanent minim 30 de bucati,factura, acte originale ,garantie.La en-gros(minim 5 buc) discount 30%

vand diverse moto de cross 125 2t, 250 2t, 300 2t,ideale pt incepatori in enduro si hard enduro pret intre 800 si 2500 si aduc la comanda orice cross enduro,plecare in italia lunar.

Detalii la 0766252953,iacobnino@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki GsxR 750 foarte bine intretinut atat optic cat si mecanic.

An fabricatie : 1995

Nr kilometri : 34060

ITP valabil pana la data de 30.07.2010

Pret : 2300 euro

 

Persoana de contact: 0745234610 sau YM Radu_Alecs

Pret nou: 1800 euro fix

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa de mult porti?!, Marimea 52? Daca sunt 46, ce pret au?

 

Ma refeream la cizme.

 

Salut,

 

Sunt marimea 42. Cred ca ma gandeam la pantaloni cand am scris marimea cizmelor.

Mai jos se afla si pozele cu motorul. Am vazut ca linkurile de mai sus nu-s valabile:

 

http://roman.workbench.ro/countries/Romani...s/P6210020.html

http://roman.workbench.ro/countries/Romani...s/P6257834.html

http://roman.workbench.ro/countries/Romani...s/P9163827.html

 

PS. ultima data cand m-am plimbat cu ea a fost in 2008 iunie :crack:

Ionut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand:

 

Geaca noua de piele, barbateasca, marimea S, cu protectii soft detasabile. Eu zic ca vine bine si unei domnisoare care poarta M (am luat-o pentru mine, dar mi-e cam mare).

Pret: 550 ron.

 

Manusi noi Richa, marime DXS.

Pret: 120 ron negociabil :crack: Eu le-am luat cu 170 ron, pe comanda, pentru ca nu am gasit in Iasi un S care sa nu imi fie mare. Se pare totusi ca XS-ul asta e cam mic pentru mine...

 

Yamaha Virago 250, an 1993, inmatriculata, stare buna de functionare

Pret: 1600 euro negociabil

post-16404-1234792359.png

post-16404-1234792685_thumb.jpg

post-16404-1234793402_thumb.jpg

post-16404-1234793437_thumb.jpg

post-16404-1234793447_thumb.jpg

post-16404-1234793456_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand samsung U700 ultra edition 2 , pachet full

http://www.itechnews.net/wp-content/upload...12.1-U700-1.jpg

http://www.gsmarena.com/samsung_u700-1852.php

 

nou a costat 150e

sau la schimb cu geaca (culori de baza negru\rosu)

 

contact er1ksson@ymail.com sau 0742571315 (after 14:00)

Editat de Eriksson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand:

Yamaha Virago 250, an 1993, inmatriculata, stare buna de functionare

Pret: 1600 euro negociabil

 

Viraga de mai sus e in stare buna de functionare SI:

 

- are ghidon drept, mai misto decat ala original

- are parbriz Puc Special Edition, singurul exemplar existent in lume

- are defecte optice

- NU are defecte mecanice (de care sa stim noi)

- are vreo 17 cai, arhisuficienti pentru un incepator care nu se grabeste

- vine la pachet cu o casca Shark S500, moca, marimea S (parca). Casca are zgarieturi si alte alea, e purtata, dar pentru un incepator fara posibilitati, e beton.

- mai vine si cu o geaca de piele de chopperist, maro inchis, destul de subtire, fara protectii. Are niste sireturi, n-arata chiar rau.

- mai vine si cu o pereche de pantaloni maro, tot de piele. Dupa cum vedeti, luati chopper la pachet cu ce va trebuie ca sa nu va bata vantu (casca, geaca, pantaloni SI PARBRIZ).

 

O sa pun poze cu echipamentul. Toate piesele din echipament imi vin (aproximativ) mie. Ma repet, echipamentul este moca, gratis, cado, da' se da exclusiv cu motoru'. Daca, cumparatoru' nu le vrea, o sa le donez cuiva.

 

PS: daca mai bagati anunturi cu telefoane pe aici si-mi stricati ghesheftu, va fugaresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE VANZARE!

 

Suzuki XF 650 FREEWIND an 1998, 35000km, stare f buna de functionare,cauciucuri fata/spate noi, placute frana 80% bune, lant 80%, manere incalzite, topcase Givi, geam touring, inmatriuclat in 2008 in Romania

pret 2500 neg

tel 0726322467 Ciprian

post-38375-1235126049_thumb.jpg

Editat de JAR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand urgent pereche anvelope Dunlop Sportmax Qualifier 120/70zr17+180/55zr17 la pretul de 950 RON.Anvelopele sunt noi,nu sunt folosite deloc, le-am luat pt mine,dar am nevoie urgent de bani.

 

Relatii la telefon 0723144184

post-41371-1235229683_thumb.jpg

post-41371-1235229858_thumb.jpg

post-41371-1235230009_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viraga de mai sus e in stare buna de functionare SI:

 

- are ghidon drept, mai misto decat ala original

- are parbriz Puc Special Edition, singurul exemplar existent in lume

- are defecte optice

- NU are defecte mecanice (de care sa stim noi)

- are vreo 17 cai, arhisuficienti pentru un incepator care nu se grabeste

- vine la pachet cu o casca Shark S500, moca, marimea S (parca). Casca are zgarieturi si alte alea, e purtata, dar pentru un incepator fara posibilitati, e beton.

- mai vine si cu o geaca de piele de chopperist, maro inchis, destul de subtire, fara protectii. Are niste sireturi, n-arata chiar rau.

- mai vine si cu o pereche de pantaloni maro, tot de piele. Dupa cum vedeti, luati chopper la pachet cu ce va trebuie ca sa nu va bata vantu (casca, geaca, pantaloni SI PARBRIZ).

 

O sa pun poze cu echipamentul. Toate piesele din echipament imi vin (aproximativ) mie. Ma repet, echipamentul este moca, gratis, cado, da' se da exclusiv cu motoru'. Daca, cumparatoru' nu le vrea, o sa le donez cuiva.

 

PS: daca mai bagati anunturi cu telefoane pe aici si-mi stricati ghesheftu, va fugaresc!

 

/index.php?...t&p=1707519

 

Hai la motocicleta ieftina si buna, geci, manusi si bere inclusa in contractul de vanzare-cumparare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki gsx600 r an 2000 srad accidentat . Furca,roti,motor cadru totul ok,crapat bordul,carena fata.Pret 1000 euro f buna pentru piese,se face factura.

Vand Yamaha virago 535 inmatriculata,1994 deosebita,mearsa in romania 500 km 2400 euro se da garantie

Vand Aprilia Touareg 600 ,1994 nemearsa in Romania pregatita pt inmatriculare,perfecta,1400 euro sau 1600euro inmatriculata,factura si garantie.

vand scutere import italia en-detail si en-gros toate marcile stoc permanent minim 30 de bucati,factura, acte originale ,garantie.La en-gros(minim 5 buc) discount 30%

vand diverse moto de cross 125 2t, 250 2t, 300 2t,ideale pt incepatori in enduro si hard enduro pret intre 800 si 2500 si aduc la comanda orice cross enduro,plecare in italia lunar.

Detalii la 0766252953,iacobnino@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu riscul de a fi offtopic, dar ca sa nu mai deschid alt topic intreb si eu aici daca e permis...

 

ARE CINEVA UN TOPCASE DE VANZARE ?

sau stie cineva unde gasesc in iasi de vanzare asa ceva?

 

 

 

probabil sunt in mai multe locuri, din cate stiu mai aveau si baietii de la tzmotors pe stradela ipsilanti 2 buc www.tzmotors.ro vezi acolo nr de tel si adresa completa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...