Sari la conținut

Honda Rc51


higheaven
 Share

Postări Recomandate

Nu el s-a ofticat si s-a atacat cand fesu a facut misto de honda ci tu, Adi a reactionat doar ca atare la postul pe care l-ai postat dupa ce a scris fesu ... Nu ma bag neaparat pentru el ci ma bag pentru ca mi se pare de (cuvant urat) sa pui o poza publicata oricum, intr-un context de rahat si sa spui vai ce fraier e ala; mi se pare un gest de cea mai joasa spetza. Daca cunosteai imprejurarile mai ziceam dar asa, te bagi ca musca in poponeata calului ...

 

Era sa uit ... una e sa zici cauta "prost" pe Wikipedia si sa iti dea de Alain Prost si cu totul altceva e sa cauti "stupid" ... ai dat-o de gard si nu stii cum sa o dregi?

 

 

 

du-te ...ca esti si tu cu vaca...conflictele cu adrian sunt mai vechi...doar ca tu acum le-ai descoperit si te-ai bagat ca musca in (cuvant urat)...

asta-i buna cu Alain Prost :lol: te-ai gandit mult pana ai scos-o?

 

...vorba lui daca o gaseai pe un site, gen matrimoniale, cocalari.ro sau mai stiu eu, dar asa ... WTF? tre sa fii prost sa crezi ca obtii mare (cuvant urat) prin postarea imaginii aici ...

 

 

voi chiar aveti sedinte pe fondul a ce se intampla si se discuta pe forum....puneti la inima nu alta....

...mi-l si inchipui pe adrian cum vine la tine si plange pe umar pentru ce a spus unul altul pe vreun topic... :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 379
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

servant tu esti indeajuns de prost si plin de tine sa crezi ca EU am un CONFLICT cu TINE....

 

Esti doar unu cu care am schimbat niste replici (mai demult ok), iar mai nou ma contrazic cu tine si ma uit cum faci galerie cu alti obosti de pe forum...

 

Daca as avea un cent pt fiecare fraier cu care m-am 'certat' aici ........

 

Du-te si mai lustruieste-ti VTR ul si pune niste tablouri din sbk deasupra lui in garaj sau unde-l tii...

 

 

aaaa si din mila pt tine,ca sa nu ramai chiar prost, Thunderbyte s-a bagat pt ca poza aia pe care tu te-ai ostenit sa o REPOSTEZI era facuta la o iesire la iarba verde cu el si mai multi si m-am dus sa astept pe cineva la 500 metri ca nu stia cum sa ajunga acolo....

 

m-am urcat in CHILOTI pe motor.....Disappointed.gif am facut motociclismul de rusine pe un camp pustiu, la 5 km /h Disappointed.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

servant tu esti indeajuns de prost si plin de tine sa crezi ca EU am un CONFLICT cu TINE....

 

Esti doar unu cu care am schimbat niste replici (mai demult ok), iar mai nou ma contrazic cu tine si ma uit cum faci galerie cu alti obosti de pe forum...

 

Daca as avea un cent pt fiecare fraier cu care m-am 'certat' aici ........

 

Du-te si mai lustruieste-ti VTR ul si pune niste tablouri din sbk deasupra lui in garaj sau unde-l tii...

 

 

aaaa si din mila pt tine,ca sa nu ramai chiar prost, Thunderbyte s-a bagat pt ca poza aia pe care tu te-ai ostenit sa o REPOSTEZI era facuta la o iesire la iarba verde cu el si mai multi si m-am dus sa astept pe cineva la 500 metri ca nu stia cum sa ajunga acolo....

 

m-am urcat in CHILOTI pe motor.....Disappointed.gif am facut motociclismul de rusine pe un camp pustiu, la 5 km /h Disappointed.gif

 

 

 

hai sa ne ignoram ca e mai bine ... mergi cu Domnul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

verifica asta servant

fix pix. mi se pare o plimbare. taie curbele(, unu merge de parca nu ar fi pe curbe(sec 56)... cheia e mai mult par de ceas. doar tipu cu motoru rosu ce se joaca mai frumos, si mai era unu sau 2.

 

te invit la un Pasul Tihuta, Mestecanis,....... vei vedea acolo ce e. servant iti poate confirma ca am fost impreuna.

 

numai pe mestecanis ai niste ace de par,....... moama ce frumos stai cu genunchiu jos.

 

n-am avut timp de poze si nici camera nu era cu mine atunci, ca ti-as fi aratat cat de cat ce e acolo.

 

gen astea...... da zoom

 

ce zici? te bagi?

post-59565-0-39979200-1342000494_thumb.jpg

post-59565-0-64219700-1342000515_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ziceam ca apare si motocicleta lui servant @00:55 :P ,fiecare de ce-l doare >:D<

am vazut un SP la un momendat, dar nu am bagat de seama. cheia nu e sub nicio forma drum de mers mai......lovely

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asfaltul e panarama ,lucios,vai de noi,nu avem ce sa facem :( ,eu vroiam doar sa-i arat sp2`ul :P

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai uitati la specificatii pe bikez.com....

am vazut exemple unde o dau in balarii rau aia de pe site....

 

In general is precise,dar uneori is pe langa total....

 

@cmd: daca vrei,iti vand aprilia mea :))

 

Acu' sincer, daca tu o sa vezi in mers vreo diferenta intre RSV si alea 2 enumerate de tine......

 

Pentru majoritatea diferenta o face 'look' ul...si poate sunetul,atat...

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adrian sunt prea in <3 cu k5`ul :P ,are o ciclistica de ma da pe spate, dar imi place sa discut pe tema sp2`ului comparativ cu alte V-twin`uri :cheers: ,vanzare buna ,nu se leaga nimic ?"bordul mai e odios? :P "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ziceam ca apare si motocicleta lui servant @00:55 :P ,fiecare de ce-l doare >:D<

 

 

:rolleyes: chiar este PAW-ul ( fostul numar de inmatriculare)...

 

asfaltul e panarama ,lucios,vai de noi,nu avem ce sa facem :( ,eu vroiam doar sa-i arat sp2`ul :P

 

 

 

adica nu-i bun asfaltul pe Cheia? ...zi-mi si mie macar sa stiu daca e de mers sau nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adrian sunt prea in <3 cu k5`ul :P ,are o ciclistica de ma da pe spate, dar imi place sa discut pe tema sp2`ului comparativ cu alte V-twin`uri :cheers: ,vanzare buna ,nu se leaga nimic ?"bordul mai e odios? :P "

 

Bordu a inceput sa-mi placa............dar mai mult imi plac alea clasice

 

Nu se leaga nimic pt ca nu l-am pus inca la vanzare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica nu-i bun asfaltul pe Cheia? ...zi-mi si mie macar sa stiu daca e de mers sau nu

e lucios, af

re crapaturi..... e doar ada sa te plimbi. plimbarea facuta de noi,acolo nu o poti face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu i-a filmat nimeni ba pe crazy si pe servant sa-i puna pe youtube sa-i vedem si noi ? :((

lasa ma, ca o sa te iau pe tine futografule sa ma pozezi si sa ma vezi daca is bun sau nu. da sa stii ca la filmari nu voi depasi 50Km/h :crack:

 

in august cand vin, am sa ma duc expres pt tine sa ma vezi. valoarea mea, valoarea mea. daca vii la intrunire la soimii sa-ti iei camera cu tine, ca te las sa-ti faci poze cu mine. :crack:

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e panarama servant nu te poti da tare sa fortezi pt ca o sa cazi,e asfaltul lucios :(

 

cmd, sa-mi fuck una daca te inteleg... deci pentru tine, pe Cheia, daca vrei sa "fortezi", nu cubele fara vizibilitate reprezinta problema ci asfaltului lucios?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EXACT!

daca stau sa ma gandesc :"oare ce este dupa curba?"....mai bine stau acasa , ma incadrez cat mai in exteriorul curbei(exterior`interior`exterior) vad ce se poate vedea si gata :(

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ma, ca o sa te iau pe tine futografule sa ma pozezi si sa ma vezi daca is bun sau nu. da sa stii ca la filmari nu voi depasi 50Km/h :crack:

 

in august cand vin, am sa ma duc expres pt tine sa ma vezi. valoarea mea, valoarea mea. daca vii la intrunire la soimii sa-ti iei camera cu tine, ca te las sa-ti faci poze cu mine. :crack:

 

vezi ca aparatu meu nu declanseaza daca aveti sub 120 km/h....asa ca plm,vedeti ce curbe va alegeti sa fiti pozati =))

 

 

Cand e aia de la Soimii Nemteni? Sper sa n-am vreo nunta sau ceva atunci :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ordinea daca vrei sa mergi tare ,curbele fara vizibilitate/asfaltul ,dar daca stai sa te gandesti mereu ce este dupa curba ... eu unul nu o vad o gandire buna in perspectiva pt progres

 

 

de aici incep curbele ,vezi ca are userul puse mai multe filmulete 3,4,6 urmaresti acolo,mie unul nu mi se par asa periculoase,asfaltul lucios este insa o problema ,tampiti gasesti pe toate drumurile si in toate curbele cu/fara vizibilitate

 

de unde se opreste baiatul mai sunt cateva curbe cu vizibilitate redusa dupa aceea babarunca etc unde vezi mai tot ce se intampla in jurul tau

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...