Sari la conținut

Intrunire Bacau


BushyBou
 Share

Postări Recomandate

personal o sa semnez condica la terasa alaturi de boi, prieteni din bc si alte locuri, Teci , catalini, etc

ne vedem peste 24 ore

astia la tv si pe net am vazut tot weekendu ploaie ...crap de ciuda, disper nu alta , 2 sapt de uscaciune, si soare full si 1 data pe an festivalul de la bacau si atunci ploua . nu mai pot -s la pamant cu nervii smf in ea ironia sortii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

personal o sa semnez condica la terasa alaturi de boi, prieteni din bc si alte locuri, Teci , catalini, etc

ne vedem peste 24 ore

:) Mai traiesti diavole?Abia astept sa bem o bere inpreuna aici cel mai mare B.....U

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfaiiiii sa mi-o bag toata nu poti sa faci nici o miscare pe vremea asta ...ploua in toate zonele de mai bine de 18 ore incontinuu

si pe langa ploaie mai sunt si inundatii...eo toata noapte am stat si am tras apa din beciuri si curile oamenilor...asa ca bagamias mana in buzunar sunt sanse de 90% sa ratez intalnirea de anu asta...offf...si cat am asteptat-o.....da mai vedem km se comporta vremea...akm ploua destul de binisor si in bacau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este fratilor riscam ce sa facem daca asa a vrut cel de sus am urmarit vremea este probabil ca dupa amiaza sa nu mai ploua!

...pt mine degeaba se opreste ploaia.....daca mai este de scos mal si apa de prin beciuri....am toate sansele sa ratez intrunirea.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar in WE vremea se anunta frumoasa, deci e posibil sa va fac o vizita! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai merge cineva din Bucuresti spre Bacau, maine pana-n ora 10?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt moment sunt vesti bune, cred ca ne intalnim pana la urma la bacau, noi din comanesti vrem sa plecam diseara la 17, ne-am strange vre-o 4 motoare daca mai sunt doritori sau cae trec prin zona putem calatori impreuna spre bacau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai merge cineva din Bucuresti spre Bacau, maine pana-n ora 8-9?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu te primim daca esti de al nostru cu cat suntem mai multi cu atat mai bine! :)

Plecarea se stabileste saptamana aceasta te voi tine la curent cand si de unde .problema este ca o parte merg dimineata o parte dupa amiaza si noaptea suntem cam rasfirati si sambata se mai vine deci cand aflu te anunt! B) :)

N-ai mai dat nici un update... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai mai dat nici un update... B)

DEJA E LA INTRUNIRE OMUL. MAINE LA 1 VOI FI SI EU :D , SI..... :)

 

suuuuupeeeerrrrr intrunire.....haleu bun, motoare la greu , vreme buna, concursuri, bere ieftina ...ce sa mai o intrunire reusita din toate punctele de vedere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni cu poze???Vreau sa vad ce am pierdut :)

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) :D :) :) Salutare am venit de la Bacau a fost super tare fratioare sunt paralizat total de la concursul de rugby am un genunchi cat capul meu de mare sunt belit tot in coate dar principalukl este ca Natasa a mers (moto meu).Zilele astea voi pune cateva poze de acolo si poate chiar filmuylete acum le lucrez.

cine nu a venit a avut multe de pierdut va garantez.Cu tot ca prognoza a anuntat vreme naspa a fost asa cum va spus nu a cazut nici o picatura de ploaie si plus de asta a fost super cald.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...