Sari la conținut

Streetfight Pe Scooter


nichos_miki
 Share

Postări Recomandate

Aratale tu cata :X

 

 

cinei cata? spunei sa ne arate ce stie ca dara de aia am deschis acest topic :P

 

cum merg mai mult pe o roata? :cheers: o singura data am incercat sa ma ridic si atunci ma oprit un politai :angry:

 

 

salve....cauta si tu omule un loc unde stii ca nu intalnesti gabori.....dute in cv parcare..si baga mare :D

post-37739-1211832157_thumb.jpg

post-37739-1211832307_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cinei cata? spunei sa ne arate ce stie ca dara de aia am deschis acest topic :D

 

 

 

 

salve....cauta si tu omule un loc unde stii ca nu intalnesti gabori.....dute in cv parcare..si baga mare :cheers:

the_doctor_46

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da urate sunt scuterele astea fara bord,pt nimic in lumea asta nu as demonta bordu la SR meu.E una din chestiile care imi place cel mai mult la el :X

Nu sti cei fain.. ! esti frate cu gilerica??:> =))

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da urate sunt scuterele astea fara bord,pt nimic in lumea asta nu as demonta bordu la SR meu.E una din chestiile care imi place cel mai mult la el :X

fa ce vrei frate..nu ti-a cerut nimeni parerea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata nu stiu decat wheelie .. si ala scurt. da nu pot sa imi dau seama cum sa ma ridic pe roata din fata.

am incercat sa strang frana fata tare dar nu vrea sa se ridice deloc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum merg mai mult pe o roata? ...

Cu talent... Prima data se invata bine mersul pe ambele roti.

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata nu stiu decat wheelie .. si ala scurt. da nu pot sa imi dau seama cum sa ma ridic pe roata din fata.

Strange frana fata tare si lasa-te spre fata. Nu sta pur si simplu pe el. Ai grija insa ca risti sa-ti cada in cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o spun ca sa va ofensez...dar mi se pare urat tare cu ghidonu ala asa,dar banuiesc ca are un rol,voi facand cascadorii cu ele,poate nu stiu e mai bine cu ghidon asa.

 

 

mi se pare cv normal sa demontezi bordu si toate care nu tre pe moto daca vrei sa faci stunt..........nu face expo de frumusete...ca daca scapi motoru te costa mai mult supa decat carnea......dschide si u un topic specia pt scootere cu bord :cheers: :D

post-37739-1211877702_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...... frate cred ca ai pus aceasi poza de 6 ori , altele numai ai ???

Lasă-l frate.Se bucură Âşi el. :crack:

 

Eu m-am ridicat pe o roată si nu puteam sa-l țin in echilibru.Era sa cad da am revenit repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o spun ca sa va ofensez...dar mi se pare urat tare cu ghidonu ala asa,dar banuiesc ca are un rol,voi facand cascadorii cu ele,poate nu stiu e mai bine cu ghidon asa.

da asta iti place?

 

deocamdata nu stiu decat wheelie .. si ala scurt. da nu pot sa imi dau seama cum sa ma ridic pe roata din fata.

am incercat sa strang frana fata tare dar nu vrea sa se ridice deloc,

ii mai dificil un pic

tre sa ai frnae foarte bune

sa emrgi cu ceva viteza

sa pisti putin frana spate incat sa se lasa toata gretatea pe ghidon si p urma rapid frana fata stransa bine numa ai grija sa nu zbori in cap sau sa nuti rupi furca

post-21438-1211889527_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu reusesc ca speedfightu meu ii mai greu cum are motor de 100 si suspensia sa imuiat...tre sa pun una mai rigida si at voi putea face si eu wheelie, ca asa ma duc numa 1 metru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu reusesc ca speedfightu meu ii mai greu cum are motor de 100 si suspensia sa imuiat...tre sa pun una mai rigida si at voi putea face si eu wheelie, ca asa ma duc numa 1 metru...

 

a mea se ridica de o ia dracu de cand am set si toate alea :crack: :lol:

se ridica fara sa trag de coarne...pur si simplu zaang zaaang :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...... frate cred ca ai pus aceasi poza de 6 ori , altele numai ai ???

 

 

te deranjeaza fratiutz.......nai vazut ce titlu are topicu......nush ce faci intre noi....teai rataci....si nu pot pune alte poze ca ii futut forumu asta si nu poti pune orice poza......cu stima si respect.........asfalt uscat

 

 

da asta iti place?

 

 

ii mai dificil un pic

tre sa ai frnae foarte bune

sa emrgi cu ceva viteza

sa pisti putin frana spate incat sa se lasa toata gretatea pe ghidon si p urma rapid frana fata stransa bine numa ai grija sa nu zbori in cap sau sa nuti rupi furca

 

 

super ti lai facut domnu......ce fel de pipa ai?....si how much teo costat :crack:

post-37739-1211895550_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te deranjeaza fratiutz.......nai vazut ce titlu are topicu......nush ce faci intre noi....teai rataci....si nu pot pune alte poze ca ii futut forumu asta si nu poti pune orice poza......cu stima si respect.........asfalt uscat

 

 

lol , te`am ranit la sentiment de scrii asa dezordonat ??? cum adik m`am ratacit ?? ce gluma mai e si asta ??? eu zic sa`ti bagi mintile in cap ca nu`i bine ce faci ..... futut cred ca esti tu , ca forumu nu are nimic ...eu cred ca ai facut si tu o "schema" fara sa vrei si acuma o bagi pe forum de 10 ori sa ne arati tu ca esti mare stunter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...