Sari la conținut

Accident In Brasov


Danezul
 Share

Postări Recomandate

Am trecut pe acolo cu masina pe la 19:30 si era un motor la pamant langa o dacie alba.

 

Din cate se vedea ala cu Dacia nu a acordat prioritate cand taia bulevardul sa mearga catre Harmanului si tipul cu motorul intrase in roata fata de la Dacie. Aripa aluia era destul de sifonata si motorul era spre dauna completa din cate am vazut din mers.

 

Stie cineva daca e ok motoristul?

 

 

Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viteza nu avea .. el spune ca max 50-60(turometrul s-a oprit la 5000 - vitezometrul nu mai exista). A vazut-o pe ametzita care ezita... ea a oprit, a incetinit si el dar cand s-a apropiat la cativa metrii dacia a zbughito in fata lui. Nu a mai avut ce faca, noroc ca a apucat sa sara de pe motor.

 

El e bine (daca se poate spune asa), a iesit pe la 22.30 din spital cu o coasta rupta, o gaura maricica in picior care a necesitat cateva fire, si alte zgarieturi minore.

 

MARE grija la prosti fratilor.

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut pe acolo cu masina pe la 19:30 si era un motor la pamant langa o dacie alba.

 

Din cate se vedea ala cu Dacia nu a acordat prioritate cand taia bulevardul sa mearga catre Harmanului si tipul cu motorul intrase in roata fata de la Dacie. Aripa aluia era destul de sifonata si motorul era spre dauna completa din cate am vazut din mers.

 

Stie cineva daca e ok motoristul?

Insanatosire grabnica!

 

ai reusit sa vezi ce motor era?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca n-a patit mai rau!

Vazusem ceva la numar cu "Z" dar vedem destul de rau numarul din masina. N-am apucat sa vad nici macar cine era la volan.

Cand ajunsesem eu tocmai venea un grup de motoristi si trageau pe stanga dupa pasaj.

 

Anyway...bine macar ca n-avea viteza si ca o scapat cat de cat ieftin.

 

Insanatosire grabnica si toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...