Sari la conținut

POZE: Intalnirea la Constanta 2005


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 316
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Astea sunt 70% din poze (lene mare pt restul.. mai ales ca merge netul greu).

 

Tin sa multumesc celor care au trecut pe langa noi cand aveam problema cu DR800 si nu au oprit  :banana:  :what:  :lol:

 

NU SUNTETI MOTOCICLISTI.

 

A oprit doar un sv650! Din toata tarla de motoare!

 

Celor care nu au oprit le urez sa nu opreasca nimeni la ei cand vor avea probleme.

 

Ce daca? si noi ne grabeam si aveam viteza .. dar am oprit.

 

Deci multa  :finger:  :finger:  :finger:  :cheers:

Bai baia, n-ai ce-i face. aia care nu au oprit erau motoristi de terasa, probabil ca nici nu stiau sa faca presiunea :blbl: , oricum s-a terminat cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blonde Biker: bine ca ai pus poze de la parada  :what: am preferat sa stau pe plaja la soare decat sa ma fierb la parada  :finger: superpozeleeeeee  :banana:

sa stii ca la parada a fost super , am mers in medie undeva pe la 50km/h ... asa ca nu ne-am fiert prea mult ... chiar mi-a placut :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am intalnit un Planeta 5 care calase. Culmea e ca n-avea nimic insa mie mi-a cazut dominatoru de pe cric dupa ce-am oprit si s-a rupt maneta de frana :what: :lol:

Cat m-am dat cu ea pe plaja si pe off-road pana la Vadu si n-am cazut nici macar o data!... Ca sa se inece ca tiganul la mal.

Drumul a fost fain, prietenii gasiti pe acolo :banana: insa de intrunire am ramas putin dezamagit. Preturi exorbitante (stiu ca e Mamaia dar totusi!!!), berea cu apa de am preferat Cola fiarta mai degraba, evenimente putine. Muzica pe care am auzit-o sambata la boxe :finger: :cheers: :blbl: si cam atat. Nu am vazut prezenta multa nici din partea celor care veneau cu piese, etc... Am cautat cauciucuri de-am inebunit, noroc cu un centru de SH-uri unde am gasit 2 enduro in stare perfecta la 800.000 + camere :finger: Betonnnnnnn!! Omul a primit si cateva pt moto pe care le avea acolo asa ca...

Mda. Ce sa zic, noroc cu prietenii si cu plaja (nu pt baie ci :finger: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo ... am uiat sa prezint grupul nostru ... de la stanga la dreapta - eu ( Andra) , George ( morarugeorge pe forum)----- noi doi pe yamaha 250 fzr phazer, Bob ( nu stiu daca este inscris pe forum sau nu - dar aflu in curand si va anunt) pe suzuki gsxr 400, Andrei (sckhreech pe forum ) si Andreea pe suzuki gsxr 750 :banana:

post-11-1119874392_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand tinem sa-i multumim lu' Ursu ca ne-a imprumutat cheia sa umblam la ambreiaj la Yamaha, in rest a fost SUPERB, ne-am distrat de minune. :banana:

post-11-1119874856_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce ma ofticati ca nu ati zis ca treceti prin Tulcea si Braila. Eu vroiam sa merg la Ct si apoi sa mergem pe la mine pe acasa (Tl). Bai da mor de oftica. Imi pare rau ca nu am ajuns si eu la Ct dar am fost in deplasare si am venit tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un weekend de toata jena ... cu n'shpe probleme la motor.

 

Vreau sa multumesc:

- motociclistilor din CL si IL care m-au ajutat cu scule, piese, sfaturi si maini de ajutor. Fara ei veneam cu trenul inapoi.

 

- prietenilor care, mai cu un pic de ajutor, mai cu un impins de motor, mai cu o gluma, mai cu un misto finutz, m-au ajutat sa nu-mi iau campii de nervi.

 

- muncitorilor de la terasa pentru saibe si scule

 

- Dan Chelsoi & Co. pentru compania selecta si drumul spre casa deosebit de placut

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. in ultimul rand vreau sa "multumesc" unora dintre rockerii constanteni din jurul focului pentru galagia facuta si fetelor care ii insoteau pentru volumul tipetelor si comportamentul de satra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmm

concluzia ca si anul trecut...poate daca nu se vrea o afacere din aceasta intalnie se va face si ceva frumos

noroc de prietenii care vin intalnire de intalnire se stiu ei care

post-11-1119877657_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu permisiunea sau fara permisiunea voastra, voi nominaliza candidatii (shi castigatorii de altfel), la cartonashul roshu ce-l merita cu varf shi indesat datorita nemuncii depuse in a suna lumea din Galati shi Braila, pentru o scurta intalnire la bac dupa momentul tranzitarii Dunarii!!!!

Acestia sunt: Baiazid, IPMAN shi Janel!!!

FELICITARI!!!

:finger:

TREBUIE SA DATI BERILE!!!

:banana: :what: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...