Sari la conținut

Comuniste In Prahova ?


CrazYRaveN
 Share

Postări Recomandate

Am initiat acest topic pentru ca m-am cam saturat sa ma plimb singur. Poate e si altcineva in cazul meu,si poate reusesc sa ies cu cineva la o plimbarica,la o bere,la un pahar de vorba. M-ai schimbam o parere... Ar fii pacat sa ramanem asa rasfirati peste tot in Prahova...Cine se baga la o prezenta???! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE SI FELICITARI PENTRU IDEE :D

SI EU SUNT UN FAN AL COMUNISTELOR(jawa)

DESI ACUM SUNT POSESOR DE KTM (in curs de inmatriculare)

DAR AM IN GAND CA IN VARA ASTA SA-MI IAU SI O COMUNISTA :D

 

:crack: :lol: :lol: :D :D :kiss: :lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am initiat acest topic pentru ca m-am cam saturat sa ma plimb singur. Poate e si altcineva in cazul meu,si poate reusesc sa ies cu cineva la o plimbarica,la o bere,la un pahar de vorba. M-ai schimbam o parere... Ar fii pacat sa ramanem asa rasfirati peste tot in Prahova...Cine se baga la o prezenta???! :lol:

 

PREZENT!!!

ok, :lol: acum ce faci mai deparete?

 

======================================================

Chiar nu mai zici nimic? :crack: ...macar: vi cu noi, daca te invitam?

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt deja prezent oamenii mei!!!!

 

Daca cineva e pentru o plimbarica in weekend,sa vad mainile sus...eu sunt deja pe lista!!!!!

 

Eu nu imi stiu inca numarul de telefon.De abia mi-am luat cosmote.Dar intalnirea ramane valabila pe saptamana viitoare..........weekend!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt deja prezent oamenii mei!!!!

 

Daca cineva e pentru o plimbarica in weekend,sa vad mainile sus...eu sunt deja pe lista!!!!!

 

Eu nu imi stiu inca numarul de telefon.De abia mi-am luat cosmote.Dar intalnirea ramane valabila pe saptamana viitoare..........weekend!

OK d-le! pregateste-ti cortul! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum te gaseste omul ? O adresa , un telefon , ca altfel tot singur ai sa ramai ; asa mai vine cineva pe la tine si plecati impreuna sau te cheama la el in vizita si mai cunosti si pe altii ... Eu vreau sa ma duc la Cheia ; cum te gasesc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum te gaseste omul ? O adresa , un telefon , ca altfel tot singur ai sa ramai ; asa mai vine cineva pe la tine si plecati impreuna sau te cheama la el in vizita si mai cunosti si pe altii ... Eu vreau sa ma duc la Cheia ; cum te gasesc ?

 

 

salutare, acu nu am inteles eu catre cine e adresat mesajul dar ma bag in seama. .sunt d langa targoviste, in fieni, unde e fabrica carpatcement...la mine momentan singura problema este k nu am numere p motor si merg p naspa cu numerele si actele unui prieten pana imi inmatriculez amanta... deci dak e p weekend.. poate face m o escapada, dak s stabileste ceva.. poate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ma bag si eu cu voshodina mea:P...numai ca intai sa termin si eu cu examenele...bac:(...apoi cu cea mai mare placere,ne vedem la un plimbarici.deci voi fi prezent!:banana: numai bine!!! :friends: :crack: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: ..d-lor, voi sunteti genul care va bagati la toate, dar nu sunteti niciodata pe sosea! :bounce:

sunt destule weekend-uri! :crack: ...mai treceti si la fapte!

=====================

@liviu m, da-mi un semn mai din timp, cand mergi undeva 2-3 zile... :peace: sa pot sa-mi aranjez "ploile" :friends:

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept sa termine doi tovarasi cu bacu si mergem. De la busteni sunt bagabontzi si au jawe ts.Asa ca dupa ce termina cu bacu dam o tura.Cred ca pe la cheia ca e frumos tare.MAi vorbim!

..asteapta, dar sa nu-ti treaca vara... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu am terminat de reparat motorul meu si ies sambata la o turica de rodaj.Orice comunista este invitata.Inca nu stiu exact pe unde o sa ma plimb dar poate gasim impreuna un traseu frumusel de sfarsit de saptamana.Astept propuneri.....

 

Eu plec de sambata seara spre Cheia(Muntele rosu) si raman acolo toata duminica cu cortul.Cine se mai baga? Se lasa cu foc de tabara,mititei,berici.....eeee??????!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am terminat de reparat motorul meu si ies sambata la o turica de rodaj.Orice comunista este invitata.Inca nu stiu exact pe unde o sa ma plimb dar poate gasim impreuna un traseu frumusel de sfarsit de saptamana.Astept propuneri.....

 

Eu plec de sambata seara spre Cheia(Muntele rosu) si raman acolo toata duminica cu cortul.Cine se mai baga? Se lasa cu foc de tabara,mititei,berici.....eeee??????!!!!!!

nebune, te-ai mutat?erai in bucale intr-un timp...ce mobra scoti la plimbare?simsonul indian? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nebune, te-ai mutat?erai in bucale intr-un timp...ce mobra scoti la plimbare?simsonul indian? :P

 

era white raven ala cu simsonul :)

apropo, ce-ti mai face simsoneta?

 

crazy raven scuze de off topic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era white raven ala cu simsonul :nono:

apropo, ce-ti mai face simsoneta?

 

crazy raven scuze de off topic :kali:

a, da bre, scuze....simsoneta sta intr-un semering :kali: si e al dracului de greu de gasit...practic e terminata de mult timp, da mai e o buba....actele...termin cu licenta, si cum fac rost de ceva banuti ma duc sa declar si mobra si simsonu la notar, poate poate le-oi inregistra...si apoi... :kali:

pe banda mai asteapta un carpati destul de rar si unic pe la noi(model de tranzitie intre cele doua aparute) si o jawa ts care sa-mi fie iubita la drum lung :kali:

 

calatorii placute si lipsite de incidente, tuturor :kali:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si BEREAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

vreau sa vad si cel putin un voshod.....ca place la fata mea!!!:kali:)))

 

off topic: frate ma bucur ca iti place voshodul ! vezi poate gasesti pe cineva din Prahova care are piese de voshod ....am si eu nevoie de un arc(am poze cu el in topicul de "Cereri, cerseli.....") ! Nu vreau si alte piese ! Doar arcul ala.... daca gasesti pe cnv da-mi un PM...il platesc !

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...