Sari la conținut

Bursa V/C pt Chopper/custom/cuiser/powercruiser!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

as dori sa achizitionez o Honda Shadow 1100.........si ideal (ca asa este romanul nemultumit si pretentios) as vrea sa dau la schimb viroaga mea de 750 (stare si aspect exceptionale) plus diferenta de bani :cheers:

post-62193-0-35215900-1332182586_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suzuki Intruder 1500 LC, an 1999, 27500 km, arata si merge impecabil, consumabile la zi, orice test, inmatriculata.

Bucuresti.

Pret 4500 euro.

Tel : 0744430107- Bogdan

 

LINK : /index.php?/topic/675244-suzuki-intruder-1500-lc/

post-17400-0-69716400-1332353308_thumb.jpg

Editat de Boaba_bw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

KAWASAKI VN800A

An 1996, 22000km, stare tehnica foarte buna, ghidon mai lat, tobe custom (se dau si finalele originale). Placute frana bune, fluide schimbate la timp, baterie noua cu gel, kit lant nou in cutie. Se dau si 2 perechi de coburi, unele de oras ca in poze si unele mari. Cauciucuri bune. Stare crom impecabila. Motorul se poate vedea in Iasi.

Pret 3200 euro negociabil.

Contact: PM, motorcycles_die@yahoo.com sau 0748216989

post-9485-0-01330300-1333523929_thumb.jpg

post-9485-0-97349500-1333523938_thumb.jpg

post-9485-0-84187100-1333523947_thumb.jpg

post-9485-0-39447100-1333523967_thumb.jpg

Editat de motorcycles_die
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lamuriti-ma si pe mine. Am vazut un shadow 600 din 1998 an de fabricatie,iar in talon la puterea motorului este trecut 20 kw.Nu trebuia sa fie 29 kw? Adica exista shadow 600 cu doar 20 kw?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lamuriti-ma si pe mine. Am vazut un shadow 600 din 1998 an de fabricatie,iar in talon la puterea motorului este trecut 20 kw.Nu trebuia sa fie 29 kw? Adica exista shadow 600 cu doar 20 kw?!

Ahoi! Anumite modele sunt limitate din fabrica sa aiba doar atatia cp, e chestie de piata. In occident,spre exemplu in Franta sunt anumite norme iar producatori de motoare se limiteaza la acele norme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ce spui,dar vreau sa fie o certitudine ca este limitat din fabrica sau ca este doar o greseala de tipar...

Greseala de tipar.....cam asa ceva nu se intampla.De unde e adus motorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greseala de tipar.....cam asa ceva nu se intampla.De unde e adus motorul?

EU AM VAZUT GRESELI IN TALOANE...ex.marca-transalp,modelul-honda sau la ktm scria culoare-rosu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este inmatriuculat pe cluj...

Ahoi! 1.Eroarea de tipar apere in talon si in cartea de identitate a motocicletei? 2. Din ce tara a fost adus moto? Din US sau UE? 3. Propietarul actual e primul propietar din RO?

 

EU AM VAZUT GRESELI IN TALOANE...ex.marca-transalp,modelul-honda sau la ktm scria culoare-rosu...

Ahoi! Da am si eu gresala in C.I. si Talon, in loc de xvs 1100 e trecut xv s1100 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut greseala in talon si CI:

 

honda shadow VLX600 trecuta in acte ca honda cbr 600 plus ca avea si seria scrisa gresit....acolo sa vezi scandal cu RAR-u...

Din pacate asa se intampla si mai bine nu te complici in a-ti remedia actele dar din momentul in care vrei sa iti vinzi motocicleta deja lucrurile se complica.Dar gresesc mai rar kw si cp iar de asta faceam referire ca din ce tara e motorul pentru ca in anumite tari sunt limitari de kw si cp, exemplu concret e Franta care astfel de norme limitatoare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut rarul la VNul meu, si cand m-am dus la ITP dupa doi ani, am fost respins ca datele nu corespund cu talonul. Dupa aia am observat ca in talon era trecut un VN 1500 din 1992. :o

 

Am fost nevoit sa rezolv actele. La rar mi-au zis ca nu pricep si ca eu am schimbat rotile .... am scos din buzunar datele tehnice la ambele motoare si cate o poza. Dupa aia khm-khm... apoi stiti ca sistemul nu e perfect si asa si asa. :baldy:

 

Cam atat despre rar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...