Sari la conținut

Taximetrist Maniac


clovniiveseli
 Share

Postări Recomandate

tot felul de solutii penibile.

 

personal prefer calatoriile in afara bucurestiului, si mai ales in afara romaniei cu mobra.

 

Cedez primul, cu placere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vorba sa cauti nod in papura ca daca ai motorul zgariat sa il bagi in belele pe ala. pur si simplu daca esti sigur ca a facut-o intentionat, dar sa fii sigur, ori mergi pe varianta oficialitatilor ,ori tragi un bocanc in far si il aranjezi si gata. ca oricum daca ai explica ca o simpla atingere te poate dezechilibra si te baga in spital oricum nu intelege. ar trebuii ca sa il iei pe motor si sa il duci in 150km/h in citeva secunde, sa faci citeva viraje cu el sa i se faca parul maciuca si atunci, de abia atunci ar intelege ce inseamna sa fii pe motor si ca orice greseala in trafic e fatala. si cum nu poti face asta cu el, mai bine il atingi la buzunar. un far de logan costa 3-4mil lei si oricum il lasi pe dreapta o zii in care nu merge cu masina. iar variante mai sunt destule , desii nu cred ca e bine sa aplicam regulile vestului salbatic dar asta e, traim in romania si ordine se face cu biciul. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acelasi lucru m-i s-a intamplat si mie aseara cu o cioara (nu's rasist, dar uneori nu ma pot abtine si cred ca unii merita sa fie catalogati astfel), pe B-dul dacia, la intersectia cu victoria, eream oprit la semafor si cand se apropia el din spate s-a facut verde, eu am plecat imediat insa merg mai calm si a inceput sa claxone si sa dea flash-uri....probabil vroia sa plec de semafor cu o viteza superficiala sa nu mai fie el nevoit sa schimbe in trepte inferioare ca e al draq de greu cand esti un retard cu 4 clase, in fine...

continuat sa merg pe banda 1 cu 50-60 la ora, el tot in spatele meu la cativa metri claxona ca disperatu si avea loc si conditii sa ma depaseasca pe banda a II-a, fiind 2 noaptea si traficul erea ff lejer...

la intersectia cu Calea Griviteti am oprit la semafor m-am intors spre el si am facut semn si l-am intrebat "ce ai patit, de ce claxonezi ca disperatu"...atunci zmeul din frumusetea lui de opel astra luat de afara...s-a gandit sa faca o plecare brusc spre mine, oprindu-se ff aproape de mine (aproape sa ma loveasca)...

Azi dimineatza, i-am vazut masina parcata la benzinaria AGIP de la P-ta Chibrit, "DE VANZARE" :unsure:)

Sper sa mai fie si maine parcata acolo, caci m-am gandit sa-i iau nr si sa-l sun, sa-i propun un pretz pt. conserva:D

 

Masina: Un opel astra, visiniu cu numere galbene de Italia (cred)

 

P.S. Genu asta de zmei ar trebui dezbracti la putzulica goala si tarati cativa Km pe asfalt!

 

Asfalt uscat si aveti grija la cretini!!

 

Ar trebui batuti cu creionul peste bilute !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E coleg de-al meu.., am sa-i spun cateva vorbe cand il voi zari.., idiot. Stai linistit, insa, sunt destui smecheri pe doua roti care ne fac si noua zile fripte in traseu!

 

 

Corect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...