Sari la conținut

Anunt!


Ender
 Share

Postări Recomandate

Multumesc baieti de incurajare!

Mai bine decat sa promit, mai bine zic ca fac totul posibil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!

Intr-adevar faine locuri, cu siguranta va iesi ceva frumos numai sa reusim sa ne adunam. De fapt, pentru stabilirea unui astfel de loc in care sa campam tre sa aveti in vedere sa fie undeva pe un islaz, sa nu calcam iarba cuiva si sa se stie de noi in sensul sa nu ne trezim cu unii localnici ca fac scandal, nu?

In rest sa fim sanatosi si sa ne vedem acolo!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!

Intr-adevar faine locuri, cu siguranta va iesi ceva frumos numai sa reusim sa ne adunam. De fapt, pentru stabilirea unui astfel de loc in care sa campam tre sa aveti in vedere sa fie undeva pe un islaz, sa nu calcam iarba cuiva si sa se stie de noi in sensul sa nu ne trezim cu unii localnici ca fac scandal, nu?

In rest sa fim sanatosi si sa ne vedem acolo!! :bigstar:

E pasune proprietate a statului din cate stiu eu!Mai marea problema e ca trebuie sa gasesc un izvor, iar cine are chef de pescuit o poate face la o pastravarie mai in jos cu vreo 300 m! :crack:

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pasune proprietate a statului din cate stiu eu!Mai marea problema e ca trebuie sa gasesc un izvor, iar cine are chef de pescuit o poate face la o pastravarie mai in jos cu vreo 300 m! :bigstar:

 

 

da.. m ar interesa si pe mineee plimabarea... si mai pe seara un pescuit.. cu rama la fund! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate se pare se contureaza ceva undeva pe la sf lunii iulie mai exact pe 26 iulie o haiduceasca!!!

Numa saptamana viitoare zicem ce si cum! Sssssssssshhhhhhhhhhhttttttttt nu zicem mai mult :bigstar: !

Revin cu detalii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru vesti bune atunci, eu personal ma bucur ca e spre sfarsitul lunii ca trebuie sa-mi pun mobra pe roti pana atunci; si daca cumva chiar nu reusesc, ca pasager si tot vin :kiss: eu unul, de la gheorgheni m-as duce direct la brasov :D

Astept si alte detalii, numa' bine pana atunci!!

Editat de andrei_cbtr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru vesti bune atunci, eu personal ma bucur ca e spre sfarsitul lunii ca trebuie sa-mi pun mobra pe roti pana atunci; si daca cumva chiar nu reusesc, ca pasager si tot vin :kiss: eu unul, de la gheorgheni m-as duce direct la brasov :D

Astept si alte detalii, numa' bine pana atunci!!

Ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

Cum a ramas pana la urma, pe 26, sper ca nu ati lasat-o balta, nu? :(

asfalt uscat!!

Nu am lasat-o balta e pe 26!Scuze ca nu am revenit cu detalii dar am avut ceva probleme de familie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

No mai baieti bere o sa fie la sticla 3 RON - din pacate exclusiv HARGHITA si eventual CIUC!!!O aducem cu o masina personala!

Cu apa e mai marea problema, e un mic paraias la vreo 500m sa speram ca face fata!

In cel mai rau caz aducem noi apa!

Si facem rost de niste lemne pentru un foc de tabara!

 

Pentru Doritori am facut un topic nou:

 

/index.php?...p;#entry1347452

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...