Sari la conținut

Vulcanii Noroiosi


Vici Biker
 Share

Postări Recomandate

Dap ... sambata ( 14.06.2008 ) vulcanii noroiosi, o luam pe buzau

 

viteza de croaziera : 90-100 km/h

 

Se pleaca la ora 9:00 din benzinaria MOL dupa al 2-lea pod de pe DN1 !

 

Ne intoarcem seara

 

deocamdata suntem sigur 3 motoare : varadero 125 , cbr 125(naked) si un ZX9 , doritorii sunt asteptati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mizerie de drum si nimic deosebit de vazut.

Mai bine tineti drumul inainte pana la Brasov, trecand prin Siriu. Macar bagati niste curbe misto si drum bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimeni:-s

 

acceeptam si fete:)):friends:

 

mai bine mergeti cu noi sambata la Slanic Prahova si duminica la pestere Dambovicioara.:crack:

E frumos si la vulcani ,am fost anul asta de ori.Sa mergeti si la Paclele Mari si le cele mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine mergeti cu noi sambata la Slanic Prahova si duminica la pestere Dambovicioara.:friends:

E frumos si la vulcani ,am fost anul asta de ori.Sa mergeti si la Paclele Mari si le cele mici.

 

 

mai multe detalii te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti Ploiesti e ok pe DN1, insa apoi Ploiesti-Buzau e cu 2 benzi ingusta..asfaltul bun dar e linie dreapta si toata lumea se depaseste riscand mult de tot...

Sa luati in vedere si varianta Bucuresti-Urziceni-Buzau care mi se pare mult mai ok.

Plimbarica placuta si sa vedem poze :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand si eu ruta Bucuresti - Urziceni - Buzau - Ciuta - Nehoiu. Drumul este intr-o stare foarte buna, pana in Buzau se pot racori cei ce cauta viteza si de-acolo ceilalti care adora virajele. Pe cealalta ruta, intre Valeni si Patarlagele stiam ca drumul este plin de gropi, si nici nu cred ca l-au facut ...

Sa aveti vreme buna si sa va distrati ! Fara incidente neplacute ... fiti maturi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai s-a tinut chestia... pana la urma am vost doar eu si vici;).... traseul a fost bucuresti=>urziceni=>buzau=>vulcanii noroiosi=>nehoiu=>siriu... de acolo ne-am despartit... vici spre bv.. eu spre urziceni... drum beton... ploaie 1 min max 2... scorurile zilei indica peste 500 de km parcursi:))...

 

p.s... am fost si la o manastire... in drum spre nehoiu;)

 

uitati un link;)

 

/index.php?...p;#entry1261085

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...