Sari la conținut

Ducati 600


Vizitator ninja_kat
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
am mers io cu unul , e chiar dragut , nu e bruta , pare micut , stropeste pe ploaie .. ce vrei sa shti despre el?

are 15 ani. ce crezi ca vrea sa stie despre el?

oricum, eu unu m-am cam plictisit de copiii astia care bantuie pe forum. nu mai exista desene, pokemoni, papusi, carti sau mai stiu eu ce? de la 15 ani, bantuie pe forumuri de motociclisti, violatori de babe?

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are 15 ani. ce crezi ca vrea sa stie despre el?

oricum, eu unu m-am cam plictisit de copiii astia care bantuie pe forum. nu mai exista desene, pokemoni, papusi, carti sau mai stiu eu ce? de la 15 ani, bantuie pe forumuri de motociclisti, violatori de babe?

Poate vrea macheta... nu a specificat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ninja_kat

ok...vreti sa va explic care e faza cu ducati? no problem dar nu tre sa ma luati la mishto

 

prietenul meu vroia sa-si ia ducati monster .. el nu are net si m-a rugat pe mine sa vad ce parere au si altii despre acest tip de motor

 

si oricum ... forumul asta incepe sa devina din ce in ce mai plin de fite si figuri din partea unor care se cred profesionisti (stie cine trebuie sa se simta) ... nu mai are rost sa mai zic nimic

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok...vreti sa va explic care e faza cu ducati? no problem dar nu tre sa ma luati la mishto

 

prietenul meu vroia sa-si ia ducati monster .. el nu are net si m-a rugat pe mine sa vad ce parere au si altii despre acest tip de motor

 

si oricum ... forumul asta incepe sa devina din ce in ce mai plin de fite si figuri din partea unor care se cred profesionisti (stie cine trebuie sa se simta) ... nu mai are rost sa mai zic nimic

 

bafta!

 

judecand dupa cum gandeste poporul forumist, ma gandesc ca puteai spune asa de la bun inceput, just in case. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ninja_kat
judecand dupa cum gandeste poporul forumist, ma gandesc ca puteai spune asa de la bun inceput, just in case. :P

 

 

da ai dreptate ...dar ...vezi ca sunt noua si ..chiar nu am crezut k se va ivi si asa ceva ... celor care mi-au raspuns la subiect le multumesc :jump:

 

fiecare ...cu ce-l doare ...

Editat de ninja_kat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta prietenului pedofil la gasirea motocicletei ideale! :P

 

 

prietene in ziua de azi ai sanse mici sa gasesti si la gradinita vreo virgina... vremuri noi cu moda noua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

judecand dupa cum gandeste poporul forumist, ma gandesc ca puteai spune asa de la bun inceput, just in case. :P

cum gandeste poporu forumist? tinand cont ca ea are 15 ani, si incepe sa-si cam dea in petec pe forum. nu-i cam mica pentru forumul asta? ca sa cauti date despre un motor anume, nu cred ca-i nevoie sa iti faci cont pe forum. dai un search pe google si voila...

 

http://www.google.ro/search?hl=ro&clie...utare&meta=

 

pt katy -> citeste review-urile de mai sus. ai sa gasesti o groaza de pareri despre motorul ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ninja_kat

@ XCS911 -> cum ai ajuns tu la concluzia k prietenul meu e pedofil?

 

@ gabishor -> vorbesti de parca m-ai cunoste...dar sunt sigura ca nu ma cunosti asa ca .. :P

 

 

p.s. : am trecut de gimnaziu ...deci... gradinitza am terminat-o demult

Editat de ninja_kat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ XCS911 -> cum ai ajuns tu la concluzia k prietenul meu e pedofil?

 

Fata, daca prietenul e major (ar trebui sa fie de vreme ce vrea motor de 600, ca daca nu e, zi-i sa-si ia gandul), iar tu evident esti minora, se incadreaza treaba la pedofilie. sau corupere de minori. sau cum naiba ii zice :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ninja_kat
Fata, daca prietenul e major (ar trebui sa fie de vreme ce vrea motor de 600, ca daca nu e, zi-i sa-si ia gandul), iar tu evident esti minora, se incadreaza treaba la pedofilie. sau corupere de minori. sau cum naiba ii zice :P

 

 

 

ok asta stiu, dar cine a zis ca eu m-am culcat cu el? ...deci aici depinde de circumstante

 

am ajuns la concluzi urmatoare: daca vrei sa faci un topic sa intrebi ceva sau sa ceri o parere trebuie sa iti scrii toata biografia ...k altfel UNII nu pot sa dea o parere daca nu stiu cu cine ai facut-o sau n-ai facut-o.

 

frumul asta se cam duce de rapa...eu ma las

 

bye bye! Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Ducati de 600, in 2 cilindri de tip v ???

...astept pareri :disappointed:

 

Frumos motor, am avut un ST3S ABS, evident alt tip de motor si mai ales cu ambreiaj in ulei. Vezi ca la Ducati, la 2 ani sau 10000 km se schimba cureaua de distributie si trebuie facuta reglarea supapelor...nu stiu in Ro unde se poate face si mai ales daca sint specializati. In Germania costa enorm, cam 500 Euro si cum fac 10000 km pe an nu prea merita.....sa numai vorbesc de asigurare.

O alta treaba care poate o sa te deranjeze in oras este ca are ambreiaj uscat si maneta de ambreiaj este f dura.....

Altfel super motor, exclusiv, suna minunat, merge frumos.....accessorii din pacate cam scumpe de la Ducatii....

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos motor, am avut un ST3S ABS, evident alt tip de motor si mai ales cu ambreiaj in ulei. Vezi ca la Ducati, la 2 ani sau 10000 km se schimba cureaua de distributie si trebuie facuta reglarea supapelor...nu stiu in Ro unde se poate face si mai ales daca sint specializati. In Germania costa enorm, cam 500 Euro si cum fac 10000 km pe an nu prea merita.....sa numai vorbesc de asigurare.

O alta treaba care poate o sa te deranjeze in oras este ca are ambreiaj uscat si maneta de ambreiaj este f dura.....

Altfel super motor, exclusiv, suna minunat, merge frumos.....accessorii din pacate cam scumpe de la Ducatii....

Asfalt uscat

 

Schimbul curelelor se face la 20000 de km.Reglarea supapelor cam la fel.Da, in Romania se fac operatiunile astea, exista service-uri DUCATI.Preturile nu le cunosc, dar am inteles de la @MoWeed ca un set de curele costa 80 de E.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...