Sari la conținut

ANGAJAM Mecanic MOTO


Postări Recomandate

United Motors cauta pentru angajare: Mecanic auto/moto.

 

Cerinte:

 

- Studii de specialitate (medii/superioare)

- Experienta de lucru pe un post similar minim 1 an

- Cunoscator limba italiana si/sau engelza (nivel mediu)

- Disponibilitate program prelungit

- Domiciliu stabil in Bucuresti

- Disponibilitate de angajare imediata.

 

Va rugam sa trimiteti email cu CV pe adresa: service@unitedmotors.ro, sau pe fax la 2332130.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daniel M, nu e corect asa....

evident ca salariul poate diferi fct de pregatire/experienta/etc, dar macar o plaja de valori.

Poate sunt oameni care au joburi de rahat si s-ar infige la asta, daca salariul ar fi OK. Dar poate nici n-ar fi dispusi sa piarda f mult timp si sa afle abia apoi ca salariul e sub cel actual, cand clar va refuza ( stiu ca e frumos moto, dar flamand pe moto tot nasol e...)

Deci parerea mea este ca ar fi mult mai bine sa precizati cat mai mult despre postul respectiv , inclusiv salariul orientativ. Sunt mult care nu au timp sa il piarda de pomana, sunt si mai multi care au auzit ca in x sau y loc sunt salarii de rahat,motiv pt care oamenii angajati sunt slab pregatiti ( evident ca cei "bazati" merg unde e leafa mai mare, ca sa zic asa ).

Nu mi-o lua in nume de rau, dar voi ati prezentat acolo DOAR CERINTE, nicidecum ce oferiti....macar daca spuneati ca dati o apa plata in pauza de masa, si tot era ceva...cum am spus, nu e OK....departamentul Resurse Umane e in vacanta sau doar prost pregatit ?

Subliniez ca parerea enuntata mai sus este dpdv strict profesional, nu am reprosat nimic persoanei DanielM. :birthday:

Editat de skywalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

departamentul Resurse Umane e in vacanta sau doar prost pregatit ?   

208025[/snapback]

 

Nenea, vorbesti dupa ce ai visat in timpul somnului de frumusete. In orice companie care se respecta, salariul este confidential (din cvari motive). Deci in nici un caz nu se posteaza in anuntul de angajare.

Doi - un departament HR competent negociaza salariul, nu il da pur si simplu. In functie de ce stii si de CAT DE BINE CERI poti primi mai mult sau mai putin.

Trei - o plaja de valori? Bine ca nu ceri o hartie semnata/stampilata cu toata politica de salarizare a firmei.

 

PS Bine-nteles ca parerea de mai sus e strict profesionala (nothing personal).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e confidential......dupa ce m-am angajat m-am convins si de motive, care, as putea spuna ca sunt bune totusi ...

Ideea era ca nu au trecut absolut nimic din ce ofera.Nici macar un indiciu.

Peste tot vezi anunturi care te atrag de exemplu cu " salariu motivant" sau "pachet salarial atractiv" de unde deduci ca vei avea si alte avantaje, poate masina/telef de firma etc....

 

Chiar crezi ca e o idee sa pui un anunt fara sa spui nici un cuvant din ceea ce oferi de fapt? asta intreb necunoscand service-ul United Motors, dar citind aici pe forum multi nemultumiti de ei --> presupunand de aici o proasta pregatire --> oameni nepriceputi --> salarii mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti, printr-un concurs de imprejurari tocmai mi-am luat moto inca in garantie la voi. Sa inteleg din acest anunt ca trebuie sa-mi fac interventiile singur? Macar piese si manuale ne puneti la dispozitie? Contra cost, desigur !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti, printr-un concurs de imprejurari tocmai mi-am luat moto inca in garantie la voi. Sa inteleg din acest anunt ca trebuie sa-mi fac interventiile singur? Macar piese si manuale ne puneti la dispozitie? Contra cost, desigur !!

208321[/snapback]

 

:birthday: :ok: :kick: :kick: :P :blink: :kick: Asta e tare de tot !!!!!!! :kick: :ok: :-L :-L :( :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti, printr-un concurs de imprejurari tocmai mi-am luat moto inca in garantie la voi. Sa inteleg din acest anunt ca trebuie sa-mi fac interventiile singur? Macar piese si manuale ne puneti la dispozitie? Contra cost, desigur !!

208321[/snapback]

 

Hehe, asta chiar ca e tare. Stai linistit, reparatiile le vei face la noi. Cat despre discutia privind acest post si salariul lucrurile stau asa: Noi avem nevoie de oameni, datorita numarului mare de motociclete vandute pana in prezent, pentru a imbunatatii nivelul serviciilor oferite si pentru a scurta timpul reparatilor/reviziilor. Conditiile pe care le oferim sunt foarte bune, nu pot sa le fac publice pentru ca nici o companie nu face lucrul asta. Cine e interesat de un astfel de job, trebuie sa intruneasca mai intai cerintele impuse. Abea dupa ce indeplineste aceste conditii discutia despre salariu etc poate incepe.

 

Ca idee pentru cei care sunt in "cumpana" pentru acest post oferim urmatoarele:

- Bonuri de masa

- Salariu peste medie

- Specializare la fabricile producatorilor

- Mediu de lucru performant

- Comisioane + bonusuri

 

Succes celor interesati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru acest post oferim urmatoarele:

- Bonuri de masa

- Salariu peste medie

- Specializare la fabricile producatorilor

- Mediu de lucru performant

- Comisioane + bonusuri

 

Succes celor interesati.

209014[/snapback]

 

 

:birthday: asa da. Deja ati spus mai multe decat asteptam. Deci se poate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...