Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ne stanseram ceva si azi, bine ca a tinut vremea cu noi, dupa care o parte dintre noi am mers :) la terasa de la bazinul de inot de pe Mr. Coravu unde am luat o masa romantica la lumina unei lumanari de la bar( de, surprize-surprize, pana de curent), dar in cele din urma a venit si curentul si micii cu cartofi prajiti, per total a fost brici.

Mesaj completat

Bai care mai merge pana la urma la DACORUM BIKEFEST, eventual duminica ptr. ca sambata se cam anunta ploaie, :D,

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce facem, mutam intalnirea de joi acolo?

 

Eu o sa merg la Dacorum, cum e soare, hop, fuguta la ei. As da o fuga si maine seara, poate plec mai devreme de la munca si e ceva interesant pe acolo.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce facem, mutam intalnirea de joi acolo?

 

Pai n-ar fi rau, ca la Academie nu ai unde sa bei si tu un suc, sa mananci ceva si mai stai si in picioare :D

Mesaj completat

Eu o sa merg la Dacorum, cum e soare, hop, fuguta la ei. As da o fuga si maine seara, poate plec mai devreme de la munca si e ceva interesant pe acolo.

 

Ne mai auzim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai n-ar fi rau, ca la Academie nu ai unde sa bei si tu un suc, sa mananci ceva si mai stai si in picioare :D

 

Si vorba aia, e aer curat, liniste :) mai vezi un scuterist, mai una-alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D mai vezi un scuterist, mai una-alta.

 

bai iar te legi de ceilalti "participanti la trafic" :) ? numai ce-au trecut cateva luni de cand umblai cu "cerbul" prin bucuresti, mai mare pozna

am fost plecat din Buc si n-am putut veni Joi. Maine plec la Bacau pe la 6 dimineata, vad ca n-a raspuns nimeni la apel.

Zircoane, ce zici coane, stie racheta sa ne arate ce poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, jnebun?!?!? Cum sa o vopsesti frate, daca o ai in vanzare, o sa vina toti "cunoscatorii" si cand or sa o vada proaspat vopsita o sa te ia la rost, ca ai cazut cu ea, si d'asta ai vopsit-o :grinbandit:

 

In alta ordine de idei, la 6 sunt la Academie.

 

 

Doamne cum poate sa iasa.............negru cameleon si in soare este rosie !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai iar te legi de ceilalti "participanti la trafic" :unsure: ? numai ce-au trecut cateva luni de cand umblai cu "cerbul" prin bucuresti, mai mare pozna

am fost plecat din Buc si n-am putut veni Joi. Maine plec la Bacau pe la 6 dimineata, vad ca n-a raspuns nimeni la apel.

Zircoane, ce zici coane, stie racheta sa ne arate ce poate?

 

Racheta stie multe, pilotul e cam speriat sa nu o dea pe jos. Acum imi comand protectiile de carbon pentru cadru si bascula iar la iarna imi aduc carene de fibra, in asa fel incat sa pot face cursul cu Victor in primavara :grinbandit:

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...