Sari la conținut

Ktm 350 Gs 4t Rotax La Pret De Comunista


PUTZUBIKER
 Share

Postări Recomandate

VAND KTM GS 350 4t ROTAX AN 1985 ACTE ITALIA IN REGULA (PRA-TARGA-CVC.)

8632 KM REALI PRET FIX 600 E

TEL 0730309932

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:kali:

stiu , sunt rautacios! :kali: DA' MACAR PUNE "DOM' LE " O POZNA!

 

SUNT CURIOS! cum arata un ktm din '85 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kali:

stiu , sunt rautacios! :kali: DA' MACAR PUNE "DOM' LE " O POZNA!

 

SUNT CURIOS! cum arata un ktm din '85 !

 

Si eu vreau sa vad o poza !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND KTM GS 350 4t ROTAX AN 1985 ACTE ITALIA IN REGULA (PRA-TARGA-CVC.)

8632 KM REALI PRET FIX 600 E

TEL 0730309932

BINE , BINEEEEE CUM RAMINE CU ACTELE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ktm care traieste din 85? :kali: hehe, inseamna ca proprietaru o avut grija de el ca de fi'su...deh, italian :kali:

bafta la vanzare

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
ma angajeaza cineva pe post de google searcher? :kali:

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=35724

NU :kali:

 

imi place mai mult jawa mea tip-354 :kali:

STAI ASA: bai "putzubiker" , lamureste-ma intr-o mica dilema de-a mea: dupa ce am citit mai mult pe topicul de pe www.pro-bike.ro reiese ca trebuia sa ne intalnim in noul sezon ,ASTA DUPA ce-i tragi o reconditionare ca la carte!...deci daca are 8600 km nu ar mai avea nevoie de reconditionare , NU? :-) numa bishnitari pe forumul assta! si sa nu-mi zici ca nu-i asa! o iei de aici si o vinzi mai incolo cu alt pret daca se poate!... eventual poate gasesti vreun "prost" pe la coltul comunistelor, vreun om chinuit de vreo motocicleta ruseasca sau alta natie pentru care nu mai gaseste piese bune , si tot repara la ea cat e ziulica de mare... daca vrei sa vinzi motoare vezi ca e categoria vanzari moto ...

COLTUL COMUNISTELOR E COLTUL COMUNISTELOR! EU N-O VAD P-ASTA COMUNISTA! E AUSTRIACA TOATA ZIUA! ASA CA : RAUS!

post-2592-1214550646_thumb.jpg

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fi curios sa vad cum arata dupa "reconditionarea ca la carte"

 

Ah... si inca o chestie... de ce e postat anuntul asta la "Coltul comunistelor"?

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai , omul daca vrea sa o vanda pune si el pe mai multe site-uri . Cine stie de unde sare iepurele? Poate chiar un comunist o sa o cumpere....Eu am postat anuntul cu MZ-ul doar pe bikeshop si nu m-a sunat nimeni....Asa ca in disperare de cauza se poate posta si la vanzari terenuri :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma angajeaza cineva pe post de google searcher? :kali:

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=35724

nu te angajez, da te-as lua acasa :kali:

:kali:

 

Ah... si inca o chestie... de ce e postat anuntul asta la "Coltul comunistelor"?

pai ca e la pret de comunista, cred :kali:

 

oricum, la vanzari am vazut ca se pierde imediat anuntu in sutele de tone de pagini

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
Mai , omul daca vrea sa o vanda pune si el pe mai multe site-uri . Cine stie de unde sare iepurele? Poate chiar un comunist o sa o cumpere....Eu am postat anuntul cu MZ-ul doar pe bikeshop si nu m-a sunat nimeni....Asa ca in disperare de cauza se poate posta si la vanzari terenuri :nono:

:kali: pai sa-l puna ACOLO ANUNTUL! aici e "club exclusivist" de vechituri COMUNISTE nu de-alde ROTAX , KTM si alte porcarii de-astea! SA SE PIARDA PRINTE TONELE ALEA DE ANUNTURI! CUI II PASA? mie nu! ORICUM TREBUIE SA-I ZICA CINEVA BISHNITARULUI ASTA CA O MOTOCICLETA DIN 1985 NU POATE SA AIBE 8600 KM REALI , CI POATE 8600 INTR-UN AN , NU IN 23 DE ANI :kali: :kali: JEGAR NENOROCIT! MARSH CU JAFURILE DE PE COLTUL COMUNISTELOR! VINDE-TI TROACA IN ALTA PARTE CA ORICUM CRED CA ARE 86000 KM NU 8600 :kali:

 

AI IESIT LA PESCUIT DE FRAIERI? :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă, cum vă aruncați voi ca proÂştii să-l faceți pe om biÂşnițar, jegar (chiar, care o fi etimologia cuvantului astuia)...nu treceți nimic prin filtrul gândirii.

Dacă el o fi luat-o anul trecut cu 800 euro, cat se cerea pe ea, si o da cu 600, inseamna ca nu e in toate mintile ei motoreta, dar nici nu a cerut mai mult pe ea. E clar ca trebuie ceva reparat la ea, dar pustiul poate nu se pricepe, poate nu a avut chef de ea...mai stiu eu pe cineva in aceeasi situatie cu un nipru, dar pana la a-l face albie de porci de marii motociclisti e cale lunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. a pus anuntul SI aici pentru ca motocicleta e ieftina (pret de comunista, da?)

2. dark, ma superi! ce naiba vorbesti in halul asta? daca te oboseai sa verifici profilul omului vedeai ca are 49 de ani. nu cred ca incearca sa bage nimanui mototcicleta pe gat, nu o vinde cu mai mult decat a cumparat-o, probabil nu a reusit sa-i gaseasca piesele de care avea nevoie ca sa mearga brici (vezi si tu ce thread-uri a deschis omul) si o vinde mai departe. asa, si chiar daca ar incerca sa pacaleasca pe cineva nu cred ca n-ar reusi din cauza ca te adresezi tu asa (bineinteles in necunostinta de cauza).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:kali: mda , JEGAR= JEGOS!

o sa ma obosesc mai mult "data viitoare" cand mai zic "ceva" , CU TOATE CA CELE MAI MARI TZEPE PE CARE LE-AM LUAT AU FOST ... DE LA : IA GHICITI: :kali: DE LA ALDE DE-ASTIA DE 50 DE ANI :kali: HAI LASA-MA FANNYFLINT CU MORALA: ASTA-I COLTUL COMUNISTELOR , SA-SI VANDA GIOARSA ACOLO UNDE SE VAND MOTOARE ! DACA ERA VREO COMUNISTA IN STARE "TZIPLA" DUPA O RECONDITIONARE CA LA CARTE MAI ZICEAM...DA' ASA ... TOATE ENDUROAICELE OBOSITE SI RUPTE-N COISPE APAR AICI PE UN MIC "COLT AL COMUNISTELOR"...

SI NU , NU-MI RETRAG NICI MACAR UN CUVANT DIN CE AM ZIS ! PAREREA MEA? : CU CAT UN OM ARE MAI MULTIII ANI CU ATAT E MAI COURVA SI STIE SA TE ABUREASCA EXACT CAT TREBUIE CA SA PICI DE FOARTE MARE PROST!

 

si , da' amice , imi folosesc creierul; de asta poti fi sigur, numai ca mi se pare ca am dreptate in multe privinte!

mai ia un bolovan de la mine! :kali: ASA-S EU "ROMMAN"; te foute grija?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
esti un nesuferit. :nono:

:nono: DA, STIU! SI STII CE-I NOSTIM? CA INCA N-AI VAZUT NIMIC! :kali:

(foooarte putini amici ma pot suporta...cand incep sa critic si sa intorc pe toate partile o problema , majoritatea pleaca , se duc dreaqului la alta "masa" :kali: )

 

si nu poate sa ma contrazica nimeni(in afara de UNCLE_FESTER :kali: ) despre postarea de anunturi de vanzare a unor cazaturi de motoare din 19''toamna care mai si au "doar" 8600 km , si care mai mult ca sigur ca au si "unele mici probleme" DE CARE ACEL VANZATOR NU ZICE NIMIC( ce sa-i faci...e la pescuit de fraieri , sau oameni satui de comuniste incercate de vreme si piese facute prin nush-ce atelier din Moldova sau Ucraina...de calitate foarte indoielnica...)

 

CHIAR ASA, OARE CE FACE UNCLE_FESTER? :kali: ca de obicei sare ca ars daca nu pui un topic ACOLO UNDE-I ESTE LOCUL...! ori il muta ori il sterge! :kali:

 

UITAM: si de obicei vorbesc in continuu :nono:

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...