Sari la conținut

accident ? nu cu mine ci langa mine


faneman
 Share

Postări Recomandate

Salut am avut o experienta interesanta ieri cand pe la Piata Victoriei, ieseam de pe Buzesti un pasat a jucat biliard cu doua dacii din cauza mea (cred).

Eram la semafor pe banda 2 iar vw pasat era pe banda 1; cand s-a facut semaforul verde coloana in spatele careia asteptam eu linistit s-a miscat mai repede decat cea de pe banda 1 iar in momentul in care eu am accelerat acelasi lucru l-a facut si soferul (care vroia sa-mi arate ca si el are super masina) :ok: fara sa observe ca in fata lui mai erau 3 masini.

Eu nu am apucat sa schitez nici un gest doar am vazut cum vw a lovit dacia 1 iar dacia 1" a lovit dacia 2'.

Desi NU am gresit cu nimic daca nu m-as fi aflat acolo 3 soferi nu ar fi aj la Candiano Popescu sa dea cu subsemnatu'. :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAHAH tare/

 

Asa am vazut in aceeasi intersectie unul care din mers a scos capul pe geam sa il injure pe unul care nu daduse cu cedeaza si a intrat frumos de tot in alta conserva :birthday: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAHAH tare/

 

Asa am vazut in aceeasi intersectie unul care din mers a scos capul pe geam sa il injure pe unul care nu daduse cu cedeaza si a intrat frumos de tot in alta conserva  :birthday:  :ok:

205420[/snapback]

 

Bine ca nu au intrat in voi!!!Oricum nu-mi plac Passaturile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: pacat ca nu gandesc...

Am si eu o cunostintza care imi spune ca eu nu depasesc viteza legala pt ca Dacia nu se duce asa tare...ea cu Vectra se da cu 140 km/h prin oras, permis luat de o luna, semne de incepator nu poarta ca se face de rusine... experientza zero... :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P  pacat ca nu gandesc...

Am si eu o cunostintza care imi spune ca eu nu depasesc viteza legala pt ca Dacia nu se duce asa tare...ea cu Vectra se da cu 140 km/h prin oras, permis luat de o luna, semne de incepator nu poarta ca se face de rusine... experientza zero... :birthday:

205431[/snapback]

 

Si nu e nimeni sa o struneasca??? :kick: :kick: Sot, amant, prieten, amanta lesbi orice numa isa le potoleasca p-astea ca ma dispera femeile proaste ( desi e pleonasm... :ok: ) la volan!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kick:  pacat ca nu gandesc...

Am si eu o cunostintza care imi spune ca eu nu depasesc viteza legala pt ca Dacia nu se duce asa tare...ea cu Vectra se da cu 140 km/h prin oras, permis luat de o luna, semne de incepator nu poarta ca se face de rusine... experientza zero... :birthday:

205431[/snapback]

:ok: Incui-o in beci si tine-o acolo pana i se mai racoresc nitel mintile ... sau macar spune-ne ce numar are ca sa ne ferim de ea mai rau ca de dracu in trafic :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu e nimeni sa o struneasca??? :kick:  :kick: Sot, amant, prieten, amanta lesbi orice numa isa le potoleasca p-astea ca ma dispera femeile proaste ( desi e pleonasm... :birthday: ) la volan!!!!

205436[/snapback]

 

Nu asculta de nimeni... :P

Si degeaba spui tu ca ce ai scris mai sus e pleonasm...exista si exceptzii :kick:

E din GL :ok: dar pleca pe la mare sau la munte anul asta...

Sa fitzi cu ochii in 4 :blink: atat pot sa spun!

Editat de cartush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu asculta de nimeni... :kick:

Si degeaba spui tu ca ce ai scris mai sus e pleonasm...exista si exceptzii  :P

E din GL  :birthday: dar pleca pe la mare sau la munte anul asta...

Sa fitzi cu ochii in 4  :kick: atat pot sa spun!

205439[/snapback]

 

Da, asa e! :kick: Exceptiile sunt femeile suficient de destepte ca sa-si dea seama cat de proaste sunt... :blink:

 

 

 

P.S.Mai exagerez si eu ca ma lovesc in job-ul meu de ele zilnic!!!Si din cauza asta sunt asa revoltat.... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S.Mai exagerez si eu ca ma lovesc in job-ul meu de ele zilnic!!!Si din cauza asta sunt asa revoltat.... :ok:

205441[/snapback]

Offtopic: ce ai folosit tu acolo e o inversiune...care suna cam ciudat! :kick:

Nu mai fi asa revoltat...te agitzi degeaba...crezi ca o sa dispara de pe Pamant oamenii prosti??? :birthday: Eu am unele dubii in privintza asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: ce ai folosit tu acolo e o inversiune...care suna cam ciudat!  :kick:

Nu mai fi asa revoltat...te agitzi degeaba...crezi ca o sa dispara de pe Pamant oamenii prosti???  :birthday:  Eu am unele dubii in privintza asta!

205448[/snapback]

 

:ok: :kick: :kick: :P :blink: Stii de unde mi se trage:de la parodia la Robin Hood, scena cu seriful si regele in cada!!!Cu tampitii mei de colegi ne-am propus sa vorbim asa vreo 3 zile sa nu ne mai inteleaga nimeni!!! :kick:

Stii ciudat ce a fost(vezi.... :ok: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu asculta de nimeni... :ok:

Si degeaba spui tu ca ce ai scris mai sus e pleonasm...exista si exceptzii  :kick:

E din GL  :birthday: dar pleca pe la mare sau la munte anul asta...

Sa fitzi cu ochii in 4  :kick: atat pot sa spun!

205439[/snapback]

 

Sa speram ca esueaza in vre-un sant si se lasa de condus inainte sa omoare pe careva :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@PISTRUIATUL: Daca nu ai observat, cartush e membra. Nu fi nesimtit! Nici macar nu te-a contrazis, a spus doar ca exista exceptii.

205475[/snapback]

 

Nu observasem, nu ma uit la CINE posteaza ci doar CE!!!Si doi la mana am spus ca exagerez putin, daca stiam ca e ddduduie de fata nu spuneam chestiile alea.Oricum persoanele de fata se excud, dar chiar nu as fi spus. :ok:

Si nu mai sari asa cu acuzele ca eu nu te-am jignit si nici n-o s-o fac!

Pe pm mi-am cerut scuze fata de cartush.Numai bine! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu observasem, nu ma uit la CINE posteaza ci doar CE!!!Si doi la mana am spus ca exagerez putin, daca stiam ca e ddduduie de fata nu spuneam chestiile alea.Oricum persoanele de fata se excud, dar chiar nu as fi spus. :kick:

Si nu mai sari asa cu acuzele ca eu nu te-am jignit si nici n-o s-o fac!

Pe pm mi-am cerut scuze fata de cartush.Numai bine! :kick:

205505[/snapback]

 

Si ca dovada ca ea intra la exceptii mi-a acceptat scuzele si nu s-a suparat!!! :birthday: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pistolaru : multzumesc pentru simplu fapt ca te uiti si la CINE posteaza, nu numai la CE si ca mi-ai luat apararea :kick:

@Andyatf : sper sa-si gaseasca jumatate (si respectivul sa stie sa conduca bine) mai repede pentru ca face asta din plictiseala... :birthday:

@PISTRUIATUL : te rog sa fii atent si la CINE posteaza , s-ar putea sa nu tzina toata lumea la gluma... :ok:

Editat de cartush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pistolaru : multzumesc pentru simplu fapt ca te uiti si la CINE posteaza, nu numai la CE si ca mi-ai luat apararea :kick:

@Andyatf : sper sa-si gaseasca jumatate (si respectivul sa stie sa conduca bine) mai repede pentru ca face asta din plictiseala... :ok:

@PISTRUIATUL : te rog sa fii atent si la CINE posteaza , s-ar putea sa nu tzina toata lumea la gluma...  :kick:

205542[/snapback]

 

De notat!!! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am avut o experienta interesanta ieri cand pe la Piata Victoriei, ieseam de pe Buzesti un pasat a jucat biliard cu doua dacii din cauza mea (cred).     

Eram la semafor pe banda 2 iar vw pasat era pe banda 1; cand s-a facut semaforul verde coloana in spatele careia asteptam eu linistit s-a miscat mai repede decat cea de pe banda 1 iar in momentul in care eu am accelerat acelasi lucru l-a facut si soferul (care vroia sa-mi arate ca si el are super masina)  :ok: fara sa observe ca in fata lui mai erau 3 masini.

    Eu nu am apucat sa schitez nici un gest doar am vazut cum vw a lovit dacia 1 iar dacia 1" a lovit dacia 2'.

Desi NU am gresit cu nimic daca nu m-as fi aflat acolo 3 soferi nu ar fi aj la Candiano Popescu sa dea cu subsemnatu'. :birthday:

205401[/snapback]

 

De unde stii ca a vrut sa-ti arate tie ca are el super masina ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt roadrunner

Stiu pt ca altfel nu avea nici un motiv sa-si tureze "super bolodul" intr-o zona atat de aglomerata uitandu-se fix la mine (ca-n filmele western)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai aproape acelasi lucru mi s-a intamplat luni... eram cu motoru, am plecat normal de la semafor dar unuia i s-a parut ca ma intrec cu el.. deh, mi se intampla des... iar dupa ce am vazut toate masinile in oglinda ma linistesc (in functie de trafic 60-70-80 kmph) iar zapaucu' i se pare lui ca e inca o cursa, il vad ca se apropie tare, ma dau frumos la o parte ca buba doare si la 10 m in fata era unu care vroia sa faca stanga... si se infige asta in el de l-a proiectat pe cel ce vroia sa faca stanga intr-o alta masina parcata pe sens opus....

 

nu vreau sa fiu rau, ca sunt cheltuieli mari la accidente, dar am avut o satisfactie de neam prost... de nu-ti dai seama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: Incui-o in beci si tine-o acolo pana i se mai racoresc nitel mintile ... sau macar spune-ne ce numar are ca sa ne ferim de ea mai rau ca de dracu in trafic :kick:

205437[/snapback]

da SPune-ne numarul !!!Ca eu si asa transpir tot singur pe drum :birthday: da' sa ma mai intalnesc cu ea... :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...