Sari la conținut

Rezumate?


drunken master
 Share

Postări Recomandate

salutare

 

banuiesc ca sunt unii dintre noi care intra la rubrica accidente cu scop pur educativ (cam asta se spune si in titlu - sa invatam din greselile altora).

de obicei insa gasesti zeci de pagini in care lumea insista sa bata campii si devine greu sa gasesti posturi relevante.

 

parerea mea ca este folositoare o concluzie pertinenta care sa sumarizeze informatiile adevarat importante:

-cum s-a produs accidentul si cum se putea evita

-cam care sunt eventualele probleme de sanatate si cauza lor (nu din spirit macabru dar banuiesc ca sunt multe cazuri in care echipamentul face diferenta)

-cum s-au rezolvat probelemele de sanatate ale fierului (aflam cum e mai eficient sa nu iesi si ... si cu banii luati)

 

toate alea bune,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

banuiesc ca sunt unii dintre noi care intra la rubrica accidente cu scop pur educativ (cam asta se spune si in titlu - sa invatam din greselile altora).

de obicei insa gasesti zeci de pagini in care lumea insista sa bata campii si devine greu sa gasesti posturi relevante.

 

parerea mea ca este folositoare o concluzie pertinenta care sa sumarizeze informatiile adevarat importante:

-cum s-a produs accidentul si cum se putea evita

-cam care sunt eventualele probleme de sanatate si cauza lor (nu din spirit macabru dar banuiesc ca sunt multe cazuri in care echipamentul face diferenta)

-cum s-au rezolvat probelemele de sanatate ale fierului (aflam cum e mai eficient sa nu iesi si ... si cu banii luati)

 

toate alea bune,

 

:bigstar:

 

daca nu ai obs , astea se rezolva in primele 2 pagini dupa care incepe bascareala

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

banuiesc ca sunt unii dintre noi care intra la rubrica accidente cu scop pur educativ (cam asta se spune si in titlu - sa invatam din greselile altora).

de obicei insa gasesti zeci de pagini in care lumea insista sa bata campii si devine greu sa gasesti posturi relevante.

parerea mea ca este folositoare o concluzie pertinenta care sa sumarizeze informatiile adevarat importante:

-cum s-a produs accidentul si cum se putea evita

-cam care sunt eventualele probleme de sanatate si cauza lor (nu din spirit macabru dar banuiesc ca sunt multe cazuri in care echipamentul face diferenta)

-cum s-au rezolvat probelemele de sanatate ale fierului (aflam cum e mai eficient sa nu iesi si ... si cu banii luati)

toate alea bune,

asculta si tu melodia lui Lenon - imagine .... e foarte tare ... dar e ... UTOPICA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sunteti tari toti...nu pricep de ce nu faceti un topic la sectiunea fun..si o dati acolo in balarii?! oricum omul cred ca avea ceva sanatos in cap cand a propus ce a propus..ma mir ca lui nu i-a sarit lumea in cap cum mi-a sarit mie cand am zis sa nu se mai scrie informatii eronate care pot foarte usor panica lumea..so... party no party oricum pe strada e ca in codru si se moare in mare stil..si oricum pe forum exista bagatori in seama doritori de a zgandari orice si pe oricine..

deci..rock on!

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sunteti tari toti...nu pricep de ce nu faceti un topic la sectiunea fun..si o dati acolo in balarii?! oricum omul cred ca avea ceva sanatos in cap cand a propus ce a propus..ma mir ca lui nu i-a sarit lumea in cap cum mi-a sarit mie cand am zis sa nu se mai scrie informatii eronate care pot foarte usor panica lumea..so... party no party oricum pe strada e ca in codru si se moare in mare stil..si oricum pe forum exista bagatori in seama doritori de a zgandari orice si pe oricine..

deci..rock on!

 

 

Pentru ca el nu are studiile , elocventa in exprimare ,si ce e mai important nu cunoaste atatea limbi straine ca tine :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca el nu are studiile , elocventa in exprimare ,si ce e mai important nu cunoaste atatea limbi straine ca tine :crack:

 

aha..pai multumesc pentru apreciere :bigstar: daca asta s-a vrut a fi!

 

 

a si stai asa...eu spusesem clar : omul cand a initiat topicul avea ceva sanatos in cap..adica vroia sa faca un bine..

de ce oare am eu senzatia ca tu ai inteles ca am spus altceva? :laugh:

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha..pai multumesc pentru apreciere :bigstar: daca asta s-a vrut a fi!

 

 

a si stai asa...eu spusesem clar : omul cand a initiat topicul avea ceva sanatos in cap..adica vroia sa faca un bine..

de ce oare am eu senzatia ca tu ai inteles ca am spus altceva? :crack:

 

 

......suspans ,nu vei sti niciodata.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu mi se pare imposibil.

 

cam ce variante vad:

1) la un moment dat se inchide topicul si se face un rezumat.

insa nu stiu daca e tocmai ok sa inchizi un topic si nici nu vad cand stabilesti sa-l inchizi. de aceea poate e mai bine sa se puna concluzia ca prim post si cine vrea sa abereze in continuare (sau poate sa aduca informatii de maxima utilitate gen RIP/provinciali prosti/bucuresteni prosti ) sa continue

2) sa se faca un topic separat unde sa se treaca doar rezumatele

 

ambele insa presupun o mana de admin

 

 

zicea cineva ceva de citit doar primele pagini

in primele 2 pagini se intampla cam asta:

zice unu ceva din auzite

incep 10 sa intrebe 'nimeni nimic?/ceva nou?' (de parca daca intra cineva care are noutati nu le-ar posta oricum)

inca 10 incep cu 'nu ai sarit si tu sa ajuti?' - de parca in fiecare din noi e un paramedic (nu conteaza de obicei ca erau acolo slavarea, smurdul, politia , swat-ul)

apoi se gasesc altii cu 'hai sa omoram conservarii' inainte sa se stie a cui a fost vina

 

pentru vanatorii de posturi insa adevarata distractie abia incepe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu mi se pare imposibil.

 

cam ce variante vad:

1) la un moment dat se inchide topicul si se face un rezumat.

insa nu stiu daca e tocmai ok sa inchizi un topic si nici nu vad cand stabilesti sa-l inchizi. de aceea poate e mai bine sa se puna concluzia ca prim post si cine vrea sa abereze in continuare (sau poate sa aduca informatii de maxima utilitate gen RIP/provinciali prosti/bucuresteni prosti ) sa continue

2) sa se faca un topic separat unde sa se treaca doar rezumatele

ambele insa presupun o mana de admin

adminii pe aici au alte preocupari ... ma rog .... eu sunt de acord ca adminii sa controleze si sa stearga toate postarile la "f_utu-i masa" ... nu mi se pare corect ca pe un topic cu accident sa vina unu sa abereze total offtopic ca pisica lui e gravida si ac se gandeste sa adopte un copil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ON TOPIC:

Rezumatul rezumatului:

 

1.Accidentele nu se pot evita:apar in mod accidental, din intamplare.Doar daca ar fi fost programate anterior, ar fi putut fi evitate, dar atunci nu s-ar mai fi numit accidente.

 

2.Urmarile accidentelor variaza de la o flegma pe parbrizul conservei (eventual un carbon in dinti, un picior in portiera, samd) pana la RIP si cearta intra forumisti.

 

3.Fierul?Se schimba pe casco, se duce la remat....oricum, cum era inainte n-o sa mai fie in veci(vorba patroanei:"Nu mai intra cum intra, nu mai iese cum iesea!")...

 

OFF TOPIC:

Concluzie:vand motorul si plec in Iraq pe front!

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din surse am aflat ca traversarea s-a facut pe loc nepermis

Riderul circula regulamentar, si avea si RCA achitat la zi

Politistul care a intocmit PV avea o alcoolemie de 0.67 in aerul respirat.

Motocicleta era imprumutata si nu era a lui

 

SAH!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e ca daca stai si analizezi cati romanai au murit in irak si cati in accidente moto..hmm?! vorba ta hai in irak..:crack:

 

 

Sa-mi faci un rezumat cum e pe acolo cand te intorci :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din surse am aflat ca traversarea s-a facut pe loc nepermis

Riderul circula regulamentar, si avea si RCA achitat la zi

Politistul care a intocmit PV avea o alcoolemie de 0.67 in aerul respirat.

Motocicleta era imprumutata si nu era a lui

 

SAH!

 

 

auzi..tu despre ce vorbesti? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e rezumatul topicului accidente in viziunea carpanosului.

 

Las' ca ma fac eu admin...sa vezi ce impart la warn-uri in toate partile....doar de misto-uri sunteti buni! :bigstar: :crack:

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca ma fac eu admin...sa vezi ce impart la warn-uri in toate partile....doar de misto-uri sunteti buni! :bigstar: :laugh:

 

 

Fate ADMIN eu te votez. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...