Sari la conținut

Trei Zile Fara Telefon Mobil


Postări Recomandate

zeroo, da, domnu', ramas cu niste amintiri tare faine. planurile le vom face, dar fara mobre si cu muliple rauri de bere :P

 

fade, din cheile Sohodolului, drumul e mai la vest. verifica track-ul GPS pe care l-a pus Traian pe prima pagina :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo baieti!

Pana la urma ce s-a intamplat cu podul acela peste Lotru, ca acum o luna era unul. Am vazut ca si voi si alt grup ati luat-o direct prin apa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mica la modul "fundul motorului meu nu a atins apa" :D Dar na, nu imi pot imagina cum au trecut vitezanele pe acolo in conditiile in care, daca nu mergeai in scarite, iti rupeai rinichii. Mai mult, toti am ajuns in Ranca cu dureri de brate :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa excursia.. am si eu cateva de spus :(

 

 

cand am mers eu pe transalpina acum 2 sau 3 ani eram cu bizoo_n si toate bune si frumoase dar vad ca incetineste in fata podului dar eu i-am dat gaz si am trecut foarte repede. dupa aceea vine si el .. oprise pentru ca nu era sigur ca podul rezista..

 

alta treaba frumoasa este ca am trecut si un rau atunci. unde nu stiu. apa era cam cat roata spate de adanca. a trecut f650 si a venit randul meu. vazusem deja cum merge treaba asa ca am zis : intru cu motorul turat bine ca sa nu am surprize .. si am intrat putin mai tare. africa are scutul lat si pur si simplu am mers ca o salupa cativa metri si fata nu atingea fundul, asa ca am lasat-o mai incet sa "ma scufund" ca sa am directie sa pot iesi printre pietrele de pe mal. m-am speriat putin atunci cand ghidonul a fost 2-3 secunde in aer..

 

si legat de ce e mai plictisior decat 120km de autostrada cu 100 : 1200km de autostrada ca 100. aia plictiseala..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...