Sari la conținut

Accident Mihai Bravu


puya123123
 Share

Postări Recomandate

Pe Mihai Bravu vis-a-vis de statia de metrou, erau 3 masini de politie si o ambulanta. Am vazut doar un motor pe jos si un passat care se pare ca vroia sa faca stanga peste liniie de tramvai, si avea roatea stanga fara rupta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut si eu pe acolo n-am inteles prea multe va zic exact ce am inteles .....unu cu masina de buzau parca nu i-a acordat prioritate a incercat sa-l evite (nu stiu daca a reusit) a fost proiectat in acel passat, am intrebat ce a patit "praf, i-a zburat si casca" imi pare rau dar ma grabeam :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SMURD-ul a fost trimis la fata locului la ora 2135 ... Accidentul s-a intamplat pe M. Bravu 473 (Vacarestii Noi) in dreptul statiei de metrou M. Bravu. Bulevardul ala isi ia tributul DOAR acolo din 2 in 2 zile fara exceptie. In ultimele 2 saptamani s-au intamplat 6 accidente grave in acelasi loc. Momentan n-a murit nimeni si sper sa nu se intample lucrul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SMURD-ul a fost trimis la fata locului la ora 2135 ... Accidentul s-a intamplat pe M. Bravu 473 (Vacarestii Noi) in dreptul statiei de metrou M. Bravu. Bulevardul ala isi ia tributul DOAR acolo din 2 in 2 zile fara exceptie. In ultimele 2 saptamani s-au intamplat 6 accidente grave in acelasi loc. Momentan n-a murit nimeni si sper sa nu se intample lucrul asta...

da, nu stiu ce are locul ala. cand trec pe acolo, reduc la 40. intr-o seara am trecut pe acolo si era accident, acum vreo luna, doua. dupa aceea am mai vazut pe forum ca exact acolo au mai fost si altele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SMURD-ul a fost trimis la fata locului la ora 2135 ... Accidentul s-a intamplat pe M. Bravu 473 (Vacarestii Noi) in dreptul statiei de metrou M. Bravu. Bulevardul ala isi ia tributul DOAR acolo din 2 in 2 zile fara exceptie. In ultimele 2 saptamani s-au intamplat 6 accidente grave in acelasi loc. Momentan n-a murit nimeni si sper sa nu se intample lucrul asta...

 

E normal, drumul e luminat prost, refugiile de tramvai sunt facute aiurea, etc. Romania. Cine nu stie poate avea surprize, e tentat sa accelereze.

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ma vazut asa ceva frate cu refugiile alea de tramvai, daca nu le sti zbori peste ele, nu semnalizate, pe jumate de banda...

increbili, numai in Romania se poate asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe toate soselele cu linii de tramvai nou construite ar trebui bagate garduri metalice intre sine , dar de-alea groase , sa nu poata intoarce prostii cu masinile......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...