Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am impresia ca s-au dus degeaba

In fotografia postata se vede clar in care parte e panta

 

 

Nu zau ? .. este doar impresie .. :cheers:

 

Cand o sa am un pic de timp am sa pun inregistrarea in care se vede clar ca e urcare .. :friends:

 

Si oricum nu a fost degeaba .. macar am fost la drum .. un grup de 12 motociclete 1 masina si 21 de persoane .. :blbl:

 

Nu am frecat-o acasa degeaba .. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă bucur pentru voi

Frecați-o sănătoÂşi în continuare

 

 

O frecam nene .. la drum .. nu ca altii in casa la tv .. ;)

 

Asta e .. daca esti solitar convins .. :cheers:

 

Auzi cica " Transalp uber alles " .. pfff .. ne lesi ? .. :lol:

 

:banana: :blbl: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep prin a spune ca acest post nu este un semn de solidaritate cum cred unii, dar cand am intrat eu pe forum am fost tare incantat sa vorbesc despre MOTOCICLETE, se pare ca mai nou forumul a devenit un neam de messanger, hi5 si altele, avand in vedere faptul ca postam doar pentru a ne creste numarul posturilor, sau postam pentru a ne lua de unul si de altul prin atacuri directe si personale, lucru care mi se pare foarte limitat, imi pare rau ca s-a ajuns asa. Nu vreau sa creada nimeni ca acesta este un mesaj adresat unei singure persoane, nu este, este doar o mica atentie in speranta ca vom reveni la ideea forumului sau macar a topicului.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O frecam nene .. la drum .. nu ca altii in casa la tv ..

 

Asta e .. daca esti solitar convins ..

 

Auzi cica " Transalp uber alles " .. pfff .. ne lesi ? ..

Tinere, ai vreo problemă? Te pot ajuta cu ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu zau ? .. este doar impresie .. :cheers:

 

Cand o sa am un pic de timp am sa pun inregistrarea in care se vede clar ca e urcare .. :friends:

 

Si oricum nu a fost degeaba .. macar am fost la drum .. un grup de 12 motociclete 1 masina si 21 de persoane .. :blbl:

 

Nu am frecat-o acasa degeaba .. :banana:

urcarea asta- i in ochii vostri...sau nu ati auzit de iluzie optica,formele de relief care induc in eroare privirea.Daca este cum spuneti voi e doar o chestie pur distractiva.Pana acum niciun om mai cu scaun la cap nu si-a batut capul sa masoare cu aparate speciale chestia asta,paranormala cum ziceti voi. In final nici fenomenele ciudate din triunghiul Bermudelor nu a fost inca elucidate.De ce ar elucida fenomenul la care ati participat voi? Ramane poate sa-l elucidati voi.Asteptam rezultatele. Vedeti ca mai este unul langa Oravita. Este un indicator la o rascruce de drumuri ,dirijeaza traficul greu,la fel,acolo sant doua pante si ai aceiasi senzatie,de urcare in panta. Deci nu mai luati fenomenul in serios ci doar ca distractie. Buna chestia cu drumul dar nu crede ca doar daca tu iesi undeva cu inca cativa restul stau acasa.Nu cred ca esti in fapt ca sa dai cu presupusu care unde a fost sau nu in week-end! Numai bine!

post-23049-1220379693_thumb.jpg

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep prin a spune ca acest post nu este un semn de solidaritate cum cred unii, dar cand am intrat eu pe forum am fost tare incantat sa vorbesc despre MOTOCICLETE, se pare ca mai nou forumul a devenit un neam de messanger, hi5 si altele, avand in vedere faptul ca postam doar pentru a ne creste numarul posturilor, sau postam pentru a ne lua de unul si de altul prin atacuri directe si personale, lucru care mi se pare foarte limitat, imi pare rau ca s-a ajuns asa. Nu vreau sa creada nimeni ca acesta este un mesaj adresat unei singure persoane, nu este, este doar o mica atentie in speranta ca vom reveni la ideea forumului sau macar a topicului.

 

:cheers: :banana: :blbl:

 

.. daca ai fi citit acest post de la inceput, poate ai fi inteles ca discutam,dezbatem si chiar testam si alte chestii .. cu referire la motoare sau nu ..

.. daca vrei doar motoare, vezi ca gasesti alte zeci de posturi pe pagina prinicipala .. :lol:

 

.. nu stiu cine v-a mintit ca unii dintre noi scriu doar "pt a creste numarul de posturi" ..

.. de unde aberatia asta ? ..

.. aduce vreun castig numarul de posturi ?

.. daca da, spuneti-mi fratilor, ca fac un soft care-mi face posturi automat si ma umplu de bani ! ..

.. fiti seriosi , ce draq .. ;)

 

.. nimeni nu cred ca are intentia sa se ia de unul sau altul ..

.. dar daca observ jigniri "ascunse printre randuri" .. comentarii cu iz dezgustator .. vorbe in vant fara justifficari .. s.a.m.d. .. e normal sa ma iau de ei .. indiferent de sex,varsta, religie etc. ..

.. asa ca fratilor .. ce semanati .. aia culegeti ..

.. cui nui place .. EXIT :lol:

 

 

 

 

Tinere, ai vreo problemă? Te pot ajuta cu ceva?

 

 

Da .. am o problema .. cu comentarile puerile .. dar dupa o anumita varsta ar trebui sa aibe continut .. dar oberv ca-ti lipseste cu desavarsire .. :friends:

 

Asa, si ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ma, lasati prostiile si uitati-va la viitorul motocicletelor de oras!!..http://www.youtube.com/watch?v=cV4HdsDZX6c&NR=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :rolleyes: :ph34r:

 

.. daca ai fi citit acest post de la inceput, poate ai fi inteles ca discutam,dezbatem si chiar testam si alte chestii .. cu referire la motoare sau nu ..

.. daca vrei doar motoare, vezi ca gasesti alte zeci de posturi pe pagina prinicipala .. :P

 

.. nu stiu cine v-a mintit ca unii dintre noi scriu doar "pt a creste numarul de posturi" ..

.. de unde aberatia asta ? ..

.. aduce vreun castig numarul de posturi ?

.. daca da, spuneti-mi fratilor, ca fac un soft care-mi face posturi automat si ma umplu de bani ! ..

.. fiti seriosi , ce draq .. :P

 

.. nimeni nu cred ca are intentia sa se ia de unul sau altul ..

.. dar daca observ jigniri "ascunse printre randuri" .. comentarii cu iz dezgustator .. vorbe in vant fara justifficari .. s.a.m.d. .. e normal sa ma iau de ei .. indiferent de sex,varsta, religie etc. ..

.. asa ca fratilor .. ce semanati .. aia culegeti ..

.. cui nui place .. EXIT :P

 

 

 

 

 

 

 

Da .. am o problema .. cu comentarile puerile .. dar dupa o anumita varsta ar trebui sa aibe continut .. dar oberv ca-ti lipseste cu desavarsire .. :D

 

Asa, si ? :P

 

Imi pare rau dar nu prea ai inteles ideea, dar sincer am observat ca iti place cearta luand ca exemplu si ultimul tau post, cum ai spus tu : de la o anumita varsta etc. eu zic ca de la o anumita varsta ar trebui sa fim mai toleranti, mai intelegatori, mai sociabili, nu cu ghearele pregatite. Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar nu prea ai inteles ideea, dar sincer am observat ca iti place cearta luand ca exemplu si ultimul tau post, cum ai spus tu : de la o anumita varsta etc. eu zic ca de la o anumita varsta ar trebui sa fim mai toleranti, mai intelegatori, mai sociabili, nu cu ghearele pregatite. Numai bine !

 

Care idee mai copile ? .. ca aici ii loc de jigniri si comentarii dezgustatoare la adresa motociclistilor ? :rolleyes:

 

Imi pare rau .. dar nu tolerez .. oricat de intelegator si sociabil sunt .. :D

 

Exista un proverb pentru voi .. cica vorba-i de argint .. da tacerea-i de aur .. :ph34r:

 

Daca nu stii sa spui ceva calitativ, placut, constructiv, interesant, sau chiar hazliu dar cu gust .. mai bine taci .. ca pari mai destept .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se ia un chibrit, se constata ca acesta are 2 parti, partea de sus si partea de jos.

se ia chibritul si se rupe in doua, se studiaza. se constata ca acesta este acum in 2 bucati, partea de sus is partea de jos. partea de sus in sine are 2 parti , partea de sus a partii de sus si partea de jos a partii de sus, de asemenea partea de jos are si ea 2 parti, partea de sus a partii de jos, si respectiv partea de jos a partii de jos.

 

 

S-A STRIGAT BINGO !!! (din nou)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se ia un chibrit, se constata ca acesta are 2 parti, partea de sus si partea de jos.

se ia chibritul si se rupe in doua, se studiaza. se constata ca acesta este acum in 2 bucati, partea de sus is partea de jos. partea de sus in sine are 2 parti , partea de sus a partii de sus si partea de jos a partii de sus, de asemenea partea de jos are si ea 2 parti, partea de sus a partii de jos, si respectiv partea de jos a partii de jos.

 

 

S-A STRIGAT BINGO !!! (din nou)

 

 

Si daca il rupi in 3 ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca il rupi in 3 ? :D

....daca-l rupi in 3?...l-ai stricat!!!!... :rolleyes: :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: Zoltan ! :ph34r:

 

Iata .. in sfarsit .. inregistrarea de la excursia din 31 August la Tilecus .. :P

 

A fost frumos .. iar senzatia de la deal e tare .. indiferent de cauzele fenomenului .. :D

 

:D Zoltan ! :P

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci genial filmuletul...

si in legatura cu calcularea unghiului pantei se poate face cu un pahar cu apa pt cei carcotasi :rolleyes:

 

is curios daca dealu are forta sa traga si camioane sau masini mai grele! :ph34r:)

 

sa vedem transpira de oboseala sau se da batut!

 

ZOLTAN! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care idee mai copile ? .. ca aici ii loc de jigniri si comentarii dezgustatoare la adresa motociclistilor ? :rolleyes:

 

Imi pare rau .. dar nu tolerez .. oricat de intelegator si sociabil sunt .. :D

 

Exista un proverb pentru voi .. cica vorba-i de argint .. da tacerea-i de aur .. :ph34r:

 

Daca nu stii sa spui ceva calitativ, placut, constructiv, interesant, sau chiar hazliu dar cu gust .. mai bine taci .. ca pari mai destept .. :D

 

Ok, am inteles, te-am suparat, chit ca nu a fost cu intentie, eu unul voi incerca sa evit jigniri si comentarii dezgustatoare la adresa motociclistilor. Lasand asta la o parte, frumos filmuletul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, am inteles, te-am suparat, chit ca nu a fost cu intentie, eu unul voi incerca sa evit jigniri si comentarii dezgustatoare la adresa motociclistilor. Lasand asta la o parte, frumos filmuletul.

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...