Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

:) Zoltan ! :)

 

Te simti ? .. :) :D

 

Apropo .. ce-ai facut cu Sergiu (JVC) azi noapte ? .. (sau ce n-ai facut ;) ) .. ca dimineata, la 4:30 , s-a apucat sa scrie "ABERATII" pe toate topicurile ? :D

 

 

:)

 

:) Zoltan ! :)

 

 

ZOLTAN

 

 

Cred k c fac eu cu Sergiu sau fac nu ar trebui stiti :) sa suparat doar pt c i-a scris Florian.................intradevar poza aia ii cam aiurea dar dupa parerea mea amandoi au cam exagerat,iar dk pt o asemenea chestie merita stricata o prietenie mi se pare aiurea..........sper k totul sa se rezolve cat mai ok posibil:peace:

 

 

 

ZOLTAN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ZOLTAN

 

 

Cred k c fac eu cu Sergiu sau fac nu ar trebui stiti :) sa suparat doar pt c i-a scris Florian.................intradevar poza aia ii cam aiurea dar dupa parerea mea amandoi au cam exagerat,iar dk pt o asemenea chestie merita stricata o prietenie mi se pare aiurea..........sper k totul sa se rezolve cat mai ok posibil:peace:

 

 

 

ZOLTAN

 

:) Zoltan ! :)

 

Asta n-am inteles : :)

 

" Cred k c fac eu cu Sergiu sau fac nu ar trebui stiti " :)

 

A se intelege fac = fuck ? :D

 

Sau " Cred k c fac eu cu Sergiu sau fac nu, ar trebui stiti ? :P

 

Hmmm .. ar trebui să stim ? Bine .. deci .. ce faceti ? :P

 

============================================

 

Fratilor .. lăsati "galseava" ! .. ăstai topic de brainiaci si de râs ! ;)

 

Nu de "seartă" ! :)

 

Tră să vă dati "zama" că-s glume ! :D

 

Râdem si "trese" ! :D

 

Cui nui "trese", să pună la fund că "cresce" ! :D

 

 

 

:) Zoltan ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Zoltan ! :)

 

Asta n-am inteles : ;)

 

" Cred k c fac eu cu Sergiu sau fac nu ar trebui stiti " :)

 

A se intelege fac = fuck ? :D

 

Sau " Cred k c fac eu cu Sergiu sau fac nu, ar trebui stiti ? :)

 

Hmmm .. ar trebui să stim ? Bine .. deci .. ce faceti ? :)

 

============================================

 

 

 

 

Am inteles k acesta este un topic de ras......si sincer chiar ma amuza ceea ce scrieti voi p aici.................chiar nu ma supar pt nimica c apare scris p aici................a and by the way nu ma simt una din blondele p baza carora se fac bancuri si mistouri,eu una chiar savurez bancurile cu blonde,chiar stiu o multime. :)

Si in legatura cu c am scris mai sus legat de Sergiu:e problema mea ce fac eu cu el sau nu fac,acum ai inteles?????Dk nu iti explic p terasa :)

 

 

ZOLTAN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Promit ca am sa incerc sa scot si poza aia , si NU VA MAI DERANJEZ pe topicu asta,daca v-am deranjat.

...chiar te rog!...scoate-o si .....nu ne mai deranja!...

 

iar dk pt o asemenea chestie merita stricata o prietenie mi se pare aiurea...

...ce prietenie?..era doar o amicitie, era!...prietenie si amicitie sunt termeni diferiti si sunt diferente mari intre cele 2 denumiri!...

 

fara suparare, florian ii singuru care incearca sa tina regionala noastra curata... intra la altii sa vezi ce nebunie ii :D

...gata, nu ma mai intereseaza!...sa se umple de rahat tot aradul, I dont give a shit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu deschideti voi un topic nou,unde sa va impartiti datoriile. Peste tot dau numai de voi indiferent de tema topicului... ;)

...chiar si PM ar fi bine!...dar unde este fun-ul atunci?...toata lumea tre sa se distreze!!.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles k acesta este un topic de ras......si sincer chiar ma amuza ceea ce scrieti voi p aici.................chiar nu ma supar pt nimica c apare scris p aici................a and by the way nu ma simt una din blondele p baza carora se fac bancuri si mistouri,eu una chiar savurez bancurile cu blonde,chiar stiu o multime. :)

Si in legatura cu c am scris mai sus legat de Sergiu:e problema mea ce fac eu cu el sau nu fac,acum ai inteles?????Dk nu iti explic p terasa :)

 

 

ZOLTAN

 

 

:) Zoltan ! :)

 

Wow :) .. imi explici la terasa ? :D .. mmm .. cu detalii picante ? ;) .. mmm .. o sa-mi iau popcorn si cola ! :D .. dar fara CNA , ok ? :D :D ..

 

:) Zoltan ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Zoltan ! :)

 

Wow :) .. imi explici la terasa ? :D .. mmm .. cu detalii picante ? :) .. mmm .. o sa-mi iau popcorn si cola ! :D .. dar fara CNA , ok ? :) :D ..

 

:) Zoltan ! :)

 

 

Sorry dar eu p acolo prea curand nu mai apar

 

care bancuri ? e realitate toate ;)

 

 

Dk u asa crezi foarte bine..................dar afla k p lumea ast aexista si blonde inteligente sau destepte...............asa k nu mai vorbi in necunostinta de cauza,ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gaseste-mi tu creierul la plante si eu ti-l manc :D dar daca eu am dat raspuns gresit de ce nu binevoiesti de a-l da pe cel corect ? :)

 

 

,, inghe scrie ca plantele n-au creier?'' -unde ,,inghe'' nu se refera la inghetata...vroiam sa zic ,,unde'' ...numai ca imi place sa folosesc, uneori, regionalisme, ca sa par ,,poligloata''. Nicaieri nu scrie ca plantele ar avea, sau nu, creier... Iar daca cineva m-ar plati cu minutul ....probabil as afla. Am zis minut pentru ca ,,taim iz mony''...iar in mai putin de o ora mi-as comanda belet spre Stockholm sa incasez Nobelu' (asta inseamna suficient cat sa ma simt romantic de fericita restul vietii)... nu sa expun teoria publicului larg.... Conclujan: nu sti nime daca plantele au creier, suflet , aura, ciacre, si alte minunatii... Stim doar ca pot face fructe lunguiete la dimensiuni comparabile.....Si oricat ai urla ....nu arunca cu ele dupa tine... Asta nu insemna ca n-au creier... poate o fac de-a naibii!!! Ca nu-s obediente!!!! ;) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Zoltan ! :)

 

Wow :) .. imi explici la terasa ? :D .. mmm .. cu detalii picante ? :) .. mmm .. o sa-mi iau popcorn si cola ! :D .. dar fara CNA , ok ? :) :D ..

 

:) Zoltan ! :)

;) ar fi chiar interesanta discutia daca ar fi si CNA-ul :D pe faza... insa NU..mai bine nu :D

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce? De ce? Doamna Teo e minora???? E liber la OTV ;) :) :)

hehe nu e minora.eu ma refeream la altceva...si highlander cred ca stie :) :)

 

intrebarea serii:de ce oglinda retrovizoare la Opel,are pe spate jumate striatii,jumate finisata?

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebarea serii:de ce oglinda retrovizoare la Opel,are pe spate jumate striatii,jumate finisata?

 

a mea!!!!!!! la prima ora iti pun poza...........anti reclama: nu mergeti niciodata la ,,doi amici''-tinichigerie auto in micalaca!!!!!!

 

 

a mea!!!!!!! la prima ora iti pun poza...........anti reclama: nu mergeti niciodata la ,,doi amici''-tinichigerie auto in micalaca!!!!!!

 

Si daca te fute grija.... (am vazut autorul postului ulterior)... ma descurc cum vreau....finisat...nefinisat... Am o vorba: pe ficatul meu/pancreas/stomac/plamani.....fac ce vreau....finisez ce vreau, cum vreau, cat vreau........mai ales daca o fac pe banii mei!!!!

 

 

intrebarea serii:de ce oglinda retrovizoare la Opel,are pe spate jumate striatii,jumate finisata?

 

Pentru cultura ta.... ambele oglinzi retrovizoare sunt ,,striate'' .... si ce? ... nu suntem pe situl ,,OPEL'' ...si imi ,,striez'' masina cum vrea muschiul... si chiar nu ma intereseaza.... asta pentru ca am bilute.... ma-ntere MOTO in aceasta zona... pentru ca din 20 aug. voi incepe scoala MOTO....inteleji? MOTO!!!!

Si ca am bile sa imi cumpar MOTO!!!!

Pe langa OPEL!!!

gata......

 

 

intrebarea serii:de ce oglinda retrovizoare la Opel,are pe spate jumate striatii,jumate finisata?

 

oglinda care....ca-s doua.....si ambele sunt zgariate.............

 

 

hehe nu e minora.eu ma refeream la altceva...si highlander cred ca stie :) :D

 

 

,, impartim ca fratii'' intelegem si noi...aia mai batrani ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mea!!!!!!! ......

 

 

:) Zoltan :)

 

 

WOW ;) :) :)

 

.. explica-mi si mie .. cum reusesti sa-ti raspunzi tie in acelasi post ??? .. :D

.. sau de ce raspunzi in acelasi post de 3 ori la aceasi intrebare ? .. :D

 

:) :D

 

 

:) Zoltan :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ar fi chiar interesanta discutia daca ar fi si CNA-ul :) pe faza... insa NU..mai bine nu :)

....citat:.."Promit ca am sa incerc sa scot si poza aia , si NU VA MAI DERANJEZ pe topicu asta,daca v-am deranjat."...ai promis!...de ce nu te tii de cuvint? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scopul clubului : .. cunostinte SF, .. descoperiri SF si .. tone de ras !

 

aaaa....

 

Devine CACAREALA!! adica CA.CA.RE.A.LA!

 

1 la mana: cititi si nu mai deviati de la topic

2: daca aveti probleme de rezolvat va intalniti in oras si le rezolvam, daca nu se pot rezolva in oras,

merem toti pe camp si ne batem ori facem un picnic, si daca nici pe camp nu`i bine, merem la motoru la sala de box si

se face meci in ring da tot se rezolva. chiar nu are rost sa ne batem tastele aiurea cu certuri de copii mici

(aici ii vizat JVC-u)

 

Problema ii ca devine o cearta generala pe toate topicurile de aci din arad... si chiar ii fara rost...

 

nu deviati de la problema cu motociclismu si toate cele ca pana una alta suntem toti in aceeasi oala,

si daca te gandesti ca ajunji in pana pe marjinea drumului undeva la dracu si singuru care trece si te poate ajuta

ii unu cu care tu "te`ai luat in gura" pe forum... nu o sa iti cada bine

 

deja chiar se deviaza aiurea. sau mai bine, daca aveti probleme de rezolvat intrati pe regionale la bucuresti sau la suceava sau chiar craiova

mie egal de ei... si umpleti la ei forumu si inboxu`.

 

si nu, nu vreau sa `mi schimb setarile sa nu mai primesc mail. asa ca sa nu aud carcotasi aiurea ca nu`mi pasa!!

 

asa ca gata ca ii aiurea...

 

Stima, Respect si

ZOLTAN! :D

 

Ciobanujr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule valy...eu am spus ca am terminat cu prostiile...citeste ultimele mele posturi. cred ca am fost OT...despre ce se discuta... in schimb citeste postul cu nr168 si vei observa cine continua prostia si isi cere singur Reply, dar nu va mai primi :D. si acum e interesanta logica ta...oare de ce suna pt mine mesajul tau de mai sus. in fine...esti si tu ca multi alti..vezi doar efectele ..nu vezi si cauza. hai sa fim OT odata ca m-am saturat...suna si pt colegu'

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa....

 

Devine CACAREALA!! adica CA.CA.RE.A.LA!

 

 

 

Problema ii ca devine o cearta generala pe toate topicurile de aci din arad... si chiar ii fara rost...

 

Subscriu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Zoltan ! :)

 

Alooooo .. asta e topicu meu .. :D

 

Se interzice .. prin decretul nr. 734652896 warp la puterea 567338, 4567(5) sin 563784 .. a se posta OFF TOPIC !!!! ;)

 

Amenda .. 9826487473456347563485734972 ani lumina parnaie .. :)

 

Tentativa se pedepseste !!!! :)

 

:) Zoltan ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Zoltan :)

 

 

WOW ;) :) :)

 

.. explica-mi si mie .. cum reusesti sa-ti raspunzi tie in acelasi post ??? .. :D

.. sau de ce raspunzi in acelasi post de 3 ori la aceasi intrebare ? .. :D

 

:) :D

 

 

:) Zoltan :)

 

Pentru ca am BRAIN!!! si merit a fi acceptata ....That's enough????

aaaa ZOLTAN!!!

 

domnule valy...eu am spus ca am terminat cu prostiile...citeste ultimele mele posturi. cred ca am fost OT...despre ce se discuta... in schimb citeste postul cu nr168 si vei observa cine continua prostia si isi cere singur Reply, dar nu va mai primi :D. si acum e interesanta logica ta...oare de ce suna pt mine mesajul tau de mai sus. in fine...esti si tu ca multi alti..vezi doar efectele ..nu vezi si cauza. hai sa fim OT odata ca m-am saturat...suna si pt colegu'

 

Asta s-a luat dupa mine!!!! Cu ,,Domnule''!!.... pana acum toata lumea se ,,porcea'' spunandu-si ,,tu'' . Am aparut eu... a venit si maimuta dupa mine.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca am BRAIN!!! si merit a fi acceptata ....That's enough????

aaaa ZOLTAN!!!

 

 

 

Asta s-a luat dupa mine!!!! Cu ,,Domnule''!!.... pana acum toata lumea se ,,porcea'' spunandu-si ,,tu'' . Am aparut eu... a venit si maimuta dupa mine.....

 

DOMNULE VALY....ce parerea ai de postul acesta ??? highlander ...? cine o fi oare distinsa doamna ADRINEL? care scrie metallica(cica fan metallica :D) cu 2 T looool si HEVYmetal ;)) mda...ce sa mai zic.... imi pare rau sa iti comunic distinsa doamna...dar si tu vad ca esti PRAF....

PRAF ESTI....ceva constructiv nu mai gasesc..decat jigniri de la niste anonimi. numa'bagareti de seama se aduna pe aici,numa'sa comentati la ce scrie unu sau altu stiti. Sper ca intelegeti de ce m-am enervat asa de cateva zile... NUMA COMENTARII inutile la adresa unuia sau altuia.ce drecu...doar suntem bikeri amici si unii chiar prieteni. de ce le place unora sa faca p..a mare pe aici ?asta fac..intra pe forum numai sa caute ce scrie unu si altul si sa le comenteze.din asta se hranesc... hai gata... treceti ON TOPIC si lasa prostiile adrinel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DOMNULE VALY....ce parerea ai de postul acesta ??? highlander ...? cine o fi oare distinsa doamna ADRINEL? care scrie metallica(cica fan metallica :)) cu 2 T looool si HEVYmetal :)) mda...ce sa mai zic.... imi pare rau sa iti comunic distinsa doamna...dar si tu vad ca esti PRAF....

PRAF ESTI....ceva constructiv nu mai gasesc..decat jigniri de la niste anonimi. numa'bagareti de seama se aduna pe aici,numa'sa comentati la ce scrie unu sau altu stiti. Sper ca intelegeti de ce m-am enervat asa de cateva zile... NUMA COMENTARII inutile la adresa unuia sau altuia.ce drecu...doar suntem bikeri amici si unii chiar prieteni. de ce le place unora sa faca p..a mare pe aici ?asta fac..intra pe forum numai sa caute ce scrie unu si altul si sa le comenteze.din asta se hranesc... hai gata... treceti ON TOPIC si lasa prostiile adrinel

 

 

 

 

Draga JVC, haide sa facem un pic de istoric, poate asa se lumineaza si mintea ta putin, eu personal sunt inscrisa pe acest forum din anul 2005, in acelasi an cu Taca si cu Florian, daca stau bine sa ma gandesc cred ca eu am fost prima.... ;) ......nu asta e important, problema e ca acum doi ani cand s-a infiintat Regionalele, Florian s-a certat aproape o luna cu administratorii acestui site pentru ca Regionala Arad sa existe asa cum e ea acum.....Vezi tu JVC, Florian si-a castigat dreptul de a face ce cometariu vrea pe acest forum, nu mai punem anii de aventuri si peripetii pe doua roti, atat in tara cat si peste hotare......in loc sa te certi, mai bine roaga-l sa iti povesteasca cateva din ele,........sunt super :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...