Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

:D Zoltan ! :D

 

Ieri au fost cu noi 5 kawa verzi, noroc ca nu ia mancat vaca .. :D

 

Cum sa ne manance ?? cand era doar o singura hayabusa ? putea manca doar pe unu... DAR 5 ?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai sa va pun cateva poze cu busa alba daca tot insistati in prostie.

 

Foarte bine arata Hayabusa pe alb dar una ai zis si alta ai facut............io zic ca viteza maxima ii de 280 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Si cu asata am incheiat subiectul din punctul meu de vedere!!!

 

o noapte linistita tuturor :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laci, imi cer scuze pentru a face o mica rectificare:

Nu e nevoie ca aceasta viteza sa fie constanta, ci viteza medie pe distanta de 46km.

 

 

Da .. corect .. dar daca avea media de 395 km/h insemna ca in unele portiuni peste 400 km/h .. iar in altele sub 395 km/h .. :D

Deci eu am spus minimul necesar, adica 395km/h constant .. oricum sunt aberatii .. :D

 

hai sa va pun cateva poze cu busa alba daca tot insistati in prostie.

 

Deci .. danialexxa hayabusa .. va prezinta hayabusa mea .. caci a pierduto la pariu prin neprezentare .. :D

Dar cum nu am nevoie de 2 hayabuse .. o voi vinde .. ieftin sa mearga .. cine liciteaza ? .. incepem la 1000 e .. a zis cineva 1100 ? :D

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da .. corect .. dar daca avea media de 395 km/h insemna ca in unele portiuni peste 400 km/h .. iar in altele sub 395 km/h .. :D

Deci eu am spus minimul necesar, adica 395km/h constant .. oricum sunt aberatii .. :D

 

 

 

Deci .. danialexxa hayabusa .. va prezinta hayabusa mea .. caci a pierduto la pariu prin neprezentare .. :D

Dar cum nu am nevoie de 2 hayabuse .. o voi vinde .. ieftin sa mearga .. cine liciteaza ? .. incepem la 1000 e .. a zis cineva 1100 ? :D

 

 

Dau eu 1150 si un pechinez :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau eu kawawsaki`u la schimb sa ai si ceva cu consum de 4% urban, mai sta si petrom`u linishtit de la atatea bushe :D

 

 

Doar daca e ZX14 .. nu de alta, dar il vand mai bine .. poate la Sergiu .. ca sal mai pot vedea in oglinda macar .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine arata Hayabusa pe alb dar una ai zis si alta ai facut............io zic ca viteza maxima ii de 280 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Si cu asata am incheiat subiectul din punctul meu de vedere!!!

 

o noapte linistita tuturor :blbl: :huh: :eek:

 

 

Testele noastre de brainaici conclud urmatoaele : :D

 

285 pe bord = 276 pe GPS

300 pe bord = 276 pe GPS

 

Rezulta GPS (Mio) nu stia mai mult. :D

 

Dar tocmai am gasit un filmulet pe youtube, cu o hayabusa netunata dar nelimitata prins de RADAR la 336 km/h .. !!! :D

 

Deci chiar daca bordul minte cu 10-15 km, ala tot avea cel putin 320 km/h ! :D

 

Intrebare : De ce nu a mers GPS peste 276 ? Care GPS ar fi oare bun ? :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=9amShI8-XYY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nene ... cand so inventat etalonu de viteza, MIO era ala care o impus standardu ... hai ca sunteti simpatici :D

 

 

lasati aparatele astea imprecise, si luati date concrete de radare de pe circuite controlate.

 

 

 

SI cumparativa kit`ul ghostrider de 499 cai la busha cu numai vreo 13.000 de euro creca era.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci genial filmuletul...

si in legatura cu calcularea unghiului pantei se poate face cu un pahar cu apa pt cei carcotasi :kiss:

 

is curios daca dealu are forta sa traga si camioane sau masini mai grele! :huh:)

 

sa vedem transpira de oboseala sau se da batut!

 

ZOLTAN! :scratch:

 

 

:) Zoltan ! :unsure:

 

 

http://www.metacafe.com/watch/yt-BqbyXrG1R...non_in_moldova/

 

 

:P Zoltan ! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja am primit 1150 .. next ? :kiss:

 

 

1200 dar vreau evacuare dubla :scratch:

 

1300 plus o protectie supratensiune cu montaj cu tot :)

 

 

1500 euroi....cash banu jos......!!!!!

 

 

dar o singura conditie .....vreau bord electronic !!! :unsure: :P :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ideea asta cu licitatia. Daca sunt multumit de pretul la care se va ajunge vand motoreta si fac cinste de 200 euro bere pe terasa ca-mi pot lua modelul nou, si cum ce e scris ramane scris , si chiar unul baut stie sa citeasca si nu se subintelege altceva, va pot ura sa-i dati tot inainte.

 

Ideea e foarte buna cu licitatia, nici nu mi-a trecut prin minte asa ceva. :) :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ideea asta cu licitatia. Daca sunt multumit de pretul la care se va ajunge vand motoreta si fac cinste de 200 euro bere pe terasa ca-mi pot lua modelul nou, si cum ce e scris ramane scris , si chiar unul baut stie sa citeasca si nu se subintelege altceva, va pot ura sa-i dati tot inainte.

 

Ideea e foarte buna cu licitatia, nici nu mi-a trecut prin minte asa ceva. :) :scratch:

 

 

Mie mi se pare ca e o cacealma.Hotarati-va...care o vindeti?!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...2 hectare de pamint pe luna si 3 vaci gravide???...eh, ce zici v-am luat pe toti? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...