Sari la conținut

Accident Sighisoara


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

acu 1 ora...sighisoara...in fata benzinariei mol...un r1 auriu cu numere de sibiu rupt

militienii faceau masuratori......dupa cum arata motoru .....motociclistul nu poate fi bine

daca stie cineva mai multe vreau sa aflu si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu 1 ora...sighisoara...in fata benzinariei mol...un r1 auriu cu numere de sibiu rupt

militienii faceau masuratori......dupa cum arata motoru .....motociclistul nu poate fi bine

daca stie cineva mai multe vreau sa aflu si eu

am trecut aseara pe acolo imediat dupa ce s-a intamplat , motorul era praf. roata fatza era bagat intre carene cu furca stramba etc...nu ne-a lasat militia sa oprim fiind chiar enervanti in zelul lor de a evacua zona. dandu-mi cu presupusul ma gandesc ca e o situatie de neacordare de prioritate a unei masini care iesea din benzinarie in DN. nu am reusit sa aflu mai multe , sper ca baiatul sa fie ok...

asa....soso... am trecut iar pe langa locul tau cu noroc...concluzia mea e ca le datorezi celor de la drumuri un stalp de indicator fiindca e cam stramb ala pe care l-ai sters cu coastele....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba de Mircea cu motocicleta CBR 600 F 3 auriu cu negru din Sighisoara. Din fericire el a scapat aproape nevatamat, acuza doar ceva dureri la coaste, insa motocicleta este dauna totala. Era costumat full. Cauzal accidentului?? Vechiul sablon. Neacordare de prioritate. Replica soferului: nu l-am vazut. Un Golf 2 care vroia sa intre la benzinarie i-a taiat calea, el circuland pe banda 1 regulamentar. (a se intelege inclusiv viteza) Multa sanatate si bafta la recuperarea pagubei.

Editat de NightShadow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un F3 dar greu se putea recunoaste modelul in halul in care arata de asta a crezut Sorin ca e R1. Si da a fost accident pentru ca epava este la mine in curte. Din fericire nu e cazul de RIP.

Editat de NightShadow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar' uan sau F3?Accident sau nu?Raman pe OTV...praf!

imi asum responsabilitatea pt confuzia creata vis a vis de marca motorului. eu am trecut printre primii pe acolo si l-am sunat pe sorin spunandu-i gresit ca e vb de un r1. oricum din aspectul post accident, a fost greu de spus ce marca era. bine ca baiatul e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...