Sari la conținut

accident in galati


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

tocmai am auzit de la taica-miu ca ieri ar fi murit un motociclist pe bd. cosbuc in urma unui accident cu o masina in fata centrului de hematologie! stie careva ceva?? taica-miu nu stie ce motor era, doar ca era facut praf!

 

tot ieri a murit si un mopedist la curba de la bac, pe coborare dinspre faleza superioara! un prieten de-al meu mi-a spus si a ramas socat cand l-a vazut pe jos primul lucru care i-a trecut prin cap cand l-a vazut langa piciorul lui a fost sa-i zica sa se ridice, dupa aia a constientizat ca era mort si ii curgea sange din cap... era un copil intre 16 si 17 ani din cate am inteles!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spuneam eu intr-un alt post ca mopedistii sunt inconstienti, ca nu poarta nici macar casca....

 

Dumnezeu sa-l ierte.... :crack:

212824[/snapback]

Nu toti !!!

eu unul port si casca si manusi TOT TIMPUL !!!

poti sa intrebi !!!

deci,UNII mopedisti !!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well, ar trebui sa treci si tu pe la Arc din cand in cand :crack:

Sunt destui cu scutere care poarta, iar eu unul am moped, si port casca si cand nu e cald afara port si geaca de piele... Oricum fara blugi grosi si casca nu ma sui pe moped, cat o fi el de vechi si de slow :crack:

 

Nu vreau sa para ca un indemn la riposta, dar cuvantul UNII ar fi trebuit sa figureze de la inceput acolo :crack:

 

Oricum, D-zeu sa-l ierte pe cel cu moped :crack:

 

De motociclist se aude ceva ? Motobrand, sper ca nu e Marius sau Fanu' !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well, ar trebui sa treci si tu pe la Arc din cand in cand :crack:

Sunt destui cu scutere care poarta, iar eu unul am moped, si port casca si cand nu e cald afara port si geaca de piele... Oricum fara blugi grosi si casca nu ma sui pe moped, cat o fi el de vechi si de slow :crack:

 

Nu vreau sa para ca un indemn la riposta, dar cuvantul UNII ar fi trebuit sa figureze de la inceput acolo :crack:

 

Oricum, D-zeu sa-l ierte pe cel cu moped  :crack:

 

De motociclist se aude ceva ? Motobrand, sper ca nu e Marius sau Fanu' !!!

212850[/snapback]

 

Stiu ca porti casca.Am citit unul din posturile tale mai vechi si am vazut si poza cu casca. :crack: Imi cer scuze ca nu am scris direct UNII mopedisti. Mea culpa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca scuteristul a dat intradevar, coltzul.

Dar partea cu motociclistul de pe bd. cosbuc in fata centrului de hematologie nu e adevarata!

E vorba de deja clasicul accident cu o masina care a intors fara sa se asigure!!! :crack:

Motociclistul e in viatza!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt destui cu scutere care poarta, iar eu unul am moped, si port casca si cand nu e cald afara port si geaca de piele... Oricum fara blugi grosi si casca nu ma sui pe moped, cat o fi el de vechi si de slow :crack:

 

212850[/snapback]

 

Ma bucur ca sunt si oameni ca voi. La noi la Craiova sincera sa fiu nu stiu daca am vazut 2 pe scutere care sa aiba cel putin casca. Incepusem sa ma intreb daca e o lege ceva care interzice purtatul castii pe scuter. :crack:

Unde mai pui ca incep si motoristii sa mearga fara casca, ca deh, e vara, caldura mare... pana la colt merge si fara!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

hhhhahahahahhhh! nu e vorba ca poarta sau nu casca, nu intelegeti? e alegerea fiecaruia! e dreptul fiecaruia de a face ceea ce crede el! sa fiu eu sanatos ca de cate ori n-am mers in pielea goala si fara casca pe caldurile astea... oho! da' aveam cizme :crack: ca ma frig la tobe la jawa cand pun picioarele jos ca e prea inalta pt. mine! :crack:

 

brandule, care e ala de pe cosbuc mai pana la urma???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hhhhahahahahhhh! nu e vorba ca poarta sau nu casca, nu intelegeti? e alegerea fiecaruia! e dreptul fiecaruia de a face ceea ce crede el! sa fiu eu sanatos ca de cate ori n-am mers in pielea goala si fara casca pe caldurile astea... oho! da' aveam cizme :crack: ca ma frig la tobe la jawa cand pun picioarele jos ca e prea inalta pt. mine! :crack:

 

brandule, care e ala de pe cosbuc mai pana la urma???

213990[/snapback]

 

Parca n-ai fi galatzean... :crack:

E vorba de BEN (Bejan)! S-a ales cu moto varza iar el s-a julit destul de rau se pare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TU VORBESHTI SERIOS!!!

 

95 la suta dintre cei cu scutere shi mopeduri shi ciclomotoare nu poarta nici casca nici manushi!!!!

213992[/snapback]

 

FOARTE SERIOS

P.S.Intreaba-l p Jazy de pe forum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleantze familiei shi prietenilor scuteristului. Dumnezeu sa-l ierte. :D

 

Insanatoshire grabnica motociclistului.

 

PS: Oftopicilor, un coleg a murit shi altul este in spital. Putzin respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...