Sari la conținut

Festivalul Free Bikers Week -- Hunedoara


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

ACHIMOTO TEAM

Va invita sa participati la INTRUNIRE MOTO : ,, FREE BYKERS WEEK 2008 ".

Festivalul este dedicat tuturor motociclistilor cu SPIRIT LIBER si cu chef de distractie .

Marele ,, Tam Tam " va avea loc la 9 km de HUNEDOARA , in localitatea Nandru , in perioada 21 – 24 August 2008 ( de joi pana duminica , pt ca 1 saptamana intreaga era chiar prea mult )

 

Cei care vor face ZGOMOT vor fi :

TOPAZ

HAZARD ( fost Cash )

TEO MENESTRELU

SIMBIO

SLADE

SCRUM

 

 

Pe parcursul ,, MARII ADUNARI MOTOCICLISTE " puteti admira sau lua parte la urmatoarele concursuri si atractii :

 

Tiroliana , Drive test cu ATV-ul , Teren de motocros ,

Piscina cu doze de bere , Cioplitul butucuclui de lemn , Bautul berii cu paiul , Sumo ,

...multe alte surprize si distractii.. .

 

 

Cazare doar la cort ----- Mancare si bautura pe saturate .

Taxa de intrare este de 25 lei -- si veti primi o portie de mancare gratis .

 

 

Va asteptam la 4 ZILE DE DISTRACTIE SI NEBUNIE cum doar Motociclistii stiu sa faca !!!

 

 

Pt mai multe detalii : Achim Marius : achimoto_ro ; 0728290701 ; 0767997026

post-11187-1216917512_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

-- in curand vom posta si poze cu locatia , de altfel SUPERBA ...... , intre 2 versanti o valea superba brazdata de un parau ..... un peisaj magnific !! VA ASTEPTAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin cu un mic ajutor pentru cei care se vor aventura din alte orase , Traseul si respectiv Locul de Desfasurare care va avea loc in zona NANDRU, Jud Hunedoara ... Accesul dinspre localitatiile HD ,Hateg , Deva , Simeria ... Localnicii il mai numesc si ,,Valea Roatei,, accesul este pe un traseu relativ usor , peisaju` fiind chiar fainutz ....

post-12861-1217579443_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea se anunta frumoasa toata luna august.....Si oricum la voia buna si la distractia ce va fi....toata lumea se va simti bine

Vom pune si poze cu locatia si cu peisajele...(candva pe saptamana viitoare)....

 

Va asteptam cu intrebari si alte nelamuriri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah

eu as zice sa vii odata acs sa nu mai stai la mare. plang oamenii dupa tine aici. :)

 

Salutari de pe litoral ....... :D , de marti voi fi acasa , voi posta si pozele cu locatia , si va incepe numaratoarea inversa pt MARELE FESTIVAL ;) ......................................................VA ASTEPTAM in numar cat mai mare

 

 

RESPECT -----ASFALT USCAT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa depui actele pt parada la politie de pe acum....ca sa nu te trezesti ca se cacao pe ei si nu vo aproba....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va vom onora cu prezenta si o gasca din timisoara si din arad , am deschis si un topik sa vedem daca mai apare cineva .

 

succes la organizare si sa dea domnul sa vi se aprobe si PARADA ,

 

Ne vedem la festival ......ASFALT USCAT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor daca toata lumea se baga iaca moi baga si eu ca ar fii cazul sa avem si noi

o intrunire langa casa numa sa dea domnu sa nu se anuleze si asta in ultimul moment ca cea de la sibiu ce sa zic ne vedem la nandru :D ;) :) :) :) :) :) :) :) ne vedem in 21 asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FESTIVALUL moto se va tine indiferent de dificultatile aparaute pe parcurs !!!! ............

NU cred ca exista pe lumea asta ceva ce nu se poate face daca iti doresti cu adevarat , si daca iubesti ce faci !!!!

 

 

VA ASTEPTAM in numar cat mai mare !!!!

RESPECT ---- ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu am inca motor voi veni si eu,deabia prin septebrie incep sa fac cercetari dupa baietii care imi pot aduce si mie un motor,sper sa ma primiti si fara motor,iar daca nu,tot voi veni ca doar valea e mare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...