Sari la conținut

intrunire Carei


R@lly
 Share

Postări Recomandate

din cate am auzit eu de la prieteni se tine... si va incepe in data de 19 la strandul din satu mare, iar intrarea va fi 70.000 lei. apoi am inteles ca se va muta la carei. mai merge cineva din tara la aceasta intrunire? am auzit ca va fi ceva frumos, si organizatorii au pus la bataie si o motocicleta suzuki... printr-o tombola cu multe premii, da mai multe nu stiu nici eu. sunt asteptati si motociclisti din ungaria si din alte tari... da ramane de vazut daca va fi asa cum se spera. eu voi fi pe acolo, ca sunt din zona. aceste informatii le am doar de la niste prieteni, nu sunt oficiale, da pana maine sper sa aflu mai multe.

Editat de nelutzu_1981
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ,se tine intrunirea si incepe de joi 18 aug....www.vikingmc.ro

B.

219099[/snapback]

 

Blackrider dak sti tu mai multe zi-mi si mie pt ca acel link nu m-a lamurit bine .

M-ar interesa exact cum se ajunge la destinatie , care sunt conditiile : campare , apa calda , etc . Sau daca stiti un numar de telefon al organizatorului ar fi super .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... intrunirea incepe pe 18 aug, iar strandul din satu mare e in oras, pe drumul spre baia mare, partea dreapta a somesului. sunt ceva cabanute de lemn ce se pot inchiria, in incinta strandului, da sigur nu au apa calda... trupe invitate blackbeers, knock out, rollscream, bluestrain, desperado, sterbinszky, csabcsi, ganxta zolee es akartel. Alte puncte din program: concursuri, erotic live show, lupte in namol, streetfight, focuri de artificii si multe alte surprize. cam atata stiu eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai as veni si io da' se suprapune cu stuffstock-ul, si park mai degraba m-as duce acolo decat la Carei; pt k la intruniri am tot fost anu asta da la un festival rock de amploarea astuia in romania.... mai rar. :unsure: Oricum, ne vedem la Brasov sigur. :bounce: :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma nu pune nimeni poze ?????????

eu am fost da fara aparat ... ;(( si vreau musai poze ca a fost excelent

 

cu ocazia asta multumesc si felicit organizatorii !!!

229280[/snapback]

 

http://photomoto.go.ro/

 

Ps.Nu am alte fotografii pt ca nu am putut sa ajung decat Sambata

 

:crack:

Editat de BlackBone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...