Sari la conținut

Era sa intru intr-o Dacie


reptile
 Share

Postări Recomandate

Merg linistit cu 35-40 si vad unu cu o Dacie rosie cu numere de Timisoara ca vrea sa intre pe sosea din stanga mea,las putin de acceleratie,el se opreste si cand eram aproape de el trece de mijlocul soselei (cu a banda pe sens) si in fata mea era parcat un tir si nu aveam pe unde sa trec,am franat violent spate,tras stanga de ghidon si accelerat si am reusit sa ma strecor printre dacie si tir.Pana sa intor eu (mai venea masini din fata) asta s-o pierdut. :crack: era sa uit,am si claxonat cand l-am vazut ca vrea sa intre :blbl: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dak-s prosti ma. F***i in ..... si ******* sa-mi*** :D Numai :crack: pt toti soferii de cacao cu ura pt motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca nu posteaza toti motociclistii de fiecare data cand le taie fatza o masina, mai ales in bucuresti, ca ar trebui deschisa o sectiune separata :-)

219933[/snapback]

 

fa un calcul:

"cati forumisti bucuresteni sunt" x "3-4ori/zi[in medie]"

si o sa te sperii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza clasica as putea spune... te-a vazut omu ca incetinesti, a zis ca poate sa se bage, ca il lasi. Trebuie sa intri hotarat si fara sovaieli in intersectii ca altfel uite ce iese..

219888[/snapback]

Pei nu era intersectie,si sunt la prima faza din asta,de aceea am postat,si am sters cu pantalonul roata de la tir,am trecut printre ei la centimetri,de taiat fata mi-or mai taiat de multe ori dar niciodata sa ajung cu piciorul in ceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la inceput mergeam la marginea dreapta a benzii ca sa le fac loc la conservari

dar m-am lecuit repede pt ca te baga in sant

 

trebuie ocupata banda pe mijloc

n-au decit sa claxoneze cit vor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza asemanatoare pe Poetului... meream linistit pe sensul meu.. la un moment dat, de pe o straduta pe partea STANGA, iese o tanti cu o dacie, se opreste, ma vede, si cand mai aveam 10 -15 metri pana la ea accelereaza bagadu-se fix spre mine :crack: . Io n-am apcat macar sa franez, doar m-am aplecat pe dreapta, evitand-o pe tampita la cativa centimetri... apoi am frant...ea a trecut linisitia mai departe, io m-am enervat, am plecat dupa ea, am ajuns in dreptul ei la gem si am intrebat-o daca e normala la cap... la care ea: "Ce bah, n-ai loc sau ce????" :D

 

Va dati seama ca am vazut rosu in fata ochilor, am depasit si am incetinit facandu-i semn sa opreasca sa ii explic io ceva... riscand sa treaca vaca cu utilaju peste mine... nu m-a lovit, da a fost jmeckera, adica a asteptat sa ne intersectam cu o straduta si in spatele meu a virat imediat la dreapta...pana sa intorc io in trafic - dusa a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

""Ce bah, n-ai loc sau ce????""

... Neam prost.. caracter imputzit... poporu' p*lii..............nu mai stiu ce sa zic... la cat sunt de revoltat acum (e 3 jumate noaptea...)...as bate-o pe aia sa imi faca mie figura asta... cum adica "ce bah, n-ai loc " ? ? ?!?!?!?!?

Gata ma duc sa fumez o tigara...ca de nu vorbesc magarii (cum sa poti lovi o femeie ?!? :D )

Editat de CMYK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa poti lovi o femeie

cu palma, cu pumnu, cu picioru, cu bata, cu furtunu, cu prosopu ud.... solutii exista

 

si daca nu esti tentat de partea fizica, poti s-o lovesti la sentiment, spunandu-i ca-i grasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde ai scos ca sunt violent, am zis ca si pun in practica? :D

stiu si o mie de feluri in care poti omori un om, dar asta nu ma face ucigas

stiu cum se poate fura o motocicleta, dar nu sunt hot

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

e adevarata faza... cu grasa... Bre, pe femei nimic nu le supara mai mult decat daca le zici ca sunt grase si urate!!! Am testat faza asa cu cativa ani in urma... ma certam cu una, am facut-o porata, chioara alea-alea, ea impasibila.. Ei bine, cand i-am zis ca e urata si sa isi miste curu ala gras mai repede, ei bine, atunci a luat foc :blbl: :crack: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

e adevarata faza... cu grasa... Bre, pe femei nimic nu le supara mai mult decat daca le zici ca sunt grase si urate!!! Am testat faza asa cu cativa ani in urma... ma certam cu una, am facut-o porata, chioara alea-alea, ea impasibila.. Ei bine, cand i-am zis ca e urata si sa isi miste curu ala gras mai repede, ei bine, atunci a luat foc :)  :crack: ...

221588[/snapback]

 

Dlor moderatori, va rog cu insistenta splituitzi topicul si partea a doua puneti-o la chestii distractive, ar fi pacat ca membrii forumului sa piarda unele posturi cu real potential, dar ratacite la rubrica accidente :(

 

Avetzi si alte variante: rubrica Fete motocicliste, sau Tutoriale :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...